Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. Tak třeba u aut před FAPem měly diesely výfuk otočený dolů...
    • 92
  2. koblih69

    Popraskane ANGEL EYES

    Takže si to shrneme: Vyklopím 7000,- za světla pro mě velmi sporného designu o jejichž svítivosti s úspěchem pochybuju abych posléze zjistil, že se mi z nich začal loupat lak... tož tomu říkám výhodný nákup
    • 34
  3. koblih69

    406 coupé - koroze

    S kapotou se ti nebude chtít asi nikdo patlat. na blatník by asi záplata nabodovat šla, ale stejně to musíš nalakovat, takže bych rozhodně sehnal zdravej blatník, třeba tady: http://aukro.cz/peugeot-406-coupe-blatnik-pravy-predni-i3115206001.html [upravil dne 26/3/13 22:14 od koblih69]
    • 19
  4. Všechny kabely, kterými vedeš signál musí být stíněné. Je tam ten pruh i když není nastartovaný motor? A když nastartuješ pohybuje se nějak s otáčkami?
  5. Jak jako dvojlinkou? Jako nestíněnou? To si děláš jenom srandu, co?
  6. koblih69

    406 coupé - koroze

    Neviděl jsem nikdy coupe, které by to mělo OK a to včetně těch na reklamních fotkách Peugeotu.
    • 19
  7. koblih69

    406 coupé - koroze

    A ta barva loupající se na jiný odstín?
    • 19
  8. koblih69

    Alarm kto namontuje??

    Nevím, třeba zapomenout na takový zbytečnosti
    • 19
  9. Čakom se nemusí bát
    • 92
  10. Si to bouchni do Google... třeba: http://www.katalyzator.sk/
    • 92
  11. koblih69

    406 coupé - koroze

    Asi to tak bude, nárazník taky není původní, takže kapota byla asi opravovaná a ten blatník bych typoval taky ... nicméně nestejná spára kolem předních světel je nemoc všech coupe.
    • 19
  12. Uni koupíš i za 1500,- ... já jsem totiž Ekoterorista
    • 92
  13. Leze ti tam rušení, pokud jsi někde neošidil stínění tak bohužel jedině použít nějaký oddělovací člen.
  14. Zavolej si sem: http://autodilysobeslav.cz/ chtěl jsem koupit použité lampy na 406 za 1500,- kus. Když jsme tam přijel řekli, že je nemají. Nicméně za 2 minuty donesl ze skladu orig. zabalené lampy Bosch a chtěl za ně 1700,- / kus.
    • 67
  15. Pořád si tady povídáme tak nějak o ničem tak ti napíšu jak to dělám já a nalož si s tím jak chceš - Palivový filtr 1x ročně / 30 tis. , vzduchový 1x za 2 roky + 2x ročně ho vyfoukám kompresorem. Olej + Filtr po 15ti tis. Kabinový podle toho jak vypadá, většinou stačí vyfoukat.
    • 18
  16. Depo svítí fakt mizerně...
    • 67
  17. No ono třeba u zadního skla, které je vyhřívané, hodně záleží na kvalitě té fólie. Sice to dobře nalepíš, ale po pár zapnutí vyhřívání se to začne kolem kresby výhřevu zvedat...
  18. Pokud zvažuješ použít jen přední plexi tak klidně, pokud bys s nimi chtěl normálně jezdit tak ne.
    • 67
  19. Jo takhle, takže né, že uhnil, ale nějakej hnědočech ho odčaroval...
    • 92
  20. No jo, ale pokud máš auto 4 roky tak jsi je měl měnit už před 4 roky... to je přece 1. věc kterou je potřeba po koupi udělat. Co máš za ročník?
    • 18
  21. Hm koukám, že ty prahy jsou docela masovka...
    • 92
  22. Klid Méďo, před katem mi to upadlo cestou do Polska, takže jsem s tím jel dalších cca 600 km a pohoda
    • 92
  23. No dobře, ale to přece závisí od toho co jsi dělal a kdy a to tu nikdo neví.... Rozvody jsi měnil? Kdy jsi měnil olej naposledy? [upravil dne 26/3/13 19:17 od koblih69]
    • 18
  24. Především záleží na tom jak dlouho auto máš. Pokud je \"nové\" tak minimálně olej, palivový filtr a rozvody je nutné udělat. Vzduchový filtr podle stavu taky.
    • 18
  25. koblih69

    Denní svícení v režimu AUTO

    Jak co? Nic přece, mám auto a né kolotoč
    • 6
×
×
  • Vytvořit...