tak jelikož jsem zrušil prodej, tak jsem se do toho vrhnul rovnou po palici a když už, tak pořádně... takže jedu pro převodovku, objednal jsem setrvák, spojku (díky dobrému andělovi za hubičku ) od badisáka objednány všechny čepy, stabilizátory a silenbloky... mám tu připravený silenbloky na motor a převodovku, uložení stabilizátorů, nové odsávání klikovky (chobotnice) a spoustu dalšího...
sháním pořádný tlumiče, přibude intake kit sání, komplet nerez vedení výfuku od předkatů až po Musketiery, na jaro přichystané nové čelní okno a konečně spodní část palubky do barvy Ultima, takže asi tak no
Peněz to sežere tolik, že se mi to nevyplatí prodat, jelikož všechno bude na víc jak 100tis km hotový a netknutý bez jediné závady... takže příští tejden mi končí zkouškový, tak se do toho pustim at do Relaxu jezdim (doufám, že je až v červnu)