No nic, nabiju, vezmu nějakej soklík na baterku zatížím to třeba vhodnou žárovkou řekněme na 100 mA a po 10-ti minutách to ještě zatížený změřim. To by snad mělo fungovat...
Radku nabíječku kupovat určitě nebudu. Mám jich zásobu z toho 3 velmi slušné včetně poměrně hodně kvalitní VARTY. To můžou koupit rovnou košík baterek a mám to vyřešený .
BTW: nechci řešit ani radit baterky, vyzkoušel jsem skoro všechno takže mám jasnou představu co kupovat a co ne. Teď jde o jednoduchý způsob jak otestovat a nestrávit tím moc času.
[upravil dne 28/9/12 21:09 od koblih69]
Mám hromadu nabíjecích tužkových baterií, které mi pijou krev. Baterky Olympus z roku 98 jsou stále v perfektním stavu. Sanyo a Panasonic z předloňska jsou na vyhození... každopádně mám poměrně velkou sbírku kteoru bych chtěl nějak vytřídit.
Nemáte nějaký šikovný tip jak baterky otestovat s minimální námahou?
[upravil dne 28/9/12 20:31 od koblih69]
Vysvětlím princip hry: Příklad z mojí bývalé 406, měl jsem slušné origo plechy. Hlídáš Aukro, Bazoš... po cca 2 měsících se objeví pěkná kola za 2000,- původní plechy prodány za 1800,-. Bilance? - 200,- což je jistě míň než tyhle poklice
Není zač, pokud se libí pak je to dobře - je to tvoje auto příště využij toto vlákno: Jinak Alu se dají koupit použité za velmi zajímavou cenu ( od nějakých 2000,- )
No tak holt budeš muset jí krok po kroku. Ono záleží na každém příjmači jak je citlivý a jak zobrazuje sílu signálu, ale 60% je podle mě strašně málo. Stačí aby začalo pršet a nemáš nic...
My na to: změň si název příspěvku na nějaký smysluplný
K problému: myslím, že není moc co řešit signál je prostě slabý. Takže nejspíš špatný úhel nebo elevace. Další možnost je nekvalitní LNB nebo kabel. To že jdou HD dobře je zvláštní, ale neporovnáváš náhodou SD z jednoho satelitu a HD z druhého?
[upravil dne 28/9/12 12:09 od koblih69]
Moje řeč, třeba já nečipoval, protože jsme ho nakonec s sebou do Chorvatska nebrali. Ale za mě určitě chipovat. Ale přece jen je to mazlíček, takže to musí dělat někdo kdo to umí: http://www.hafici.cz/clanky/ostatni-clanky-11/cipovani-psu-51/
Jde čistě jen o délku, není moc obvyklé, že by se tu někdo takhle rozepisoval
Ten detail je na obrázku. Přední lampy mají každou spáru jinou viz foto. Vypadá to jako by auto bylo špatně opravené. Bohužel je to tak z výroby... s něčím takovým bych neuměl jezdit