jj tunel bude samej jako sedačky... je to taková hnědo krémová kuže... nejní to ta krémova co coupé měli, tahle byla v ultima edizione... jinak pošití kaslíku, deklu na pojistky a toho kousku u něj, středovýho tunelu a zadního deklu jak jsou repro mi udělá za +-2tis
jinak zkus mi teda charli prosimtě zjistit jestli by to splašil, popřípadě mi třeba poštou poslat vzor o velikosti 10x10cm pro srovnání... díky