Vítku, nevím kolik jsi toho najezdil s O TDI 66 kw. Já také mnoho ne, dohromady od nova cca 51 tis, ale stačilo ... byla z roku tuším 2005 a potom jsem koupil Vectru B s naježděnými min 200 tis. z roku 98. To auto bylo naprosto kvalitativně jinde po všech stránkách - překvapení, že stařičké auto brzdí neskonale líp než to nové, nežere olej, je pohodlné a zatáčky projíždí bez smyků..... Od té doby naštěstí jen občas absoluju cca 700-800 km s OII TDI a děkuji to raději 1,4 I30... nehučí mi v hlavě, nebolí záda a nemám překouslej jazyk.... o prostoru vzadu nemluvě.
PS: tím netvrdím, že Oktávka je špatný auto, jen prostě její cena neodpovídá tomu co nabízí, takže pro mě to není modla před kterou stojím s otevřenou pusou.
[upravil dne 4/4/13 14:43 od koblih69]