Pokud potřebuju něco rychle tak tam nakupuju, ale spíš drobnosti, většinou se dá nakoupit levněji. Co se týká servisů tak nemá smysl nic hodnotit. Jsou to samostatné subjekty a každý bude jiný... Ve Žďáru zajeď ke Grebeníčkovi, nebo do Veselí k Jarošovi.
Ještě poznámka: v A.K. jsem nikdy neměl problém s reklamací nebo s vrácením nepoužitého zboží, takže pokud člověk nemá jistotu jeslti něco náhodou nebude potřebovat, není problém koupit a následně vrátit.
[upravil dne 30/7/12 19:51 od koblih69]