Přejít na obsah

stefano

Uživatel
  • Počet příspěvků

    816
  • Registrace

Vše od uživatele stefano

  1. stefano

    508 - skúsenosti.

    Dovolím si napísať, že je to pri našich autách úplne normálne. Určite si aj po týždni bez problémov naštartoval, tak že baterka je v poriadku, len to econ. mode sa takto správa.
  2. stefano

    508 - skúsenosti.

    Ostrekovače máme vymenené už viacerí, takže to menia vrámci záruky. (o tomto nedostatku vedia aj konštruktéri vo Francii, tak preto to menia) Ale je to asi o ochote prijím. technika, alebo o nevedomosti. Vysvetli im, že to v iných servisoch menia.
  3. stefano

    displej + kola

    Displej by vedel dodať člen Biliboy. Napíš mu SZ. Ohľadom kolies napíš tu a oni by Ti to mali poslať poštou zdarma. U nás to tak funguje. http://www.peugeot.cz/kontaktujte-nas-emailem/ Je to položka: Reklamace a technické dotazy ke konkrétnímu vozu Pardón, asi je to tým teplom, lebo som prehliadol, že máš 1.6 HDi a tu sú povolené max. 16\" kolesá. [upravil dne 22/6/13 07:15 od stefano]
  4. stefano

    kompresor klimatizace

    Dave asi reagoval na príspevok od pkr, že chladivo sa stráca priebežne. Áno stráca sa priebežne, ale nie za 2 roky. Ja som predal 8 ročný P407 a klíma fungovala bez problémov.
    • 72
  5. Nič v zlom, ale kto plánuje mať na aute veľké kolesá, tak ten by nemal pri kúpe šetriť na objeme. To je môj názor.
  6. stefano

    konec záruky

    Už som tu raz písal, že dátum výroby sa dá zistiť podľa DAM čísla, nachádza sa na štítku, ktorý je nalepený dole na ľavonm strednom stĺpiku, kde sú udaje o tlaku pneumatík a kód laku. Malo by to byť : 12. . . CJ
    • 45
  7. stefano

    konec záruky

    Souhlas, ano, tak by to mělo být.:papa K tej záruke by som sa nevyjadroval, keby som s tým nemal osobnú skúsenosť. Auto som kúpil 5/2012 s tým, že záruka začala 6/2011. Kupoval som ho ako nové ( výstavný kus-3 km ) s výraznou zľavou. Aj keď na ňom jazdím len rok, podľa serv. knihy prvá prehliadka je tento mesiac. Ešte dodám, že v cene bola predlž. záruka na 4 roky.
    • 45
  8. stefano

    konec záruky

    Kupoval ho ako predvádzačku, takže záruka asi začala dňom, od kedy ho mal importér na pradajni.
    • 45
  9. stefano

    508 - skúsenosti.

    Videl som to už. V nadpise 5W-40 a v popise už 5W-30.
  10. stefano

    autokino

    S našimi autami isť do autokina nie je dobrá voľba. Prvýkrát to vydrží hrať max. 45 min. a potom len často štartovať. Neviem prečo peugeot má také riešenie, mohli to predĺžiť aspoň na 3 hod. Neverím, že by sa za tan čas vybila baterka kvôli rádiu. Viem je to aj kvôli ostatným spotrebičom, ale aj tak.
    • 14
  11. stefano

    508 - skúsenosti.

    Existuje vôbec Total Ineo 5W-40? Asi nie.
  12. stefano

    Servo

    Ako píše Ondreicka: \" Na p. 508 je privod priamo zo spodu nadobky\" Urobil som foto, ako to vyzerá.
  13. stefano

    R16 a R16C

    Ak by sme šli do detailov, tak 1.6 HDi má max. rýchlosť 192 km/h a tieto pneu sú T= 190 km/h.
  14. stefano

    508 - skúsenosti.

    Pipinek, neviem ako je to pri bezkľúč. prístupe, ale pri používaní diaľk. ovládania stačí podržať tlačítko otv./zatv. a vtedy sa okná otvoria/zatvoria. Neotvoria sa celé, ale okná sú v pohybe, len pokiaľ držíš tlačítka.
  15. stefano

    Rozdíly mezi 103 kw a 120 kw

    tomike, to nie je vekom, ale pohodlnosťou.
    • 48
  16. stefano

    301 na klubu

    nexus, pochopil som to tak, že sa bavíme o P301 a chcel si porovnať guľatú hlavicu, ktorá je v nižšej výbave: http://autobazar.autovia.sk/peugeot-301-active-1-6-vti-115k-zaruka-4-roky-1242369
  17. stefano

    Rozdíly mezi 103 kw a 120 kw

    Neviem či je to vekom, alebo zmenou auta, ale od kedy mám P508, tak jazdím trochu kľudnejším štýlom.
    • 48
  18. stefano

    Rozdíly mezi 103 kw a 120 kw

    tomike, prajem Ti aby ten rok-dva ubehli rýchlo a aby si sa tešil z pekného auta.
    • 48
  19. stefano

    Rozdíly mezi 103 kw a 120 kw

    Pipinek, v pohode. Nám sa páčia sedany a niekomu kombíky.
    • 48
  20. stefano

    301 na klubu

    Trochu zlé porovnanie. Na prvom obrázku je 6st. prevodovka a tá nemá s P301 nič spoločného.
  21. stefano

    telefon přes BT

    Mne to funguje.
    • 72
  22. stefano

    508 - skúsenosti.

    Tu je video montáže jednej známej značky:
  23. stefano

    508 - skúsenosti.

    Toudy, volant má dosť široké ramená a neviem ako by to vyzeralo, hlavne pri tých častiach, kde je ovládanie na volante.
  24. Marcel00, vieš že Tvoje rozhodnutie po tomto teste som aj očakával? Mne sa P301 tiež veľmi páči a vedel by som si ho predstaviť v otcovej garáži, ale pre Teba, majiteľa P407 s touto výbavou, by to bol veľký skok späť.
  25. StibTo, ak si pri kúpe priplatíš za zadné park. senzory, tak s parkovaním nebudeš mať žiadný problém.
×
×
  • Vytvořit...