Přejít na obsah

Mizlerek007

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 910
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Mizlerek007

  1. jo to jsou, nevím proč to rvali takhle, ale nenechám tam díry, když to budu ted dělat... nehledě na to že kdybych je vyndal a zavařil, tak to budu stříkat na dvakrát
  2. ano park senzory... do zadního nárazníku se pustím ted přes podzim samo bez takovejhlech prasáren...
  3. ještě jedna meetingová
  4. Mizlerek007

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    stráňa to má prostě peckový... jinak na Vysočinu s váma počítám pánové
  5. tak to je pecka..
  6. jo, to se zasmějeme
  7. tak přidám foto hotového coupe
  8. spousty vody a bahna auto jsem za sobotní dopoledne 2x myl a 4x sušil
  9. tááák a auto je zase chvilku pohromadě proběhl Relax meeting, kde jsem získal první pohárek za druhé místo, byť jen z tuning ligy, ale auto se velice líbilo... hodím pár fotek jak mám složeno, ale při odjezdu jsem o coupé málem přišel, zustal jsem vyset na přejezdu kde se sesunul kus krajnice kde jsem zapadnul a nemohl jsem ani dopředu ani dozadu, zadní kolo metr ve vzduchu a nic nešlo dělat auto bylo na přejezdu a já bez lana atd, nebýt Čechouše kterej vozí v autě snad všechno, tak je kupe na kusy.... tak rozklepanej a vyděšenej jsem nikdy nebyl ted se směju ale v tu chvily by se ve mě člověk krve nedořezal jen jsem trnul že začnou zvonit semafory a je po, tímto velké díky servisnímu vozu a kamarádově fábii, která mě z toho dostala ... jinak párty to byla mocná
  10. milan konečně vyhnal pavouky z turva a vejfuku
  11. jj martin tu dlouho nebyl... sleduju práci na FB a musím říct že S16 se má jak v bavlnce... dotáhl jí k dokonalosti, udělal na ní kus práce a určitě na tom nechal spoustu nervů... nicméně můj avatar zatím zůstane, přeci jen je S16 moje srdcovka až bude coupé kompletní, tak to trochu změním
  12. no tak auto už je konečně v lakovně... opět před relaxem na kusy rozebrané to bych nebyl já jinak váhám jestli rovnou nenalakovat střechu do černé nebo jestli použít folii... každý má své plus a mínus... barva bude stálejší a a folii zase sundám... tak uvidíme
  13. hodím odkaz na vlákno
  14. Mizlerek007

    Pug 406 2.2 HDI by Charles

    gronholmm: zatmavko tam bylo, ale asi mu vyteklo tak tam dal tohle... jinak je to prostě pecka a až to bude o ten pul metr dole, tak to teprve bude kára
  15. Mizlerek007

    Potkal jsem klubáka...

    tak jsem dneska před 18:00 zaregistroval stříbrné Coupe na benzínce v Přelouči... nejní to někdo z klubu ?
  16. Béďo i v 5ti si můžem parádně pokecat mi snad s bratrem dorazíme na 98%
    • 85
  17. foto a šup vlákno do 406tek
  18. jj o ní taky vím, ale je to samí jak případ u inzerátu 1 ... prostě kdo udělá takovouhle hnusárnu, tak tomu autu asi prostě narve za studena atd... prostě risk.. no uvidíme, pár kousku se objede a zjistíme co a jak
  19. je jasný že podle fotek nekoupim auto... šlo mi spíš o to jestli někdo z klubu o tehlech něco neví či je někde neviděl, jestli už se neprodávali atd... koblihovi děkuji za odpověd, nechci rozvádět konverzaci typu jak jsou auta ujetý a bouraný, to jsou všechny když je nekoupí člověk přimo nové u dealera.. ta rádoby votuzená je tu daná jen proto jestli sní někdo nepřišel do styku... osobě na auto pojedu s diag a všemi potřebnými informacemi... proto toto vlákno, tudíš prosím jen o postřehy k životnosti a funkci motoru 2.0 HDI 80kw a celkové spolehlivosti, děkuji
×
×
  • Vytvořit...