No a co s tím chceš dělat? Preventivně vyměnit zadní nápravu? :Já bych to nedramatizoval. Ložiska když budou mít dost začnou hučet, takže než se tak stane tak bych se tím moc netrápil. Jeslti máš chuť s tím něco dělat tak sundej bubny. Na bubnu i na paknách bude asi sklovitá vrstva tak jí strhni smirkem a smontuj zpátky.
Tady přece vůbec nejde o hmotnost podložek, ale o to že se zvětší páka kterou působí síla na nápravu. Samotná hmotnost podložky je proti tomu samozřejmě zanedbatelná.
Ten čep už měl svoje nejlepší léta za sebou... sranda je, že se takhle šetří i když guma pak odejde za zlomek času a stojí to daleko víc... no to je jedno. Zajeď na vrakáč nebo poptej v inzerci. To koupíš za pár peněz.
Zajímavá úchylka, ale každej máme něco , Ta laserová projekce o kteér píše Edison má zásadní výhodu - je ostrá v celé ploše a výraznější i při větším světle.
no co no, tak jestli máš chuť tak to rozdělej.
Hoď to po psovi, dyť stejný stojí pár korun... http://www.elektronika-dalkove-ovladani.cz/p/1832-Hodiny-DFC-HT-181-s-projekci-casu-na-zed/?kamid=301&prk=1
Když přešel Shell na tu jejich úspornou variantu nafty a naturalu tak jsem zrovna něco řešil v Čepru. Smáli se a říkali, že Shell aditiva neměnil. Teď sice zprávy nemám, ale jsme si skoro jistej, že ne.
Je tam klasickej LCD, ale záleží jak jsou řešené kontakty buď je tam pásek a pak stím asi nehneš nebo takový proužek vodivé gumy a ten stačí očistit případně nějakpodložit aby to mělo lepší kontakt.
Každopádně nevím jeslti se to vyplatí opravovat.