Sepsat smlouvu, platební výměr, oznámit na sociálku, na ZP, oznámit na Ú.P. že už místo není volné ( doufám, že jsi nezapomněl je o vytvoření volného místa informovat ... ) ... ale všude je nějaká lhůta tuším 10-15 dnů takže si tam zavolej ať ti to potvrdí.