To nevím, to musíš vědět ty, já to dělám často tak mi to příjde jednoduché. Návody bývají na Youtube, je to tenhle?
Jenom doplním, že to vyfoukání zvenku občas nic neřeší - bývají tam chuchvalce, které přez mřížku ven neprojdou. Pak jedině chladič ven...
[upravil dne 21/8/12 19:41 od koblih69]