..no tak jsem se do toho zase pustil a stav ? ted už to mám pěkně rozdělený na kov a plast takže s čistým štítem do sběru
no jinak náprave je komplet rozebraná, vymlatil jsem zní veškerý ložiska a ve středu se to i s přední veze na pískování a komaxit, šrouby jdou na čištění a zinek.
jinak dneska jsem ještě kompletně všechno vybrousil a zbavil lišky a koroze, zítra bych to chtěl dočistit, odmastit a vzít brunoxem, pak pokračovačka, plnič, barva, lak, body a vosk...