-
Počet příspěvků
2 910 -
Registrace
-
Vyhraných dnů
1
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Mizlerek007
-
Ať slouží bez poruch. Pro tuhle C5 mám slabost, když jsem loni pořizoval combi, tak u nás nebyla žádná solidní za rozumné peníze, koupená u nás s plně vedenou serviskou a výbavou jakou jsem požadoval, tak jsem skočil do 407. Teď toho trochu lituji a měl jsem jít rovnou do 508 Jak jsem říkal, pěkná a ať slouží
-
Milan je prostě formát... Kdyby se každý svému řemeslu (povolání) věnoval jako on, to by bylo něco. Jinak k tématu, 508 je krásná
-
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
Jako recenzi bych to nebral, prostě jsem měl smůlu, pochybení budu asi těžko hledat na jednu stranu odhadce napsal každou blbost o rezebrání a lakování a rozstřik neuvedl, servis zase volal odhadce znovu kvůli čelnímu sklu a rozstřik mohl zmínit, prostě zatím jsem v takové pozici, že vyčkávám, dojde snad na dodatečnou dolikvidaci a vše bude tak jak má, protože jinak tam to auto prostě budu nechávat tak dlouho dokud to nebude tak jak si já představuji. Jinak k Domanskému auto dávám už 3tím rokem a problém nikdy s ničím, seriozní jednání a přístup, prostě věřím jen v malou chybu, která bude napravena. -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
No co ti na to mám říct... Zatím všechno řeším s klidem. Uvidíme co bude následovat, na tohle mám hroznou smůlu s 607 to bylo obdobný, ale tam to dělal smluvní servis pojišťovny takže to bylo čistě reklamace na servis, tohle je zase složitý, to jsem si říkal jak na jistotu zvolím autorizovaný servis no uvidíme jak to všechno dopadne... PS: servis tvrdí, že musí být od pojišťovny napsán rozstřik, pojišťovna tvrdí, že s metalickým lakem je rozstřik samozřejmost, servis zase tvrdí, že u tak starého auta né... no prostě zase horká brambora a házet ze strany na stranu, smutné. -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
tak pro info: auto je opět v Peugeotu po umytí je barva uplně jiného odstínu, protože neudělali rozstřik při reklamování mě bylo řečeno že by to pojišťovna nezaplatila.. Nesmyslné při nacenění pojišťovnou na 60tis a za opravu bylo účtováno 36tis, prostě se jim asi nechtělo... Takže auto tam zůstalo, uvidíme jak to dopadne. -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
tak v pátek jsem si auto přivezl po měsíci konečně domu... Po měsíčním ježdění jedničkovou ofcí si konečně zase spravím chuť a prožitek z jízdy na spojku nedošlo, protože jsem už auto akutně potřeboval, takže ta až příště. Jinak nalakovaná kapota, nárazník, blatníky. vyměněné čelní sklo. vyměněn olej a všechny filtry. konečně přezuté na zimní -
vadný snímač. měl jsem to taky... koupil jsem všechny 4 nové a je po problému. Je to prostě stará vrána, někdy je potřeba jí dopřát
-
chyba je v plováku v nádrži... ať budeš měřit jak chceš neukáže se ti problém, prostě vyměnit a je po problému. Mě to odstartovalo tak že mi skočila rezerva, vyskočila hláška "fuel level low" hned na to "depollution system faulty" po dotankování zůstala rezerva svítit a tvářilo se to jako prázdný, po smazání chyb pře hloupí ELM se vše srovná. Problém co to u mě vyřešil ? výměna jednotky aditivace nafty (umístěna pod volantem) (chybu si nepamatuju ) výměna snímače uzávěru nádrže (připojený do plováku) (chyba 0461) výměna nádoby aditiva (chyba P2408) a nakonec výměna plováku za nový (né z vrakoviště) bude taky v prde*i. a chyba P1351 je žhavení... buď relé nebo žhavičky, nejlepší odstarnění této chyby je vyměnit obojí naráz a chyba zmizí.
