Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Benžík

    original radio na starši model

    Porid si normalni radio, nemusis to resit jak to bude fungovat. V 206 neoriginal radio nic nekazi.
  2. Originál Citroen nebo nakej šmejd z Číny? Ty kablbindry určitě jsou homogovaný.
    • 18
  3. Benžík

    Nejde naplnit klima P406

    My jsme to doplnovali (rovnou z flašky) do ventilu na nízkym tlaku při nastartovanym motoru a zapnutý klimě a šlo to.
    • 18
  4. Nick mam podle našeho kocoura, kterej mi při registraci a vymýšlení nicku pořád lezl na stůl. Jo a ještě na klavesnici vymačkal svoje jméno :papa:mrk [upravil dne 15/6/10 Benžík]
  5. Pokud je prehodak mezi pinem a kabelem, je nejlepsi to zaletovat pajkou. Vyndej pin z konektoru, odizoluj kousek dratu u pinu a zaletuj to. [upravil dne 15/6/10 Benžík]
    • 17
  6. Benžík

    Trekové kolo

    www.aukro.cz
    • 48
  7. Benžík

    klima pri popojizdeni ?

    Podivam se jestli je ta trubka omrzla, myslim ze omrzla nebude. Je jasny, ze kdyz je horko, tak se vymenik vyparnik klimy ohreje vic nez kdyz je chladno. A naopak v chladnu bude studenejsi. Jak je to s klapkou vnitrni cirkulace u auto klimy? Sama se v horku otevre nebo zavre?
    • 32
  8. Ty dva šedý, podle toho kde ted jsou, vypadají na stálý + a + spínaný klíčkem. Červený remote, zelený mute nebo nějaký spojení s telefonem a bilý nevim.
    • 11
  9. Benžík

    Strielanie z výfukov

    U 309 s lpg mi to taky dělalo, v servisu řekli, že je to bohatostí směsi a že když jí zmeší tak, aby to nedělalo, tak že to blbě pojede. [upravil dne 13/6/10 Benžík]
    • 18
  10. Benžík

    vstřikovací čerpadlo

    Až to nebude chtít chytnout, tak zkus změřit napětí na svíčkach a na tom stopventilu. Padanim nafty to nebude. Tohle auto žhaví v závislosti na teplotě, nebo pořád stejně dlouho bez ohledu na teplotu motoru? Napadl mě náký snímač teploty motoru.
    • 6
  11. Co Alpine?
    • 11
  12. Na ty napájecí je zbytečný dávat redukci, stačilo by přendat piny z jednoho do druhýho + zkontrolovat jestli jsou správně. Přendat se dají, zmačkne se uvnitř konektoru takovej zobáček a vytahne se to ven, do druhýho konektoru se to jen zasune a zacvakne. [upravil dne 13/6/10 Benžík]
    • 11
  13. Benžík

    bere olej, dát 15W40? 1.8 16V

    Četl jsem o tom, že to jde (asi u 8v) celkem dobře, jen to chce připojit kompresor se vzduchem přes závit od svíčky k válci, natlakovat a pak můžeš sundat vačkovku a vyndavat guferka a ventil nemůže spadnout do válce, protože ho nahoře drží tlak.
    • 34
  14. Ještě pár fotek
  15. Benžík

    Co je to za auto? (po x - té)

    Mámo viper.
  16. Benžík

    Co je to za auto? (po x - té)

    JJ Škodowarťas, trabi ne, typ je správně. Ze škodovky to mělo mít motor a vzhled, zbytek wartburg. Motor vepředu a pohon předních kol. Dávej další. [upravil dne 12/6/10 Benžík]
  17. Taky přihodim foto manželky. [upravil dne 12/6/10 Benžík]
  18. Benžík

    Co je to za auto? (po x - té)

    nee,ale trochu společnýho mají
  19. Benžík

    Co je to za auto? (po x - té)

    Určitě si řikáte, že tohle auto znáte...
  20. Benžík

    Co je to za auto? (po x - té)

    Mazda RX-4 Rotary Coupé
  21. Benžík

    Co je to za auto? (po x - té)

    Ford?
  22. Neni, to mam schovany pro sebe, az se rozbije moje. Muzu Ti poslal cislo na toho, kdo mi to prodal. Chtel 3000Kc za celej motor z XM 2,1td. Ma toho vic.
    • 7
  23. Sorry, nějak blbě jsem si přečet, co jsi napsal. Jde tam dát z 2,1td mechanický bosch a to mam doma.
    • 7
  24. Benžík

    406 coupe zesilovac JBL

    Ok, urcite nejdriv zkusim rca, potom (pokud to nebude ok) ten vystup na repro, ale zacnu u nej s nulovou hlasitosti a budu postupne pridavat.
    • 46
  25. Jj, taky uz mam doma schovanyho mechanickyho bosche. Hledej, psalo se tu o tom.
    • 7
×
×
  • Vytvořit...