Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    malá nehodka.. prosim pomoc

    A je to opravdu škrábanec? Není jen na tom tvém laku otěr černého plastu z druhého auta? Pak by to stačlilo přeleštit pastou.
    • 14
  2. Tvoji odpověď jsem nepochopil - viz příspěvek od Judes.
    • 72
  3. Nech si ty fóry :D:D Myslím, že už jsou jenom For Two
    • 35
  4. Nebo 4 Smartíky
    • 35
  5. koblih69

    Chyba DVD na NB HP

    Není třeba povytažené ze slotu? Že by takhle odešla se mi nezdá. Že nečte to je \"normální\", ale s vykříčníkem jsem jí snad neviděl v NB nikdy.
    • 27
  6. Z blízka to vypadá strašně plastově, takže za mě nee
    • 35
  7. koblih69

    Lidskej nevkus

    Jasně... dojedeš třeba na venkov, vytáhneš koberec, proletíš se a zase jedeš domů
  8. koblih69

    Chyba DVD na NB HP

    V nouzáku to taky nejede?
    • 27
  9. No jo, ale proč mi ten vůl pokakal volant? PS: taky bych koupil 508
    • 35
  10. Jo Superb v kombíku je moc hezkej. Na rozdíl od toho liftbacku, ten je hnusnej jak noc. Nicméně u tohohle konkrétního auta jsou některý věci vzhledově odpudivý - chrom na masce, kola, podivný odstín hnědé kůže v interiéru...
    • 35
  11. A proč bys to dělal?
    • 82
  12. koblih69

    striekanie naraznika

    A vod takový vola jsi koupil barvu? .. takže: - celý to přebrousíš a odmastíš - místa kde je čistej plast stříkneš základem na plasty - celý to stříkneš tenounkou vstvou plniče - tím srovnáš nerovnosti, probroušené přechody, přechody na plast - po zatuhnutí lehce přejedeš jemným smirkem, odmastíš a stříkáš horní lak. ... nediv se, že to tak dopadlo... a k tomu kašparovi už bych nešel. Leda že bys mu tam přinesl ukázat ten výsledek aby ti dal novou várku barvy zdarma, když ti tak dobře poradil. PS je to plast, takže to musíš míň natužit. Poměr by ti měl poradit prodejce barvy, ale ten asi vůbec neví která bije. [upravil dne 28/11/12 20:50 od koblih69]
    • 14
  13. Vyčistit a namontovat zpět nebo dát rovnou nový
    • 82
  14. No myslím, že třeba konrétně problémy se servem to zlobí spoustu lidí a u některých to vyřešila až repase servočerpadla, nebo výměna trubek. Takže pokud máš nějaké zajímavé řešení neváhej a piš.
    • 72
  15. koblih69

    Chyba DVD na NB HP

    Ta mechanika je Samsung/Toshiba, ale spec. ovladač nemá. Není tam spíš nějaká perferie která s tím koliduje? Nebo třeba ta virtuální mechanika a pod?
    • 27
  16. Jo budou vypadat dobře, ale bohužel jen krátce ...
  17. koblih69

    striekanie naraznika

    A to ti poradil kdo? Něčím přece musíš ty vrstvy oddělit
    • 14
  18. koblih69

    Chyba DVD na NB HP

    To mě nenapadlo, nějak jsem nedomyslel, že když moje domácnost čítá 6 strujů s vypalovačkami nemusí na tom být ostatní stějně :D:D no tak teda přece jen budeš muset vydržet do zítra
    • 27
  19. koblih69

    málo táhne, nejde tempomat

    Tak to jo
    • 21
  20. koblih69

    striekanie naraznika

    To stačí, ale z fotek mi připadá, že jsi nedal plnič, je to tak?
    • 14
  21. koblih69

    málo táhne, nejde tempomat

    koupil-li jsi nedávno, měl už být palivový filtr dávno nový a olej s filtrem taky...
    • 21
  22. koblih69

    Chyba DVD na NB HP

    Tak jeslti máš CD tak třeba na uložto nadeš bootovacích CDček třeba nejmenovaného okenního systému hafo.
    • 27
  23. koblih69

    Chyba DVD na NB HP

    Udělej základní věc - dej do mechaniky bootovací CD a vyzkoušej jeslti čte mimo Win.
    • 27
  24. DRV je na vysokotlaku. Nicméně je potřeba udělat diag a podivat se co je tam za chybu.
    • 11
  25. koblih69

    striekanie naraznika

    No Sudek z tebe asi nebude.... ... podle mě špatně odmaštěné, možná zbytky silikonové leštěnky, ta se ze starého laku dostává velmi špatně. Dufám, že jsi to lehce přebrousil. Druhá možnost je Olej nebo Voda ve vzduchu. Bohužel z téhle fotky to nerozliším od mastného podkladu...
    • 14
×
×
  • Vytvořit...