Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    zblaznena elektrika

    Tak důkladně očisti kostru u postiženého světlometu.
  2. koblih69

    zblaznena elektrika

    Nemáš náhodou tažný?
  3. koblih69

    aditiva do nafty

    Aha tak promiň já nějak nepochopil tvoji 1: poznámku
  4. koblih69

    pneu-zkušenosti

    V takhle nízkém profilu jsou ty Bravuris slabé. Není to vyloženě průšvih, ale taky žádná výhra. Teď jezdím s výškou profilu 55 a jsem rád, že zítra už půjdou pryč. Po všech směrech je to jen průměr.
  5. koblih69

    aditiva do nafty

    No já myslel, že se vod toho zašpiníte, mě se to taky zatím nepodařilo
  6. koblih69

    Novy mobil - poradte

    Na vývoj podílu WP se docela těším, myslím, že není daleko čas kdy se začne zase otáčet... ale nehcme se překvapit. Každému sedí něco jiného, nemá smysl to sáhodlouze rozebírat
  7. Tak já v dokumentaci takhle starý schémata nemám. Bohužel. Snad někdo další.
  8. Maximálně pokud máš auto do kterého se zadává kód tak ho musíš zadat znovu.
  9. koblih69

    aditiva do nafty

    Chlapi co s tím děláte?
  10. No kontrolka pádu a AriBagu je trochu něco jiného, navíc asi nepíšeš o 406...
  11. koblih69

    Servis klimatizace (Ostravsko)

    Ty máš Old 406 s vysoušečem mimo chladič?
  12. Tak to neřeš, vynuluj to a hlídej co se bude dít... základ je samozřejmě nové filtry, olej...
  13. koblih69

    Termopáska

    Jak správně píšeš kolem turba je lepší pásku vynechat, nicméně to co nejvíc sálá jsou svody. Sériové parohy ale těžko slušně obalíš, laděné svody už je jiný kafe. U sání bych to asi neřešil. Jako bombónek k laděným svodům ano, jinak jedině kvůli vzhledu.
  14. Osobně bych to viděl na nějaký studeňák na desce pl. spoje té jednotky. Možná by bylo zajímavé kouknout do té původní pokud jsi jí ještě nevyhodil. Myslím, že to už bude šlapat
  15. Nevím jak to máš dlouho, ale na každý auto jsem si cca měsíc zvykal. Dej si na displej okamžitou spotřebu a vyzkoušej jak to je optimální. Já mám těch 6,2 hlavně na krátké vzdálenosti. Nicméně pokud jezdíš čistě město bude to samozřejmě něco jiného. Důvodů může být spousta - od hodně plného FAPu přes vstřiky a pod.
  16. nebudu tady zase bručet na téma JBL a moje uši. Za 4200,- je každopádně to slušná cena. Já teď chystám SW na míru do prostoru určeného pro JBL, uvidíme co z toho vypadne, pokud to bude k světu, poinformuju, případně udělám nějaký návod.
  17. O JBL jsou tu celá vlákna: Co se týká spotřeby tak 7,8 je opravdu poměrně hodně. Moje dlouhodobá za posledních cca 20 tis. je 6,2 [upravil dne 8/8/12 14:16 od koblih69]
  18. koblih69

    Radio

    Možná zě v UL seženeš, ale asi za víc než na netu i s poštovným
  19. koblih69

    Radio

    Jo doporučuju tam dát něco co nebude jako pěst na voko ... když už se bez LCD neobejdeš tak dej 1 din do rámečku a někam umísti samostatné LCD.
  20. koblih69

    Radio

    Stačí pohledat, je tu několik obdobných témat: případně: http://www.passion406.com/t2177-montage-autoradio-gps-dvd-double-din-sur-406 a pod.
  21. koblih69

    Noční hlídání

    To ses ani neptal, bych byl zvědavej? Taky by sis mohl tyhle drobné servisní úkony dělat sám
  22. Ty kola na některých autech nevypadají v chromu špatně, nicméně musí mít na sobě pořádný balóny... na 206 to bude vypadat asi dost divně. Je to spíš na nějakej Hot Rod
    • 6
  23. koblih69

    Radio

    Taky jsem měl neorigo... je běžně k dostání v e-shopech http://www.zbozi.cz/?q=+R%C3%A1me%C4%8Dek+pro+autor%C3%A1dio+Peugeot+406+
  24. koblih69

    Noční hlídání

    No a jak teda? Laparoskopicky, vejfukem?
  25. snad to pomůže
×
×
  • Vytvořit...