Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    P406 2.2Hdi - koupit ? :)

    No jo ale až přes 130 a tady řešíme zrychlení z 0 na 100
    • 31
  2. koblih69

    P406 2.2Hdi - koupit ? :)

    :D:D
    • 31
  3. koblih69

    P406 2.2Hdi - koupit ? :)

    No to chápu, že chceš, ale s ohledem na připravované úkony si připrav teplé a suché místo k uskladnění
    • 31
  4. koblih69

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Ano je to chlazení. Olej se ve velkých vedrech třeba při manévrování v zácpě hodně přehřívá.
  5. No a co s tím chceš dělat? Preventivně vyměnit zadní nápravu? :Já bych to nedramatizoval. Ložiska když budou mít dost začnou hučet, takže než se tak stane tak bych se tím moc netrápil. Jeslti máš chuť s tím něco dělat tak sundej bubny. Na bubnu i na paknách bude asi sklovitá vrstva tak jí strhni smirkem a smontuj zpátky.
    • 9
  6. koblih69

    MOJA 406 - Kone na dovolenke

    Tady přece vůbec nejde o hmotnost podložek, ale o to že se zvětší páka kterou působí síla na nápravu. Samotná hmotnost podložky je proti tomu samozřejmě zanedbatelná.
    • 79
  7. koblih69

    P406 2.2Hdi - koupit ? :)

    A přes zimu to postav někam do sucha, ať ti zase nezreznou brzdy
    • 31
  8. koblih69

    android + usb problem

    Dobře že jsem mlčel a počkal až to napíše Edison, byl by zase nakrknutej :D:D:D
    • 21
  9. koblih69

    anténa

    Vyfoť vršek a spodek (ten plast kolem lampičky má pod ní 2 šroubky) a hoď to sem
    • 74
  10. koblih69

    android + usb problem

    Nevím, zeptej se prodejce, ale nejspíš jo. Nicméně to je to poslední co by mě u toho trápilo.
    • 21
  11. Ten čep už měl svoje nejlepší léta za sebou... sranda je, že se takhle šetří i když guma pak odejde za zlomek času a stojí to daleko víc... no to je jedno. Zajeď na vrakáč nebo poptej v inzerci. To koupíš za pár peněz.
    • 10
  12. koblih69

    android + usb problem

    Číňan obvykle píše když to umí USB Host, popřípadě specifikuje pro jaké zařízení... tady nic...
    • 21
  13. Zajímavá úchylka, ale každej máme něco , Ta laserová projekce o kteér píše Edison má zásadní výhodu - je ostrá v celé ploše a výraznější i při větším světle. no co no, tak jestli máš chuť tak to rozdělej.
    • 13
  14. koblih69

    Hlasování nej sestřička

    V nemocnici jsem byl naposledy před 30 lety, ale pod tlakem médií jsem myslel, že ty setřičky se dneska oblíkají jinak
    • 29
  15. Hoď to po psovi, dyť stejný stojí pár korun... http://www.elektronika-dalkove-ovladani.cz/p/1832-Hodiny-DFC-HT-181-s-projekci-casu-na-zed/?kamid=301&prk=1
    • 13
  16. csss :D:D:D:D
    • 13
  17. koblih69

    Za kolik tankujete?

    Když přešel Shell na tu jejich úspornou variantu nafty a naturalu tak jsem zrovna něco řešil v Čepru. Smáli se a říkali, že Shell aditiva neměnil. Teď sice zprávy nemám, ale jsme si skoro jistej, že ne.
  18. Je tam klasickej LCD, ale záleží jak jsou řešené kontakty buď je tam pásek a pak stím asi nehneš nebo takový proužek vodivé gumy a ten stačí očistit případně nějakpodložit aby to mělo lepší kontakt. Každopádně nevím jeslti se to vyplatí opravovat.
    • 13
  19. Jak bez toho, třeb kroužit kolem kyvadýlkem. Tady je vidět příklad jak na to:
    • 33
  20. Jedině vydlabat tu zalejvací hmotu a přebastlit baterku.
    • 33
  21. koblih69

    android + usb problem

    Seš si fakt jistej, že ten tablet podporuje připojení zařízení přes USB? To že jde připojit na PC nic neznamená...
    • 21
  22. koblih69

    FAP cena

    Kdyby analyzátory plynů a pevných částic neživily moje kolegy tak bych možná dal jinýho smajlíka...
    • 22
  23. Nekvalitní práci bych rozhodně reklamoval. Už z principu. Nicméně to co je na foto teda nevypadá na obroušené. Možná odřené, ale obroušené ne.
    • 10
  24. koblih69

    Antipollution fault

    To bude karburátor
  25. koblih69

    Antipollution fault

    Sem to napsal nějak nesrozumitelně?
×
×
  • Vytvořit...