-
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
U mě to nejsou ani 2roky. Mejitel předemnou na ni za 3/4 roku najel 10tis a já za ten rok co jí mám 35tis auto mám pouze na soukromé účely nejezdím s vozíkem ani nijak přeloženej. Takže vůbec nevím ani co je tam za sadu... Měnil to Peugeot AV Car -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
Vánoce udělám Domanskýmu -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
Tak dneska koupel a zítra na servis... bude toho trochu povíc, tak se snad podaří, Lakování: kapota, blatníky, nárazník + rozstřiky výměna čelního skla motor ven a udělat simering a spojku (vydržela 45tis km ) výměna žhaviček a relé žhavení výměna řemenice na klice, řemen příslušenství a napínák výměna čepů řízení, kuláků a stabilizátoru když už to bude rozdělaný výměna silentbloků motoru (vrchní akcelerační už je vyžvejkanej a ostatní na tom po 170tis km nebudou jinak) -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
Přesně tak ... No věřím ve šťastnej konec. -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
no potřebuju to s fakturou no, a vypadá to na komplet čumák s rozstřikem do dveří a sloupků, na panorámě naštěstí jen mlíko, takže jen čelní sklo. -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
Bavil, byli jsme v tom 3, jeden týpek ze starou toyotou světlá metla měl jen to mlíko a fábie taky, ty po umytí prý v pohodě, nicméně fábii má ženská která to auto umyla v myčce letos prvně a toyota je tak shnilá že se asi rozpadne, nicméně já to měl i s betonem a jak se to s tím pískem přilepilo tak to bralo i ten lak... Jinak jsem volal tomu borci co to u nás zajišťoval, že se stalo to a to, poslal jsem mu fotky, druhej den přijel hrozně se omlouval, okouknul to moje už umytý a řekl, že jsou to pitomci no nahlásil to na pojištovnu (asi blbenka) nebo co musej tyhle stavební firmy mít a mají mu poslat papíry pro další postup. Takže uvidíme jak to půjde dál -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
pojišťovna zhotovitele..jsou to pitomci no, navíc ta páska tam ani ráno nebyla, tu si tam dali po zabetonování. Kdybych se neozval tak nikdo nic neřeší. Holt lidi přemýšlí prdelema -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
tak když se daří tak se daří, při víkendovém relaxu ve Varech mě po cestě tam začala klouzat rok stará spojka při cestě zpět už začala od 3 až po 6 stále při sešlápnutí nad 2000ot klouzat tak že auto pomalu ani nejelo. Přisuzuju to tomu že je asi mastná jak mi teče ten simering, takže snad to nebude nic vážnýho až to rozpůlíme, každopádně ted mi zase přijde že to drží. No a ta nejhorší věc. v úterý přijdu v práci k auto a myslel jsem, že mě klepne, betonovali základy pro patky aniž by upozornili na nějaké práce, auto dopadlo jak dopadlo. Po umytí mám místy vyžranej lak a auto flekatý jak blázen (asi nějaké chemie v betonu) takže naštěstí to už řesí pojišťovna, takže komplet celej čumák do laku s výměnou čelního skla, takže taky paráda -
o auto se staráš teda neskutečně... klobouk dolu
-
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
tak o víkendu jsem tak trochu připravil auto na zimu, nějaké to čištění laku, leštění a voskování. Auto držím více méně v lesku stále, ale někdy je potřeba přitlačit výhradně jsem pak celou neděli strávil tím, že jsem čistil přítelkyně Ochcávku, no strašnej humus co tam jsou schopný ženský nadělat Další víkend mě čeká nějakej servis. musí se vycuknout převodovka a vyměnit simering na klice protože teče, vydržel tam 20tis po výměně v peugeotu. udělají se rovnou čepy a stabilizátory -
kod snímače je 150770 v peugeotu cca 900,- ted jsem ho měnil, jinak musíš sundat kolo, podběh a povolit si nádrž aby si protáhl konektor k plováku.
-
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
-
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
-
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
ono si nevybereš, jestli zakarbonovanej benzín nebo naftu každopádně prodej jde teď stranou, jedině že by to chtěl někdo vyměnit za 407 SW 3.0 V6 155kw -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
Jj padá, ale podívej se na ty auta za 60tis a zjistíš že jsou to šroty na odpis.. Octavii taky koupíš za 50 a jaká asi bude. Zatím mě to asi ještě chvilku vydrží. -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
A si tak nějak -
Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO
Mizlerek007 odpověděl/a v tématu od Mizlerek007 v sekci 407
Tak auto asi zjistilo, že ho chci vyměnit takže se mi trochu vymstilo. Vyskočila známa hláška Depolution system fault (P1435) auto jelo tak jak má a nikde se to na ničem neprojevilo ani po 2500km, takže auto odvezeno do Peugeot Domanský a trochu se laborovalo. Prvotní diagnoza, málo aditiva, nicméně chyba hlásila nekomunikování po Multiplexu, servisák se domníval že je to nádobkou na aditivum, nicméně známý co má vrakoviště mi řekl ať se zaměříme na jednotku no a výsledek ? Vyměněn počítač aditivace, zhasla kontrolka motoru a zmizelo "Depolution system fault" nicméně diag psala stále trvalou závadu aditivace nafty "nedochází k aditivaci paliva" takže se vyměnila nádoba na aditivum a doplnilo se do maxima, opět vyskočila trvalá závada aditivace "špatný uzávěr nádrže" víčko se vyměnilo a problém zůstal, až po výměně čidla uzávěru nádrže je po všem a aditivace funguje jak má. Suma sumárum auto musí ještě chvilku zůstat po takovém zásahu