Přejít na obsah

Mizlerek007

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 910
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Mizlerek007

  1. už je to hotový ?
  2. O3 a Superb je bohužel v jiný cenovce, jak už jsem psal jednou koupili jsme si barák, takže nemám teď 400k abych si koupil O3 nebo Supa, proto byla varianta v levnější O2, nicméně C5 je na cenách okolo 150k za solidní stav. Až budu mít na zbyt 400k, tak si toho Supa koupim na auto si nehodlám půjčovat. Každopádně abych to tak nějak uzavřel, tak pro mě byla 407 tak trochu šlápnutí vedle. Čekal jsem od toho vic, nehledě po projížďkách v C5, kterou jsem měl vzít rovnou místo 407 a bylo to.
  3. to já bych si benzín koupil, ale u frantíků je jedinej rozumnej 280k v 308 Gti bohužel nedělají combi a cena pro mě nepřijatelná, jedna z variant je dvojková ofce 2.0TFSi, ale solidních je jak šafránu. No a C5 ? ta se mi vždy líbila a naskytla se možnost solidního kusu.
  4. Hele C5 X7 tourer 2.2hdi 125kw. Je to 2011. Svezl jsem se s tím a to auto je prostě o několik levelu někde jinde. Je to víc než solidní výbava. Tak uvidíme, docela dost mu nabízi praštěný áčka. Tak jen tak zkouším to sveje poslat dál. Když to nevyjde tak to nevyjde, mám to v super stavu tak i kdybych to měl ještě nějakou chvilku zůstat doma.
  5. Mám možnost koupit něco jinýho od známého.
  6. Ti dám dvacku
  7. Tak kolegové je to tu opět auto by bylo k prodeji neshání někdo malej kombik bez investic v super stavu ? Info na začátku vlákna nyní najeto cca 170tis km. Auto po garančce 2tis km
  8. Takže lock. A brát téma jako odstrašující pro ostatní
  9. Tak oficiální konec auto už je pryč.
  10. Namontováno a vyčištěno
  11. Tak sedačky jsou v autě. El. dodělaná zadní dveře vytlumené, zítra ještě kufr a zase na to chvilku prdím
  12. Vůbec nevím. Loni mi to dovezl znamej, který to používá. Mám pouze nějaký čistit
  13. mám přípravky od Matěje Vepřeka ZDE jako udržování a následnou ochranu mám přípravky od Autoglym a Meguiars, klasické Leather Cleanery a pak impregnace. K tomu kartáče od autoglymu od hrubého po jemný a spáry kam se moc nedostaneš čistím klasicky kartáčkem na zuby s hrubšíma štětinama.
  14. tak jsem se dnes pustil do sedaček, první čištění cca 3h pouze zadních sedaček zítra je vezmu ještě jednou a vrhnu se na přední, naimpregnuju je než půjdou do auta, tak uvidíme jestli to stihnu během víkendu
  15. tak auto zvládlo minulý týden Italii ,cca 3000km za týden se spotřebou 6.7l/100km. no a dnes jsem si dovezl konečně interiér, kůže je jako nová, pouze ležela přes rok v garáži, takže mě čeká o víkendu pořádná očista
  16. Mizlerek007

    Potkal jsem klubáka...

    Taky jsem tě po delší době rád viděl. A samozřejmě děkuju za prezentaci pořádnýho auta. Moje další auto bude Hyundai jako tvůj "Santa" je prostě pecka. Dva dny jsem doma vysvětloval, že to auto potřebujeme
  17. Tady je ta linka narušena tím ofukem a už by to nebylo hezký navíc nechci žádnou kolotočařinu, pouze decentní úprava
  18. Na dveře už by to bylo asi zbytečně moc. Napojený to mám na svazek co jde ke klimatizaci. Je to docela pátrání najít kabel co je ovladanej senzorem. Nicméně je to pěkná pakarna... Kuchal jsem půl palubky
  19. Ne. Pouze designový prvek... Jak se říká "v detailech je krása"
  20. Trochu si hraju s detajlama, no a doma už mě podezírají z toho, že to chci hodit na stavák osvětlení je udělané tak aby se nastavovala intenzita s ostatním osvětlením a funguje pouze pokud svítí budíky, takže závislé na venkovním světle.
  21. Tak minulý víkend proběhla drobnější renovace a korekce laku auto bylo sice umýváno vždy ručně (jak mnou tak předchozím majitelem) nicméně je to stará vrána, takže sem tam rejha. Sem tam jsem musel nějaké škrábance rozbrousit, takže jsem si z toho udělal takovýho dalmatina První přeleštění proběhlo hrubší pastou od CarPro a následné doleštění bylo sadou Meguiar's DA Microfiber, leštění s prvotním umytím a odstraněním nečistot cleanerem a IronXem trvalo cca 8-9hodin a výsledek ? Škrábance fuč a lesk jak blesk ... od té doby jsme pokryti pylem, takže jako by se neleštilo Jinak jsem jsme už za 156tis km a zachvilku zase olej a další údržba
  22. Pěknej pokojíček, párkrát jsem se v tom projel, ale mě u toho strašně vadil ten volant ale jinak prostě perfektní citroen (y)
  23. Tome, za mě 1 podtržená.
  24. jinak bych zapomněl podat osobní recenzi na Milanovo GTi, které se mi o Velikonocíh chvilku ohřálo na dvorku Milan mě řádně povozil, odprezentoval atd. A moje recenze ? .... Celý V6 v peugeotech ať schořej downsizing se prostě neubráníme a u všech automobilek to funguje a tady ? Tady je to prostě mrda ! Takhle ma prostě vypadat auto se vším všudy. Milanovi děkuji za perfektní povození a až to bude ojetina jako 306 tak si to třeba taky koupím Jinak kdyby jsi uvažoval o výměně za mojí popelnici, tak mě tvoje vrzání neva
  25. Zítra ti zkusím udělat fotonavod.
×
×
  • Vytvořit...