Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    elektrikář

    Moc to řešíš, jakou máš představu o ceně?
  2. koblih69

    Řemenice na 2,0 HDI

    FB 28525 [upravil dne 2/4/13 23:06 od koblih69]
  3. koblih69

    elektrikář

    No rozdíl je drobný - revizák přijede na místo, zkontroluje, přeměří, vypracuje revizi. To není nejlevnější. Pak se dá taky zařídit revize \"korespondenčním\" způsobem. To je obvzlášť vhodné tam kde je potřeba ušetřit a nebo tam kde by se poctivý revizák oběsil na nejbližším stromě.
  4. koblih69

    Řemenice na 2,0 HDI

    No to je dost debilní nápad... chápu to třeba někde na dovolené pro nouzové dojetí... nicméně ta Xara bude mít řemenici asi jinou.
  5. koblih69

    elektrikář

    Potřebuješ revizáka nebo revizi?
  6. Viděl jsem značkové kotouče zničené za 3000 protože auto nejezdilo... mrkni na vnitřní strany předních i zadních kotoučů. Hledal bych závadu ve sníženém účinku brzd, který se za mokra projeví prostě víc. [upravil dne 2/4/13 22:47 od koblih69]
  7. koblih69

    Řemenice na 2,0 HDI

    Ta cena je hrozná, na netu jí koupíš pod 1000,- napiš Badisákovi, ale pokud je OK tak nechápu proč jí chceš měnit.
  8. koblih69

    Řemenice na 2,0 HDI

    1000 napíšeš, že odkazy na Kelly nefungují a stejně se budou znovu opakovat... Febi jsem montoval 2x vždy vydržela velmi solidně, takže klidně. Nicméně preventivní výměna je asi kravina.
  9. koblih69

    jake pneu

    Guma dobrá, pokud ti nevadí hluk tohohle typu vzorku.
  10. koblih69

    Kontrola vozu před koupí

    No to je ten problém, za 50-60 to bude jistě polotovar, ale zase po nějaké té investici se to dá dovést k něčemu slušnýmu. Jinak RHZ je 80 kw od cca 99 ale pozor 79kw už má FAP...
  11. koblih69

    Kontrola vozu před koupí

    Jó k tomu musíš dospět
  12. koblih69

    Kontrola vozu před koupí

    No ono to zní dobře, ale pozor \"velký\" benzín taky někdy znamená proměnné časování sání, někdy i 4 katalyzátory se 4 lambdami, hromoda zapalovacích cívek, nebo zapalovací rampy a podobné taškařice
  13. koblih69

    elektrikář

    No jeslti chceš na 508 lepit nějaký LED pásky tak bych ti stejně nepomohl
  14. koblih69

    607 , 3.0 V6

    Autí pěkné, ale zadní křídlo určitě sundat
  15. koblih69

    elektrikář

    No to nemám
  16. koblih69

    elektrikář

    No na to co jsi přiložil nemusí být elektrikář , co potřebuješ, konkrétně?
  17. Prodává se polyesterová samolepící fólie která se dá potisknout v laserové tiskárně.
  18. Já mám vstupní dírku raději těsnější
  19. Já bych to neřešil, o tom rozhodnou jiní
  20. koblih69

    krytky bezpečáku

    Krytky byly opravdu volnější natáhnul jsem na ně smršťovku a ohřál... nikdy jsem ji neztratil.
  21. No tak tátu jsi včera viděl, tak nekecám, že přežil
  22. koblih69

    krytky bezpečáku

    Měl jsem tam jenom tu stříbrnou.
  23. koblih69

    Kontrola vozu před koupí

    Tak ono obecně jsou Fiaty hodně cenově dole, takže za super peníze člověk dostane velmi slušný auto. Motory jsou vcelku dost spolehlivé a zrovna s tou Coromou 2006 jsem jezdil a je to sice ošklivé, ale výbavou, pohodlím a pod. velmi zajímavé auto.
  24. Byl to Auto Tip, například: Audi Q7 - deklarováno 775 - naměřeno o 243l Méně VW Touran - deklarováno 695 - naměřeno o 134l Méně Passat o 95 litrů méně.... Z Peugeotů testovali jen 207 a ta měla o 23 litrů méně než deklarovaná hodnota. Pikantní byl Smart kde z deklarovaných 220 naměřili 134 Nejhůř dopadly koncernová auta ale o 90 litrů lhalo i BMW 3 Touring... Test provádělo středisko TUV takže myslím i vcelku věrohodné.
  25. Mimochodem Ozzy k těm závazným předpisům. Nedávno dělal test tuším Auto Bild - a výsledky? Katastrofální. Používali polystyrenové kvádříky velikosti přibližně cihly a těmi vyplňovali zavazadlový prostor. Rozdíl byl i 30% proti deklarovaným údajům.
×
×
  • Vytvořit...