-
Počet příspěvků
2 910 -
Registrace
-
Vyhraných dnů
1
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Mizlerek007
-
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
už je to hotový ? -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
O3 a Superb je bohužel v jiný cenovce, jak už jsem psal jednou koupili jsme si barák, takže nemám teď 400k abych si koupil O3 nebo Supa, proto byla varianta v levnější O2, nicméně C5 je na cenách okolo 150k za solidní stav. Až budu mít na zbyt 400k, tak si toho Supa koupim na auto si nehodlám půjčovat. Každopádně abych to tak nějak uzavřel, tak pro mě byla 407 tak trochu šlápnutí vedle. Čekal jsem od toho vic, nehledě po projížďkách v C5, kterou jsem měl vzít rovnou místo 407 a bylo to. -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
to já bych si benzín koupil, ale u frantíků je jedinej rozumnej 280k v 308 Gti bohužel nedělají combi a cena pro mě nepřijatelná, jedna z variant je dvojková ofce 2.0TFSi, ale solidních je jak šafránu. No a C5 ? ta se mi vždy líbila a naskytla se možnost solidního kusu. -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
Hele C5 X7 tourer 2.2hdi 125kw. Je to 2011. Svezl jsem se s tím a to auto je prostě o několik levelu někde jinde. Je to víc než solidní výbava. Tak uvidíme, docela dost mu nabízi praštěný áčka. Tak jen tak zkouším to sveje poslat dál. Když to nevyjde tak to nevyjde, mám to v super stavu tak i kdybych to měl ještě nějakou chvilku zůstat doma. -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
Mám možnost koupit něco jinýho od známého. -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
Ti dám dvacku -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
Tak kolegové je to tu opět auto by bylo k prodeji neshání někdo malej kombik bez investic v super stavu ? Info na začátku vlákna nyní najeto cca 170tis km. Auto po garančce 2tis km -
Peugeot 406 Coupé by Míza - OFICIÁLNÍ KONEC
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 406
Takže lock. A brát téma jako odstrašující pro ostatní -
Peugeot 406 Coupé by Míza - OFICIÁLNÍ KONEC
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 406
-
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
-
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
Tak sedačky jsou v autě. El. dodělaná zadní dveře vytlumené, zítra ještě kufr a zase na to chvilku prdím -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
Vůbec nevím. Loni mi to dovezl znamej, který to používá. Mám pouze nějaký čistit -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
mám přípravky od Matěje Vepřeka ZDE jako udržování a následnou ochranu mám přípravky od Autoglym a Meguiars, klasické Leather Cleanery a pak impregnace. K tomu kartáče od autoglymu od hrubého po jemný a spáry kam se moc nedostaneš čistím klasicky kartáčkem na zuby s hrubšíma štětinama. -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
tak jsem se dnes pustil do sedaček, první čištění cca 3h pouze zadních sedaček zítra je vezmu ještě jednou a vrhnu se na přední, naimpregnuju je než půjdou do auta, tak uvidíme jestli to stihnu během víkendu -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
tak auto zvládlo minulý týden Italii ,cca 3000km za týden se spotřebou 6.7l/100km. no a dnes jsem si dovezl konečně interiér, kůže je jako nová, pouze ležela přes rok v garáži, takže mě čeká o víkendu pořádná očista -
Taky jsem tě po delší době rád viděl. A samozřejmě děkuju za prezentaci pořádnýho auta. Moje další auto bude Hyundai jako tvůj "Santa" je prostě pecka. Dva dny jsem doma vysvětloval, že to auto potřebujeme
-
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
Tady je ta linka narušena tím ofukem a už by to nebylo hezký navíc nechci žádnou kolotočařinu, pouze decentní úprava -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
Na dveře už by to bylo asi zbytečně moc. Napojený to mám na svazek co jde ke klimatizaci. Je to docela pátrání najít kabel co je ovladanej senzorem. Nicméně je to pěkná pakarna... Kuchal jsem půl palubky -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
Ne. Pouze designový prvek... Jak se říká "v detailech je krása" -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
Trochu si hraju s detajlama, no a doma už mě podezírají z toho, že to chci hodit na stavák osvětlení je udělané tak aby se nastavovala intenzita s ostatním osvětlením a funguje pouze pokud svítí budíky, takže závislé na venkovním světle. -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
Tak minulý víkend proběhla drobnější renovace a korekce laku auto bylo sice umýváno vždy ručně (jak mnou tak předchozím majitelem) nicméně je to stará vrána, takže sem tam rejha. Sem tam jsem musel nějaké škrábance rozbrousit, takže jsem si z toho udělal takovýho dalmatina První přeleštění proběhlo hrubší pastou od CarPro a následné doleštění bylo sadou Meguiar's DA Microfiber, leštění s prvotním umytím a odstraněním nečistot cleanerem a IronXem trvalo cca 8-9hodin a výsledek ? Škrábance fuč a lesk jak blesk ... od té doby jsme pokryti pylem, takže jako by se neleštilo Jinak jsem jsme už za 156tis km a zachvilku zase olej a další údržba -
Pěknej pokojíček, párkrát jsem se v tom projel, ale mě u toho strašně vadil ten volant ale jinak prostě perfektní citroen (y)
-
Tome, za mě 1 podtržená.
-
jinak bych zapomněl podat osobní recenzi na Milanovo GTi, které se mi o Velikonocíh chvilku ohřálo na dvorku Milan mě řádně povozil, odprezentoval atd. A moje recenze ? .... Celý V6 v peugeotech ať schořej downsizing se prostě neubráníme a u všech automobilek to funguje a tady ? Tady je to prostě mrda ! Takhle ma prostě vypadat auto se vším všudy. Milanovi děkuji za perfektní povození a až to bude ojetina jako 306 tak si to třeba taky koupím Jinak kdyby jsi uvažoval o výměně za mojí popelnici, tak mě tvoje vrzání neva
-
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
Zítra ti zkusím udělat fotonavod.