No rozdíl je drobný - revizák přijede na místo, zkontroluje, přeměří, vypracuje revizi. To není nejlevnější. Pak se dá taky zařídit revize \"korespondenčním\" způsobem. To je obvzlášť vhodné tam kde je potřeba ušetřit a nebo tam kde by se poctivý revizák oběsil na nejbližším stromě.
Viděl jsem značkové kotouče zničené za 3000 protože auto nejezdilo... mrkni na vnitřní strany předních i zadních kotoučů. Hledal bych závadu ve sníženém účinku brzd, který se za mokra projeví prostě víc.
[upravil dne 2/4/13 22:47 od koblih69]
1000 napíšeš, že odkazy na Kelly nefungují a stejně se budou znovu opakovat...
Febi jsem montoval 2x vždy vydržela velmi solidně, takže klidně. Nicméně preventivní výměna je asi kravina.
No to je ten problém, za 50-60 to bude jistě polotovar, ale zase po nějaké té investici se to dá dovést k něčemu slušnýmu.
Jinak RHZ je 80 kw od cca 99 ale pozor 79kw už má FAP...
No ono to zní dobře, ale pozor \"velký\" benzín taky někdy znamená proměnné časování sání, někdy i 4 katalyzátory se 4 lambdami, hromoda zapalovacích cívek, nebo zapalovací rampy a podobné taškařice
Tak ono obecně jsou Fiaty hodně cenově dole, takže za super peníze člověk dostane velmi slušný auto. Motory jsou vcelku dost spolehlivé a zrovna s tou Coromou 2006 jsem jezdil a je to sice ošklivé, ale výbavou, pohodlím a pod. velmi zajímavé auto.
Byl to Auto Tip, například:
Audi Q7 - deklarováno 775 - naměřeno o 243l Méně
VW Touran - deklarováno 695 - naměřeno o 134l Méně
Passat o 95 litrů méně....
Z Peugeotů testovali jen 207 a ta měla o 23 litrů méně než deklarovaná hodnota. Pikantní byl Smart kde z deklarovaných 220 naměřili 134 Nejhůř dopadly koncernová auta ale o 90 litrů lhalo i BMW 3 Touring...
Test provádělo středisko TUV takže myslím i vcelku věrohodné.
Mimochodem Ozzy k těm závazným předpisům. Nedávno dělal test tuším Auto Bild - a výsledky? Katastrofální. Používali polystyrenové kvádříky velikosti přibližně cihly a těmi vyplňovali zavazadlový prostor. Rozdíl byl i 30% proti deklarovaným údajům.