Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    406- pískání + abs fault

    Uvidíme zítra...
  2. koblih69

    jaké filtry podle vin

    Olejový: 1109 Z5 Pylový: 6479 43 Vzduchový: 1420 N9 Palivový: 1901 95 [upravil dne 21/8/12 20:47 od koblih69]
  3. koblih69

    výměna okna

    • 9
  4. koblih69

    výměna okna

    podívej se do mailu...
    • 9
  5. koblih69

    406- pískání + abs fault

    Prosímtě přestaň vymejšlet ptákoviny a stav se zítra. Později ne, jedu pryč na týden.
  6. koblih69

    Teplota PC

    Ty jsou snad dohromady s klávesnicí, ne? No neublíží, už jsem zažil ten chuchvalec zamotanej ve ventilátoru, který to zastavilo.... [upravil dne 21/8/12 19:46 od koblih69]
  7. koblih69

    Teplota PC

    Čemu říkáš Efka:myslim
  8. koblih69

    Teplota PC

    To nevím, to musíš vědět ty, já to dělám často tak mi to příjde jednoduché. Návody bývají na Youtube, je to tenhle? Jenom doplním, že to vyfoukání zvenku občas nic neřeší - bývají tam chuchvalce, které přez mřížku ven neprojdou. Pak jedině chladič ven... [upravil dne 21/8/12 19:41 od koblih69]
  9. koblih69

    Teplota PC

    Dá a je to samozřejmě nejlepší. V nouzi do těch větracích otvorů prostě silně foukni a uvidíš co se vyvalí. Ale to je jen tak na chvilku. [upravil dne 21/8/12 19:35 od koblih69]
  10. koblih69

    Teplota PC

    No tak to je asi jasný, ten musí být zahnojenej jak jetel. Vyfoukej to kompresorem, ale decentně ať silným proudem vzduchu nepoškodíš větrák. Budeš se hodně divit jak to pomůže.
  11. koblih69

    Teplota PC

    Kolikrát byl čistěný?
  12. koblih69

    Teplota PC

    Jak je ten nb starý?
  13. koblih69

    406- pískání + abs fault

    Myslím, že řešíš zbytečnosti. Zvedni to auto sundej jedno i druhé kolo a pevně zaber za ty kroužky. Nebo přestaň střílet na slepo zajeď na diag. a uvidíš hned.
  14. koblih69

    Teplota PC

    Ten limit je myslím 100 °C
  15. koblih69

    Teplota PC

    Pokud dobře koukám do tabulky tak max je 95 °C
  16. ozzy1 to bych nesrovnával - kdžy se zamyslím co všechno jsem schopen sežrat a přitom do auta bych nalil jen to nejlepší
  17. koblih69

    Lidskej nevkus

    Radku nejsi daleko od pravdy - to je foto z jejich stránek. PS: asi tím nejezdil, je to jako falešný Rolexky, prostě trapas. Ale bavila by mě moc ta stavba, ale na to je lepší nějaká replika Lutus 7
  18. Budu pozdravovat... hasičák mám
  19. koblih69

    Jemné šuštanie v klíme

    Pokud je ten systém neudržovaný mnoho let tak je tam určitý únik vždycky, takže se to opakovat nemusí
  20. OK, dělej jak myslíš, bez vynálezců by nezačla Vědeckotechnická revoluce já se holt omezil na to, že jsem to udržoval promazané a po 11-ti letech fungovala jak má.
  21. koblih69

    fotka 406ky s cyclonama 15"

    Dobrá reakce
    • 8
  22. jojo jsou tam 2 jeden kouká dopředu a jeden dozadu....
  23. koblih69

    406- pískání + abs fault

    Podle mě máš prasklej koužek ABS a ten způsobuje oba projevy.
  24. koblih69

    Křovinořez okolo 3 tis-5 tis.

    Osobně bych koupil něco značkového - Třeba Stihl jsem viděl na aukru za 5 tis. Mám špatnou zkušenost s těmi hobby i na občasné použití. Co se týká Bédy Trávníčka tak za mě teda nee - jednak mám negativní zkušenost s kvalitou - v rámci záruky řešeno opakovaně nakonec byly ze zoufalství problematické díly nahrazeny upravenými z jiného stroje. A druhak ND jsou na můj vkus neskutečně drahé. Aby mi někdo za jednu matici počítal 100,- to se neděje ani v Pežo
  25. No kdžy vidím čokoládu někde v autě tak rostu, ale rozhodně to nemá vliv na funkci. Když je normálně denní světlo a ty zakryješ ten co kouká na sklo musí se zatmavit. Pokud to nefunguje pak je to buď špatně zapojený nebo poškozený. Není náhodou na skle toho zrcátka nějaká mapa? Protože ty zrcádka velmi rády vytečou. ... ještě mě napadlo, nemáš špatně te kablík od zpátečky? Na pokusy ho odpoj a nech jen napájení. [upravil dne 21/8/12 09:34 od koblih69]
×
×
  • Vytvořit...