A vod takový vola jsi koupil barvu?
.. takže:
- celý to přebrousíš a odmastíš
- místa kde je čistej plast stříkneš základem na plasty
- celý to stříkneš tenounkou vstvou plniče - tím srovnáš nerovnosti, probroušené přechody, přechody na plast
- po zatuhnutí lehce přejedeš jemným smirkem, odmastíš a stříkáš horní lak.
... nediv se, že to tak dopadlo... a k tomu kašparovi už bych nešel. Leda že bys mu tam přinesl ukázat ten výsledek aby ti dal novou várku barvy zdarma, když ti tak dobře poradil.
PS je to plast, takže to musíš míň natužit. Poměr by ti měl poradit prodejce barvy, ale ten asi vůbec neví která bije.
[upravil dne 28/11/12 20:50 od koblih69]