Souhlas, ano, tak by to mělo být.:papa
K tej záruke by som sa nevyjadroval, keby som s tým nemal osobnú skúsenosť. Auto som kúpil 5/2012 s tým, že záruka začala 6/2011. Kupoval som ho ako nové ( výstavný kus-3 km ) s výraznou zľavou. Aj keď na ňom jazdím len rok, podľa serv. knihy prvá prehliadka je tento mesiac. Ešte dodám, že v cene bola predlž. záruka na 4 roky.