Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. Voda ve filtru se řeší co 14 dnů... potřebuješ filtr s buničinou, bez něj se špiní váha vzduchu... Máš dole kryt motoru?
  2. koblih69

    P406 rany při brždění

    Pro začátek zvedni pravou i levou stranu vzadu a vyzkoušej protočit kola, měl bys to slyšet. Pak tu postiženou stranu nezbude než rozebrat - shodit buben a podívat se co se stalo. Asi uhnily ty \"čučlíky\" co drží pakny a nebo praskla některá z pružin... nebo se prostě utrhlo obložení.
    • 6
  3. koblih69

    Kontrola vozu před koupí

    Kupováno leden/únor 2005 jako funglovka, jaký to byl modelový rok nevím 66kw to mělo na 1000%
  4. koblih69

    elektrikář

    Na stránkách OEZ máte SW pro výpočet a máte hned jasno jaký kabel a jaké jištění aby to bylo dostatečně selektivní Je to zadarmo...
  5. koblih69

    Kontrola vozu před koupí

    Vítku, nevím kolik jsi toho najezdil s O TDI 66 kw. Já také mnoho ne, dohromady od nova cca 51 tis, ale stačilo ... byla z roku tuším 2005 a potom jsem koupil Vectru B s naježděnými min 200 tis. z roku 98. To auto bylo naprosto kvalitativně jinde po všech stránkách - překvapení, že stařičké auto brzdí neskonale líp než to nové, nežere olej, je pohodlné a zatáčky projíždí bez smyků..... Od té doby naštěstí jen občas absoluju cca 700-800 km s OII TDI a děkuji to raději 1,4 I30... nehučí mi v hlavě, nebolí záda a nemám překouslej jazyk.... o prostoru vzadu nemluvě. PS: tím netvrdím, že Oktávka je špatný auto, jen prostě její cena neodpovídá tomu co nabízí, takže pro mě to není modla před kterou stojím s otevřenou pusou. [upravil dne 4/4/13 14:43 od koblih69]
  6. koblih69

    startuje až po 20min

    Baterie, startér ... nebo vyzkoušej před 1. startováním namačkat naftu balónkem.
  7. koblih69

    Mračítka - Peugeot 407

    No víkend, který jsem plánoval na práci jsem nastínil ve vláknu \"Nehody\" , ale včera jsem trohcu pokročil. Bohužel broušení laminátu se opravu v uzavřené místnosti dělat nedá, takže chystám polotovary.
  8. koblih69

    Opravdu střední třída?

    No jó, ale to ostatní je mimo mísu, kdežto zvuk dveří je objektivní vada
  9. Ozzy tím bych se netrápil, dyť když je to kravina tak to nemusím číst ne?
  10. koblih69

    Osvětlené logo máte někdo?

    Nebylo by lepší to promítat na nebe?
  11. Já to taky nepochopil, ale bylo mi to houby platný :D:D
  12. koblih69

    Předělani palivove soustavy

    Ty díly vedení se dají natlakovat a najít místa úniku
    • 6
  13. Přečetl a raději i přepočítal
  14. koblih69

    rozdíl mezi olejem HX6 a HX7

    A proč bys ho kupoval? http://www.kupoleje.cz/cz-detail-883840-total-quartz-7000-10w-40-5-l-darek-vune-do-auta.html
  15. Scratchi aby ses tím dál nemusel trápit tak jsem napsal na ministerstvo, pak ti sem hodím oficiální odpověď
  16. Rozvodová sada za 5500? To je platinová? Za ty peníze bych byl naštvaný i kdyby byla v ceně montáž Napnutí rozvoďáku změříč snadno měřákem, takže nevím co řešíš.
  17. Že bys to neměl hulit, nedělá ti to dobře
  18. koblih69

    Peugeot Service Box + Sedre 9/2012

  19. Z akladka bude asi původní, není důvod jí měnit pokud není vadná. Vyndat, protočit, poslechnout, posoudit vůli a pak se uvidí.
  20. Hm nic ve zlým, ale to asi dobře nedopadne
  21. Většinou se doporučuje měnit celou sestavu spolu s rozvody. Reálně podle potřeby.
  22. Hm je vidět, že jsi ten odkaz nečetl...
  23. Diskuse o tom jak vypadá rozvoďák je zbytečná, buď už je čas ho vyměnit a nebo není.
  24. jo, už dost dávno
  25. A žádná alternativa ani dole? No tak to potom moc na výběr nemáš Typový list a dopsání nebo zapsaný rozměr.
×
×
  • Vytvořit...