Přejít na obsah

Mizlerek007

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 910
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Mizlerek007

  1. se svatbou nestraš jinak v úterý bude snad opískováno, takže bych to chtěl mít tak nějak do konce dubna nachystaný na skládání... už mám i brigádníky, takže druhej víkend v květnu bych to bouchnul na kola
  2. já doufám, že brzo skončí a doufám, že kladně
  3. na interier se ještě nešáhlo, čalouníci mají oba čas až někdy koncem května... vše bude prošívaná černá kůže navíc interier budu řešit až naposledy... prvotní pro mě je to hodit na kola, tak aby to ze spodu bylo jak nový, příští týden bych měl mít opískovaný nápravy a týden na to snad v komaxitu...takže potom začnu skládat... pak lakovna atd atd... dlouhy příběh
  4. tak dneska jsem ještě něco povrtal... hodil jsem 2 vrstvy vosku, zítra doleštím klima chladič a trubku od něj a už jen počkat na opískování a komaxit náprav a jsme připraveni jinak fotka bordelu ... přítelkyně se stavěla na hlavu, že to zase tahám všechno domu
  5. ...pomalu, pomalu...
  6. tak pokud to složím a bude to fungovat tak jak má, tak už rozebírání snad nebude potřeba
  7. to už ne... jsem v tom za tolik že to prostě nikdo ani z 30% neocení.. takže i kdyby na chleba a nebylo, tak auto bude někde zabalený a schovaný... budu to mít čistě jen na perfektní letní počasí a srazy, déšť to bude znám minimálně nebo vubec... navíc nikdo nikdy neocení práci která se na tom udělal a prakticky to bude "nový" auto... ale zatím neříkám hop... až bude motor v autě a funkční, bude to hned veselejší...
  8. tak dneska první vrstva ochrany... předtím obrousit, brunox, plnič a Body... navečer to vezmu ještě jednou a zítra po 3tí a mám hotovo...
  9. tak jsou v tom zahrnutý jen podstatný věci co si zapisuju do svojí rádoby servisky nějaký prkotiny čepy a stabylizátory nebo tak cenu nemám, tam píšu jen výměnu (km) jinak autem jsem si užil dost za ty 3 roky ... ten je rok a pul mimo provoz a mám combika, takže tak nějak na nic nespěchám... navíc když už jsem se do toho pustil, tak to chci mít prostě do detailu udělaný... hlavně tak aby to vydrželo... auto mám v plánu nechat za každou cenu i kdyby mělo stát někde ve stodole a já ho jednou za rok nastartoval... a stavím to na to abych si ho potom užil za pěknýho počasí a na nějakém srazu... PS: pokud se podaří zapsat podvozek, tak bych rád projel i riviery... ale to už je snění... nechávám tomu čas, peníze taky nerostou na stromě, takže bych se nerad vydudal ze všeho jen pro jeden starej šrot
  10. Utopeny v tom k dnešku bez ceny auta je cca 280tis.. nepočítám do toho drobnosti atd... počítám že 70 do toho ještě zahučí .. každopádně až to začnu skládat bude to o něco veselejší a jestli to pojede tak to bude ještě veselejší nicméně potom to bude všechno nový udělaný a snad bych se nebál říct že po peugeotu o něco dotazeny:D
  11. Snad ne do dělají se ty nápravy a poslední krabice šroubů a auto ne připravený na skládání... snad začátek května... lak je v plánu na konec června tak to snad v srpnu pojede
  12. ..no tak jsem se do toho zase pustil a stav ? ted už to mám pěkně rozdělený na kov a plast takže s čistým štítem do sběru no jinak náprave je komplet rozebraná, vymlatil jsem zní veškerý ložiska a ve středu se to i s přední veze na pískování a komaxit, šrouby jdou na čištění a zinek. jinak dneska jsem ještě kompletně všechno vybrousil a zbavil lišky a koroze, zítra bych to chtěl dočistit, odmastit a vzít brunoxem, pak pokračovačka, plnič, barva, lak, body a vosk...
  13. díky to kámo... zatím je to jen ležák no... ale každopádně se to tak nechá, jediné co udělám, tak složím motor a nechám obšít palubovku hodím to do auta kvůli nastartování aby motor dlouho neležel a abych se nemusel pak srát s palubovkou... nápravy budou vypískovaný co by dud... takže ty tam budou taky rychle a na lak a očalounění budu čekat... to je jediný co bude poměrně dost stát... ty nový díly na motor z pugu se nějak ukoulej, zbytek nechám aby čas ukázal... každopádně ti ještě jednou děkuji a snad to dotáhnu do zdárného konce
  14. tak jsem asi hold frajer
  15. člověk pak přemýšlí jinak když takové auto má... myslím že i Milan by si s V6 poradil... ale už bych to asi nerozvadel... uvidíme jak to všechno dopadne
  16. no uvidíme... motor bych tam vrátit chtěl a nakopnout to abych měl jistotu že to funguje, pak se uvidí
  17. jo pánové, nová práce, nová nálada jde spíš o to co to ještě spolkne než o lenost... když bych to nechal, tak tenhle rok to složím, ale 100% bez laku... chtěl bych si zařizovat vlastní bydlení a postavit si nějakou pastoušku, takže peníze budou potřeba někde jinde... nicméně na autě je nový snad všechno takže až pujde po kusech, někomu to poslouží
  18. zatím pár drobností, ale tak nějak není čas a nálada... zatím to vypadá na 70% že se to bohužel nedokončí a auto pujde po kusech pryč... zatím to nechávám otevřený, tak uvidíme... jaro bude zlomové
  19. tu mám daleko... u nás maj 98 tak beru tu a pak jezdím cca 30km na shell kde mají 100oct
  20. Já mám u coupe v TP i předepsanou 98... tankuju ji u nás a nebo 100 oktan shell/verva... Teda tankoval jsem
  21. tak jen abych to hochům uvedl na pravou míru kotouče jsem z toho sundával 10kg palicí asi 20min nikdo je snad neměnil, kola jsme z toho skopávali asi 15min, protože byly snad přivařený, celou dobu vše brzdilo a fungovalo, minulí týden se začlo projevovat pískání a kopání do pedálu, na ten popud se vše mění gumy díky sbíhavosti na sráč včera dobroušeny tak pro další komentáře jen upřesňuji... auto byt ho beru jako šrot na doježdění, dostavá vše a ještě víc
    • 61
  22. tak dnes menší servis... nový olej, termostat, kapalina, přední brzdy, čepy a stabilizátory... taky jsem objednal i nové gumy na zimu ... PS,,, tomuhle se říká dojezdit vše do zbytku
    • 61
  23. Mizlerek007

    Golden Pug

    ajaj... copak ? zvíře ?
  24. Mizlerek007

    Atomovo 406 coupe v6 2003

    1500,- jedna... Jsou čtyři
  25. Mizlerek007

    Atomovo 406 coupe v6 2003

    Katy i lambdy... Tohle budou spis lambdasondy
×
×
  • Vytvořit...