Myslel jsem to tak, že to co píše je určeno přesně těm kdo neví kolik by taková oprava stála. Pak kupující snadno získá dojem, že to co píše by mohla být pravda. Realita pak v nejlepším případě vypadá tak, že čerpadlo koupil na vrakáči, vstřiky zkontoloval na diag, vyměnil rozvody a olej z Lidlu... Výbava toho auta je tragická, málo kdy se taková vidí. Každopádně doporučuju u takovýho auta mít někoho s sebou kdo auto zná, ví jak má jen a jaký má mít zvuk.