S kapotou se ti nebude chtít asi nikdo patlat. na blatník by asi záplata nabodovat šla, ale stejně to musíš nalakovat, takže bych rozhodně sehnal zdravej blatník, třeba tady: http://aukro.cz/peugeot-406-coupe-blatnik-pravy-predni-i3115206001.html
[upravil dne 26/3/13 22:14 od koblih69]