Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    406 zarachtani

    To se dost těžko radí takhle naslepo... pokud je to klepnutí i při stání tak by mohl být poškozený silentblok motoru.
    • 8
  2. koblih69

    Nefunkční topení

    No hlavně jsi zaplatil hromadu peněz za nic, takže bys měl opravu reklamovat a minimálně ti musí vrátit peníze za opravu, která k opravě nevedla.
  3. koblih69

    406 zarachtani

    Takže benzín... no tam toho zas tak moc k rachtání není. Asi by bylo nejlepší ten zvuk nahrát a hodit na web. Mohl by se třeba špatně vracet pastorek startéru.
    • 8
  4. koblih69

    406 zarachtani

    Motor tam máš?
    • 8
  5. koblih69

    407 sedan

    Když chci dělat frajera, musím na to mít, ne? Ono je malinko něco jiného měnit turbo u 2.0 RHR kterých je všude kopice a Biturbo na 2.2
    • 27
  6. Do série vlož měřák nastavený na rozsah cca 2A pak nech auto usnout a napiš kolik to bere. Mělo by to být cca 20 a méně mA, pokud je tam nějaký alarm tak třeba 30-35mA... v Tvém případě bych typoval odběr tak 100-120mA
    • 14
  7. koblih69

    Startování v mrazech

    Já Shell netankuju protože jim zamrzá nafta Palivový filtr doporučuju u nafty aspoň pokaždé před zimou vyměnit.
    • 24
  8. koblih69

    Antipollution fault

    Musíš přes diag zjistit reálnou chybu. Tahle hláška je jen důsledek. Co to bylo za filtr?
  9. koblih69

    naftu nebo benzín?

    Neřeš km, jednak nejsou reálný a jednak podle toho stejně nic nepoznáš. Řeš reálný stav.
  10. koblih69

    Lidskej vkus

    Ta poslední je TOP :papa
  11. Pokud se začne zahřívat hned i vnější okruh je potřeba termostat vyměnit, není to drahé ani složité jen potom nezapomeň odvzdušnit.
    • 27
  12. koblih69

    Jakou doporučíte lednici

    Chápu, takže večer všechno klape - Tak to má byť !
    • 58
  13. Podle toho co píšeš máš asi neorigo rádio zapojené tak, že jde bez klíčku, ne?
    • 14
  14. koblih69

    naftu nebo benzín?

    Těch 45 je na Něm. dokladech takže + 4000 to se mi zdá hodně, ale když pominu cenu, tak na 1. pohled to nevypadá tak zle. PS: jinak ten zelenej co zjišťuješ historii má najeto min 2x tolik. [upravil dne 8/12/12 21:07 od koblih69]
  15. Nech to krátce prohřát a ajk se zvedne teploměr tak si běž sáhnout na hadici od chladiče pokud bude teplá tak je termostat pootevřený, pokud ne je to OK.
    • 27
  16. koblih69

    Jakou doporučíte lednici

    To je správný přístup, ušetříš i za myčku a místo pračky stačí valcha... akorát večer ti bude asi usínat
    • 58
  17. koblih69

    Pomalé ohřívání motoru

    Po 2 ?
    • 15
  18. koblih69

    Jakou doporučíte lednici

    Jediné co mě u Chladničky (mimo spotřeby) zajímalo bylo aby měla funkci \"No frost\" Tenkrát to měl jen Samsung a Liebherr. To bylo před 12ti lety. Tak mě trochu pobavilo když jsem nedávno viděl nový Bosch a měl po měsíci mrazák plnej ledu [upravil dne 8/12/12 20:53 od koblih69]
    • 58
  19. koblih69

    Únik brzdovky

    Tak do ještě třetice ... vynálezy typu, že se to dá odmastit čističem na brzdy, nebo mastnota vypéct v troubě a podobně jsou nesmysly. Pokud byl buben od brzdovky tak je nasáklé i obložení a musí pryč. To bych se ale dost divil že by to nějaký servisák udělal. Pokud ano tak bych mu auto jistě už nesvěřil... zajeď si na STK vyzkoušet ty brzdy a uvidíš hned. Nebudou chtít víc než 100,-
    • 8
  20. koblih69

    naftu nebo benzín?

    To ti poradil kdo u auta do 50-ti tis. :D:D:D:D
  21. koblih69

    Startování v mrazech

    Hehe našlapávání dobrý... no taky jsem měl škodovku :D:D. Filtr 3 roky? U nafťáku? Kriste Ježíši, koukej ho vyměnit
    • 24
  22. koblih69

    Špatně to startuje

    Je dobré si uvědomit, že to že zhasne kontrolka neznamená, že se přestává žhavit.
    • 34
  23. koblih69

    Jakou doporučíte lednici

    Mám doma od Samsungu - ledničku, pračku, 2 TV, DVD, 2 vysavače, Notebook, Telefony, několik monitorů a HW v PC a NB. Mimo jiné mám jeden Fiat v garáži a jeden před ní... takže tvoje úvahy tak nějak nechápu
    • 58
  24. koblih69

    Správné zazimování auta

    Pozor na informace o nových modelech, miláček by mohl mít pocit, že uvažuješ o výměně a mohl by začít zlobit.
    • 58
  25. koblih69

    naftu nebo benzín?

    Myslel jsem to tak, že to co píše je určeno přesně těm kdo neví kolik by taková oprava stála. Pak kupující snadno získá dojem, že to co píše by mohla být pravda. Realita pak v nejlepším případě vypadá tak, že čerpadlo koupil na vrakáči, vstřiky zkontoloval na diag, vyměnil rozvody a olej z Lidlu... Výbava toho auta je tragická, málo kdy se taková vidí. Každopádně doporučuju u takovýho auta mít někoho s sebou kdo auto zná, ví jak má jen a jaký má mít zvuk.
×
×
  • Vytvořit...