Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. jojo jde to po paměti, kdybs mě obavu pošlu ti do mailu postup, ale dej mi VIN
    • 7
  2. V mailu máš postup
  3. koblih69

    Cukání při regeneraci FAP

    Já vím, pamatuju si na to. Jen s ohledem na cenu bych to já osobně zkusil.
  4. koblih69

    Digitální hodinky do práce

    Titan je lehký takže na ruce ti to připadá jako plast... Nebo nějaký lehký kompozit: http://www.hodinky.cz/traser-p-5900-type-3-textil.html na rafičkách jsou Tritiové trubice -svítí trvale... kdybys nemohl najít cestu ze zahrádky [upravil dne 9/8/12 10:52 od koblih69]
  5. No hlavně by měli vědět co dělají. Napíchnutí na Diag a vyčtení chyb není asi ta pravá cesta
  6. koblih69

    Cukání při regeneraci FAP

    No asi bych začal vyčištěním.
  7. No pak se nediv, že ti nejdou povolit šrouby když nechodíš na servisní prohlídky :D:D
  8. koblih69

    Digitální hodinky do práce

    Barbare ... zkusit jsem to musel
  9. jojo
  10. koblih69

    Digitální hodinky do práce

    Mám pro hodinky trochu jiná kritéria - například nemám žádné na baterku, ale to je jiná pohádka. Osobně bych do takových plasťáků nešel velmi brzy ponesou výrazné známky opotřebení a co stím potom... Pokud chceš něco vyloženě lehkého hledej titan případně nějaké karbonové vlákno + safírové sklo. Pro lepší orientaci zvol ručičky s kvalitní luminiscencí. Orientace na klasickém číselníku je podstatně rychlejší než na digitálkách... Mimochodem, kdyby sis to nedejbože opravu rozmyslel tak třeba tímhle můžeš zatloukat i kolíky k rajčatům: http://www.ihodinarstvi.cz/hodinky/seiko/panske/8313-hodinky-seiko-monster-skx779k3-automatic-diver.htm a cenově se dají lehce přes 3000,- pořídit na Aukru.
  11. Šrouby bývají součástí nových kotoučů (pravda né vždy a né vždy sedí rozměr ) třeba teď u 407 TRW tam byly ale jaksi M8 ... šrouby kup kdekoliv chceš, je to korunová položka, délku si řízneš pilkou na železo. A není potřeba je utahovat na krev
  12. Cca 3 týdny jsem povoloval tyhle šrouby na autě z roku 98 - kotouče nebyly měněné ani sundávané... šlo to a to tam byl křížák před půl rokem jsem povoloval kotouče na Corse z roku 93... taky poprvé a šly...
  13. Sada 3 slušnejch cca 100,- Matkovej podobně. Na burze pořídíš sadu - myslěnu 3 závitníky pro každý rozměr ( nebo Matkovej ) za cca 25,- Různé sady z hypermarketů bývají vyhozené peníze. BTW když se takhle ptáš tak budeš asi potřebovat i vratidlo [upravil dne 8/8/12 22:52 od koblih69]
  14. hm.. no příště doporučuju to tenkým vrtákem jen načnout a tu hlavu odvrtat průměrem cca 10mm. Tímhle sis přidělal dost práce.
  15. Ty jsi odvrtával i samotný šroub? Musí přece stačit hlava a i kdyby to nešlo pak sikovkama tak do na to bodneš matičku a vytočíš to:papa
  16. To čidlo je OK? Pokud je totiž vadný tak bych se tím netrápil ale to asi víš.
  17. koblih69

    zblaznena elektrika

    Nedělej Zagorku a dotáhni tam kusem drátu zem jak píše Ozzy
  18. Opravdu tam naraz jen ten samotný bit a na ten klepni, ani přes ořech ani přes šroubovák, půjde to
  19. Tak tak, poklepej to co jsi ožvejkal a pak do toho naklepni kvalitní Bit a odraz to. Pokud to nepůjde můžeš to nahřát jeslti máš čím... Pokud jsi to už domrvil tak, že není za co to chytit, tak to naklepni důlčikem a odvrtej hlavu. Sice s mi to za celou dobu stalo jen jednou, ale proč ne je to chvilička. Pak srazíš kotouč a ten zbytek vytočíš sikovkama. Chce to trochu kvalitnější nářadí a povolíš to
  20. Hm to nezní moc dobře... dohodni se s někým poblíž a porovnejte to. Vypadá to, že abys ho probudil tak ho točíš a to jde spotřeba razantně nahoru.
  21. Tušil jsem, že HonzaZ nezklame
  22. Koukal jsi na tu kladku jeslti když to přestane chladit odpojí spojka kompresor? Asi jsem se už ptal, ale řeším tu klimu asi s 5-ti lidmi
  23. koblih69

    pneu-zkušenosti

    Opravdu nemyslím, že by to byl průšvih. Jen mám prostě pocit, že podobné vlastnosti nabídne levnější pneumatika a nebo za příplatek může být něco výrazně lepšího. Měl jsem je na spoustě aut v různých profilech ( a i s tím předchozím vzorkem ) a nikdy jsem nebyl vyloženě zklamaný. Zavrhnul jsem je vlastně ve chvíli kdy jsem zjistil, že mi na 406 vydrží polovic co Michelin. Loni jsem je měl na firmení 607 a teď se u mě objevily na 407 a při trochu razantnější jízdě tedy nic moc. Nicméně chci zdůraznit, že je hodně zásadní konkrétní šířka, konkrétní profil, na konkrétním autě s konkrétním řidičem. Takže moje informace jsou do určité míry zavádějící a věřím, že spoustě lidí velmi dobře na jejich autech vyhoví
  24. koblih69

    Novy mobil - poradte

    No Nokia je jedna velká agónie... Myslím, že po přísvihu Mobilní divize Siemensu už ani Číňan nebude tak hloupej aby to koupil.
  25. koblih69

    Novy mobil - poradte

    Uvidíme vývoj ... já myslím, že na Microsoft se dá v tomhle ohledu docela spolehnout, jeslti někdo umí vsadit na špatného koně tak jsou to oni :D:D
×
×
  • Vytvořit...