Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Olej do 1,6HDI s FAP

    Tak tak + nejen prudce přidávat ale i držet ve vysokých otáčkách. Příklad odjinud - když jsem měl Oktávku tak TDI 66kw olej prakticky nebralo. Při sportovní jízdě brzda plyn si auto vzalo klidně 1l/1000.
    • 19
  2. koblih69

    Garmin StreetPilot i3

    Anténa se dá koupit i celkem levně http://aukro.cz/gps-antena-s-mmcx-konektorem-pro-mda-a-pda-i2468566240.html ...
    • 20
  3. koblih69

    Garmin StreetPilot i3

    A má ten mrňous na tu anténu vstup? Snad jo. Externí anténa je vždycky ideální. Ono ve velké zástavbě bývají problémy i u těch citlivějších což ta anténa řeší... Ale to teď něřeš. Nech tu navigaci přihlásit, příště už se bude chytat rychleji.
    • 20
  4. koblih69

    Garmin StreetPilot i3

    Někdy dělá problém počasí a pod.
    • 20
  5. koblih69

    Garmin StreetPilot i3

    Položit někde venku ( ne v autě, ne v zástavbě ) a počkat. Klidně 10 minut.... Pokud není problém třeba s poškozenou anténou a pod. ak se to chytí.
    • 20
  6. koblih69

    Garmin StreetPilot i3

    což ovšem asi nebude problém map...
    • 20
  7. Je troch blbé mu volat, ale není blbé ho špehovat? Synovi je 17 a příjde podle dohody. Pokud by se něco dělo ozve se. Nepotřebuje mít obojek. ... ale to je každého věc
    • 17
  8. koblih69

    Rezerva

    Bude záležet na profilu pneu... resp. na obvodu té rezervy
    • 6
  9. Zrovna jsem vodbouchnul nabídku... jsem zvědavej jeslti mi zítra zákazník zavolá a řekne \" prosímvás a těch 16 785 322,- je bez DPH nebo s DPH... \" Asi těžko [upravil dne 12/7/12 23:40 od koblih69]
    • 65
  10. koblih69

    změna náboje kol

    jojo to podstatné tam je \"...hřbitovy jsou plné hrdinů... \"
    • 25
  11. Možná by bylo dobré místo aplikace na sledování hledat problém někde jinde...
    • 17
  12. Jistě, že nemusel, ono by to bylo vidět hned na destičkách, ale to bych musel vidět. Každopádně před zajetím je to hodně citlivé...
    • 61
  13. Já tomu rozumím, jen nevím jak se nasadí aby se jich člověk nedotknul, teda přestavit si to dovedu, ale určitě přehazovat rukavice a pod. nebudu když stačí kotouč po montáži odmastit možná to dělám blbě, ale nepíská mi to...
    • 61
  14. No už jsem to nesledoval, ale to jsou pořád ty destičky, na které se jezdilo s neočištěnými kotouči?
    • 61
  15. No to nebavíme, jak se zjistilo...
    • 65
  16. No tak leda v maloobchodě...
    • 65
  17. No ale bankovky jsou to pěkný, asi bych začal zase platit hotově
    • 12
  18. koblih69

    Olej do 1,6HDI s FAP

    Tak tak mělo by tam být Ineo ECS to je totiž Low Saps olej, bohužel specifikace je 5w30... ale pro normáního uživatele to vadit nebude.
    • 19
  19. Teď jsem spláchnul a spinuje mi i záchod
    • 12
  20. koblih69

    Olej do 1,6HDI s FAP

    No ono jeslti použiješ 10W40 nebo 5W40 je srdečně jedno, oba nemají sníženou tvorbu popela
    • 19
  21. koblih69

    Olej do 1,6HDI s FAP

    Kudy že ti to žere olej?
    • 19
  22. koblih69

    Krytky šroubů 407 sw - chrom

    Vídávím v prodejnách autodoplňků sadu za cca 150,- ale asi to brzy oleze... na Aukru se objevují pravidelně taky nějak kolem 130,- Teď tam nejsou, resp. jenom dlouhé po kuse : http://aukro.cz/skoda-octavia-rs-krytka-pro-srouby-stribrna-i2444797697.html Nebo mrkni třeba sem: http://www.amd-autodily.cz/kola-disky-poklice/poklice.html Před nákupem si ověř, že je to na 17 klíč, ale myslím, že to souhlasí.
  23. koblih69

    Brzdova kvapalina

    Pokud s tím někam pojedeš tak nekupuj nic. Rozdíl ceny bude minimální a nezbude ti žádná.
    • 31
  24. Myslíš dlouhý + tu rovnou podložku, jo? [upravil dne 12/7/12 15:25 od koblih69]
    • 8
  25. koblih69

    Kridlo 406 coupe

    A dostal jsi odpověď - křídlo je v pohodě, trochu jiný odstín, ale OK
    • 12
×
×
  • Vytvořit...