Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    anténa

    Pokud bys potřeboval udělat ten kabel tak mi pošli ty 2 koncovky v obálce a řekni délku a já ti to udělám
    • 74
  2. koblih69

    anténa

    No tak pokud to nebudeš přehánět tak z pravého A slouku \"utrhneš ten plast\" a pod přihrádkou odděláš ten hadrovej tapec. Zbytek už protáhneš bez demontáže
    • 74
  3. koblih69

    víčko na nádrž 406

    Vždycky jsem se s ním domluvil
    • 57
  4. Až tendle má pérko
    • 24
  5. Ferry nee, pokud má tenhle volant jako jsem měl já (2001) tak 2x torx
    • 24
  6. koblih69

    Klima

    Otázkou je jeslti nepořídíš komplet levněji, ale to je druhá věc.... ND se dají koupit taky - viz třeba: http://www.adusservis.cz/elektromagneticke-civky/civka-kompresoru-sanden-sd7v16 ale ověř si jeslti je to přesně ona. nebo tady http://www.schiessl.cz/stranka-sanden-sd7v16-238 [upravil dne 6/6/12 13:28 od koblih69]
    • 57
  7. koblih69

    Klima

    Takže 6453 WW: výrobce: Sanden typ kompresoru: SD7C16 počet žeber: 6 průměr řemenice: 119mm
    • 57
  8. koblih69

    víčko na nádrž 406

    No dobře, tak tam zajeď a koukni na place na stjený auto a vezmi co potřebuješ.
    • 57
  9. No jéje -teď sháním kartičky a taky nějakej SATA HDD ( cca 500GB ) platíme zlatem
  10. koblih69

    víčko na nádrž 406

    Foto ti sem jistě někdo hodí, ale já bych nad tím nešpekuloval, zajeď si na Kaliště http://www.autodilycb.cz/ volat tam nemá smysl, maxímálně jen jeslti tam jsou prtože když řekne že má tak nemá a naopak ... ale víčko bude mít na 100% [upravil dne 6/6/12 12:12 od koblih69]
    • 57
  11. No sundání bagu ve volantu je tak práce na minutu a máš jasno hned - natočíš volant povolíš jeden torx natočíš na druhou povolíš druhej a je to dole ( pokud nemáš MUX tam je to ještě jednodušší ). Pokud tam je tak má připojený konektor, pokud ne bude tam konektor asi viset a v něm odpor, asi zaizolovanej...
    • 24
  12. koblih69

    anténa

    Kabel vede podél pravého A sloupku, ale myslím, že je pod palubkou připáskovaný, takže to asi neprotáhneš. Nicméně není problém tam natáhnout nový - nic složitýho a asi bych ti to i doporučil.
    • 74
  13. Mohla, ale určitě by to nezabránilo motoru nastartovat. Asi by to gumově pištělo, ale to je tak všechno
    • 47
  14. koblih69

    anténa

    Obecně ty antény které dává ( myslím origo z výroby ) VW mají výborný příjem. Já měl poslední rok na 406 takovou tu sklápněcí z Passatu a byla asi nejlepší a po lehké úpravě nevypadala špatně. Nicméně oproti zesilovači, který sem dával Ferry, je rozdíl už poměrně minimální.
    • 74
  15. Já si rád zbytečně komplikuju život :papa
    • 34
  16. koblih69

    spojka 307 sw

    Ty odkazy na kelly nefungujou... ale bude to tam dost drahý - viz třeba: http://www.zbozi.cz/?q=826634&typ=nabidky&seradit=nejlevnejsi poptej to u prodejců dílů v inzerci.
    • 75
  17. koblih69

    další domácí úkol z Matematiky

    Kdo ví jak to bylo... tatínek prudil tak mu děti daly úkol aby měly celej večer klid :D:D
    • 13
  18. koblih69

    Klima

    VIN je VF36ERHRH21699086 ??? nebo dej typ kompresoru.
    • 57
  19. koblih69

    anténa

    No konkrétně ten origo koax není žádná sláva. Ale já bych to nedramatizoval. Dej to pod střechu a uvidíš. Zároveň zkontroluj jeslti má stínění dobrý kontakt se střechou.
    • 74
  20. koblih69

    anténa

    Klíč je ve 3 věcech: 1. kvalitní anténa správné délky 2. kvalitní koax 3. citlivý tuner ... až když tohle stojí za houby tak přichází zesilovač
    • 74
  21. koblih69

    další domácí úkol z Matematiky

    Tak sem pozďoň :D:D 1,5,7
    • 13
  22. Chlapci děkuju, upřímně jsem trochu váhal jeslti to sem vůbec dávat. Je to celekem neprofesionální. Prostě jsem vzal 3 načatý spreje ze skříně a v průběhu to vyfotil [upravil dne 5/6/12 20:31 od koblih69]
    • 34
  23. koblih69

    anténa

    Jo ten je super tam je Mosfet od Philipsu. Těžko budeš hledat něco lepšího:papa
    • 74
  24. koblih69

    anténa

    Co to je zač? Není to ten váleček, doufám?
    • 74
  25. koblih69

    anténa

    Ferry za rádiem je to špatně. Co máš za zesík? Dej mi odkaz. Nejlepší zesilovač je dobrá anténa Pokud je signál slabý tak co nejblíže pod anténu a zesílení nastavit na minimum tak aby byl příjem dobrý. Čím větší zesílení tím větší je křížová reference a to je pak pro zlost. Ten zesilovač by měl vlastně jen řešit útlum toho anténního kabelu, proto taky nahoře.
    • 74
×
×
  • Vytvořit...