V takhle nízkém profilu jsou ty Bravuris slabé. Není to vyloženě průšvih, ale taky žádná výhra. Teď jezdím s výškou profilu 55 a jsem rád, že zítra už půjdou pryč. Po všech směrech je to jen průměr.
Na vývoj podílu WP se docela těším, myslím, že není daleko čas kdy se začne zase otáčet... ale nehcme se překvapit.
Každému sedí něco jiného, nemá smysl to sáhodlouze rozebírat
Jak správně píšeš kolem turba je lepší pásku vynechat, nicméně to co nejvíc sálá jsou svody. Sériové parohy ale těžko slušně obalíš, laděné svody už je jiný kafe. U sání bych to asi neřešil. Jako bombónek k laděným svodům ano, jinak jedině kvůli vzhledu.
Osobně bych to viděl na nějaký studeňák na desce pl. spoje té jednotky. Možná by bylo zajímavé kouknout do té původní pokud jsi jí ještě nevyhodil. Myslím, že to už bude šlapat
Nevím jak to máš dlouho, ale na každý auto jsem si cca měsíc zvykal. Dej si na displej okamžitou spotřebu a vyzkoušej jak to je optimální. Já mám těch 6,2 hlavně na krátké vzdálenosti. Nicméně pokud jezdíš čistě město bude to samozřejmě něco jiného. Důvodů může být spousta - od hodně plného FAPu přes vstřiky a pod.
nebudu tady zase bručet na téma JBL a moje uši. Za 4200,- je každopádně to slušná cena.
Já teď chystám SW na míru do prostoru určeného pro JBL, uvidíme co z toho vypadne, pokud to bude k světu, poinformuju, případně udělám nějaký návod.
O JBL jsou tu celá vlákna: Co se týká spotřeby tak 7,8 je opravdu poměrně hodně.
Moje dlouhodobá za posledních cca 20 tis. je 6,2
[upravil dne 8/8/12 14:16 od koblih69]
Ty kola na některých autech nevypadají v chromu špatně, nicméně musí mít na sobě pořádný balóny... na 206 to bude vypadat asi dost divně. Je to spíš na nějakej Hot Rod