Přesně tak, pokud to nedělá problémy tak není důvod to řešit. Pokud jsi pečlivý majitel můžeš ho přesto preventivně vyndat ven pečlivě pročistit a můžeš se spolehnout, že je to naposledy co jsi o něm slyšel. Pro vyčištění stačí v podstatě benzín, já si pomáhám čističem na krby.