Opravdu nemyslím, že by to byl průšvih. Jen mám prostě pocit, že podobné vlastnosti nabídne levnější pneumatika a nebo za příplatek může být něco výrazně lepšího. Měl jsem je na spoustě aut v různých profilech ( a i s tím předchozím vzorkem ) a nikdy jsem nebyl vyloženě zklamaný. Zavrhnul jsem je vlastně ve chvíli kdy jsem zjistil, že mi na 406 vydrží polovic co Michelin. Loni jsem je měl na firmení 607 a teď se u mě objevily na 407 a při trochu razantnější jízdě tedy nic moc.
Nicméně chci zdůraznit, že je hodně zásadní konkrétní šířka, konkrétní profil, na konkrétním autě s konkrétním řidičem. Takže moje informace jsou do určité míry zavádějící a věřím, že spoustě lidí velmi dobře na jejich autech vyhoví