tááák a auto je zase chvilku pohromadě proběhl Relax meeting, kde jsem získal první pohárek za druhé místo, byť jen z tuning ligy, ale auto se velice líbilo... hodím pár fotek jak mám složeno, ale při odjezdu jsem o coupé málem přišel, zustal jsem vyset na přejezdu kde se sesunul kus krajnice kde jsem zapadnul a nemohl jsem ani dopředu ani dozadu, zadní kolo metr ve vzduchu a nic nešlo dělat auto bylo na přejezdu a já bez lana atd, nebýt Čechouše kterej vozí v autě snad všechno, tak je kupe na kusy.... tak rozklepanej a vyděšenej jsem nikdy nebyl ted se směju ale v tu chvily by se ve mě člověk krve nedořezal jen jsem trnul že začnou zvonit semafory a je po, tímto velké díky servisnímu vozu a kamarádově fábii, která mě z toho dostala ... jinak párty to byla mocná