Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    nakupy v Auto Kelly

    Pokud potřebuju něco rychle tak tam nakupuju, ale spíš drobnosti, většinou se dá nakoupit levněji. Co se týká servisů tak nemá smysl nic hodnotit. Jsou to samostatné subjekty a každý bude jiný... Ve Žďáru zajeď ke Grebeníčkovi, nebo do Veselí k Jarošovi. Ještě poznámka: v A.K. jsem nikdy neměl problém s reklamací nebo s vrácením nepoužitého zboží, takže pokud člověk nemá jistotu jeslti něco náhodou nebude potřebovat, není problém koupit a následně vrátit. [upravil dne 30/7/12 19:51 od koblih69]
    • 23
  2. koblih69

    407sw defekt??

    Změř to ráno a uvidíš, samo to asi nezmizí, chtělo by to kouknout na diag.
    • 7
  3. koblih69

    výměna rozvodu

    Jenom takový příklad: http://www.zbozi.cz/?q=IN%20530047030 montáž je otázkou cca 1500,- .
    • 17
  4. koblih69

    výměna rozvodu

    Vodní pumpa za 5-6 tis? To tam musí bejt v ceně i vykopání studny a 10 skruží, ne?
    • 17
  5. koblih69

    407sw defekt??

    Přes diag se dá nastavit tlak pod kterým se hláška objevuje. Nicméně nevidím důvod proč by to někdo přestavil. Takže bych napřed pěkne za studena změřil nějakým spolehlivým pneuměřičem ověřil kolik tam opravdu je...
    • 7
  6. koblih69

    5 kruhov a super oblecek

    No Alpinko, ale ty do tohohle vlákna vůbec nesmíš chodit :D:D
    • 54
  7. koblih69

    Kolo Škoda - pokračování

    No to bude asi oříšek. Na jejich stránkách už jenom v galerii Chrom v nových ani ň.
    • 64
  8. koblih69

    Kolo Škoda - pokračování

    Jsou tam, dej si galerii a třeba VW a klikej, neprocházel jsem všechny ale po chvilce tam vyběhnou v chromu.. Tady jsou třeba na Sbazaru: http://kola-pneu-alu.sbazar.cz/alu-kola-18-superb-octavia-wv-havirov-o7730859.html
    • 64
  9. koblih69

    Kolo Škoda - pokračování

    Jsou to BROCKy 18\" viz: www.brock.de
    • 64
  10. koblih69

    Kolo Škoda - pokračování

    Hele koukej napřed prozradit k čemu ti to je
    • 64
  11. Zkusím si tipnout, nikde ? PS: tohle fórum někdy děsí i tam kde není třeba... jinak dvouhmotovej setrvák a FAP tam taky není. [upravil dne 30/7/12 13:59 od koblih69]
    • 9
  12. U 405? U serva?
    • 9
  13. Jojo hoď sem odkaz, nijak to nezmenšuj a neořezávej, nech to tak jak to je a dej to na Uložto nebo jinam zabalený ke stáhnutí. Promysli si kolik chceš fotek a z jakých pohledů ( nějaké rozumné množství ať to netrvá moc dlouho ). Já z fotek vyberu a upravím je jak to nejlíp půjde. Foť každou stranu z více úhlů a z různých výšek ať je z čeho vybírat. Zbytečně nezoomuj - nastav si to tak na střed a pohybuj se ty.
    • 27
  14. Ano propojíš to se sluchátkovým výstupem, takže asi těžko čekat ovládání na rádiu
    • 7
  15. koblih69

    5 kruhov a super oblecek

    Ty legíny jsou pro mě ještě větší hrůza než holiny. Škoda, když kouknu na to jak fantasticky elegantně vypadá Francie nebo USA tak je mi to líto.
    • 54
  16. Ti víš Vítku, u nás na vsi jde pokrok pomalejí, takže nám prodávají jen to co vy ve městě už dávno nechcete Tohle jsme dával před 14-ti dny: http://www.dstechnik.cz/lcd-couvaci-radar-se-4-senzory-parkovaciistent/phantom-bs-415-2507.html?qkk=b318d9f943d7150112d16eeb42fe75ae A tohle tam mám já: http://www.jablotron.cz/cz/Katalog/autotechnika/parkovaci+senzory/ps062a+parkovaci+snimace/ Jinak ty s gumovým mezikružím jsou odolnější proti zanesení štěrbiny bordelem a s tím spojenými falešnými poplachy.
    • 83
  17. Nedávno jsem montoval čidla na jednu 407 a vtipné bylo, že fézka měla o mm větší rozměr než čidlo ... takže bach na to . Jinak jak bylo řečeno montážní výška je klíčová a tomu je potřeba všechno podřídit. Je potřeba si uvědomit, že tam může být v nárazníku výztuha a pod. takže předem ověřit. Dá se to lehce doladit nakloněním senzoru podložkou nebo jeho natočením, ale to jen mírně. Co se týká lakování bývají součástí taková mezikruží, která se na senzor položí a tím se nezastříká ta gumová vrstva. Pokud nejsou dá se to řešit vystřižením z kousku samolepky nebo třeba máznutím vazelínou a následným očištěním. Tím pádem se dá nalakovat jakýkoliv senzor. Jinak když koukám na ten návod tak optimum je 50 cm ... nevím kolik má 307, ale u 407 bych je měl ve dveřích [upravil dne 30/7/12 10:39 od koblih69]
    • 83
  18. Je mi celkem jedno jestli je to takovej nebo makovej důvod. Auto nafoť někde kde nebude rušit okolí - Tedy žádné přechody pozadí uprostřed auta ( končící zeď, vrata... ). Vem auto někam ven - na louku, na hriště, na prázdné parkoviště udělej hafo fotek a něco vybereme a zaretušujeme. Foť bez blesku, za světla ale ne za plného slunce
    • 27
  19. Tak do tý \"špinavý vody\" neďoubej abys nebyl smutnej
    • 29
  20. Ono to není dobře vidět, ale myslím, že tam puchejř je
    • 29
  21. No mě trochu děsí to spojení: \"...přijel do orig. servisu, mechanik to poslechl...\" přiznám se, že takový autorizovaný servis jsem zatím nezaznamenal. Znám to jen z normálních servisu kde ti chlapi vědí co dělají . S tím čerpadlem to může být pravda, ale stejně tak může být ucpaný sací koš, nebo zanesené hydroštěly. Jako základ je potřeba změřit tlak oleje.
    • 34
  22. No to bych se víc trápil tím, že ti to rezne pod lakem než že tam máš bublinu, která po zavření vdeří není vidět
    • 29
  23. Jo ty jsou fajn, i výkonově ( 200 až 350 w ) by mohly vyhovovat
    • 83
  24. koblih69

    Klima

    Myslím, že pěkně je to vidět na tomto schématu. Vstup vzduchu je trochu netypicky vpravo, ale jinak je to pěkně pochopitelné. Míchací klapka je přibližně uprostřed.
    • 14
  25. Tušíme, protože je tu na tohle téma tolik vláken že by bylo těžké to přehlédnout Dolít 2-3cm nad MAX a odvzdušnit. ...a příště trochu hledat...
×
×
  • Vytvořit...