Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Lidskej nevkus

    Pipi pěknej úlovek, asi na ni spadnul včelí roj a trochu vopuchnula
  2. koblih69

    Test noveho Peugeot 208 R2

    To auto je (obzvlášť v recenzované barvě) opravdu ošklivé. To jsem snad o žádném modelu Pežo nikdy neřekl (když pominu otřesnej zadek 308SW).
  3. koblih69

    Chladivo do klimatizace

    Pokud se nepletu tak R600a má jinou účinnost a tím pádem se nedá zaměnit. Upřímně řešeno by mě ani nenapadlo že by to někdo chtěl zkusit Kromě toho použít tohle chladivo zrovna v autě kde o jiskry a vysoké teploty není nouze je přinejmenším napováženou.
  4. koblih69

    dig.fotak KODAK

    Vyzkoušej to jinde, to je asi nejjednodušší, ne?
  5. gronholmme máš sexy podpaží
  6. koblih69

    dig.fotak KODAK

    Ve foťáku to jede OK? Jestli nemáš postě jen pomalou kartu.
  7. koblih69

    Depollution System Faulty

    Tfuj co to je za babu. Takhle si představuju tu co mi bude věštit z koule [upravil dne 15/8/12 18:29 od koblih69]
  8. Ten zbytek světa mi lichotí
  9. koblih69

    Video adapter nenalezen

    Určitě a taky zapomenout na věci jako Driver Genius
    • 7
  10. koblih69

    Video adapter nenalezen

    Zrovna s 9200 jsem taky bojoval. Včechno vokolo mi chodilo a tenhle chipset ne. Nakonec jsem stáhnul jiné ovladače (starší) které chodily.
    • 7
  11. Ale no tak kucí, dyť mě už znáte, když můžu tak si rejpnu
  12. koblih69

    Depollution System Faulty

    Vítej, jsi ve vlákně o 407, ale každopádně tahle hláška je důsledek problému né informace o tom co se děje. Na diagnostice zjistíš pravděpodobnou příčinu - třeba nízký tlak paliva v rampě... to samozřejmě může mít více původců, ale už se dá něco dělat. Nemáš to ke mě daleko, takže v případě že nemáš kam můžeš zajet
  13. Za mě to byl spíš jen vtípek a poznámka k reálnému využití. Jistě může nastat případ kdy se to může hodit a to že u mě za ty léta nenastal nic neznamená. Já prostě vždycky dělám vše proto abych nestál nikde kde může auto přijít k úhoně, takže jsem to nevyužil a kdžy s eto někomu hodí tak jenom dobře
  14. koblih69

    Koupit či ne???

    Jak říká jeden můj moudrý kolega - obchod je všechno jen né pravda.... takže bych nestavěl stav toho auta jako etalon, pokud dobře chápu tka ho nikdo z nás ještě ani neviděl z blízka. Hoď si poptávku do inzerce napiš tam svůj cenový strop a uvidíš. Já osobně jsem raději když je auto levné a není v něm zásadnější průšvih a ty spotřební věci si udělám sám. Ono to totiž \"udělat brzdy\" je v servisu bývá něco jiného než když to dělám doma. Tomu samozřejmě musí odpovídat cena. Samozřejmě rozumím, že ne každý na to má nervy
  15. koblih69

    Tip na kvalitní sikovky

    Tak když tak koukám po okolí tak to nevedou, a nejlepší cenu vidím tady: http://aukro.cz/cobra-sika-kleste-250-mm-knipex-87-01-250-i2555665806.html takže asi vezmu tyhle
  16. Přece bezvadná vychytávka kterou koncern používá posledních 20 let no ale ve skutečnosti úplně k ničemu :D:D teda aspoň já to nikdy u žádného auta nevyužil.
  17. koblih69

    Práce Brno hledám

    To chápu šerednější krabice je už jenom Kia Soul
  18. koblih69

    Práce Brno hledám

    Vítek už prodává jojo děláš to správně a my co jsme najezdili s Oktávkou TDI 50 tis a Fabkou 1,4 TDI 20 tis. budeme zticha
  19. koblih69

    kvalita filtra

    moc to řešíš
  20. koblih69

    Práce Brno hledám

    Až budu mít s 407 dlouhodobý průměr stejně vysoký jako s Oktávkou TDI 66kW tak se vozvu
  21. Jak zbytky? Táta s tím jezdí.
  22. Hm tak to nějak nechápu, táta měl loni totálku s VW Polo 99 a zůstalo mu celý i s papírama. Dostal tuším 32 tis. a auto bylo jen bouchlý na zadní levé světlo. Normálně pojízdné...
  23. A co takhle koupit stejné auto, které hodí na tyhle papíry?
  24. koblih69

    jak prijmout do HPP ?

    Sepsat smlouvu, platební výměr, oznámit na sociálku, na ZP, oznámit na Ú.P. že už místo není volné ( doufám, že jsi nezapomněl je o vytvoření volného místa informovat ... ) ... ale všude je nějaká lhůta tuším 10-15 dnů takže si tam zavolej ať ti to potvrdí.
  25. koblih69

    Práce Brno hledám

    Spíš Seat
×
×
  • Vytvořit...