Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Jak to dopadlo? Co jsi vymenil? Celej motor a daval na nej dily ze svyho, nebo jen tu ojnici a pist? Nevis v cem se lisi to turbo? Mozna se lisi jen tim, ze na tom starym neni egr. nezkusil jsi je porovnat?
  2. Benžík

    Motor 405 do 309

    Lozisko...nemyslis gufero (simering)? Staci vymenit ten simering a je to ok. Teda pokud nemas ryhy na poloose (hridel co pohani kolo).
  3. To je dobry, budes mit malou spotrebu a hodne km. Potom nekoho napadne z prumerny spotreby a km spocitat spotrebovanou naftu a vypocita, ze x litru chybi.
  4. asi neorigo. Od Godzily.
  5. To se ma vymenovat jako celek, i s hadickama a nadrzkou a s pistkama. Vubec se to nema rozebirat ani otvirat. Urcite je tu nekdo, kdo vymysli, jak opravit jednotlivy dily toho ovladani spojky.
  6. Benžík

    Strata kluca na bezp.sroby

    Hledej, uz se to tu resilo. V pneuservisu by si s tim mohli poradit. Taky pomuze natlouct kladivem na sroub orisek z goly a povolit. V horsim pripade navrit COckem na sroub v kole matku a povolit tou matkou.
  7. Benžík

    407 - rupnutí v plném rejdu

    Neco hodne podobnyho mi delal u 405 kriz s loziskama na tyci rizeni.
  8. Me to bude opravovat kamos pristi tyden, prah jsem koupil celej novej. Navic je konec prahu zmacknutej dovnitr - nahoru, takze bude muset opravit i tu vyztuhu. Vyrezlo zo zevnitr. Kudy se tam muze dostavat voda? Dirkama od prahovy gumy? Sibr nemam. Odtokovy dirky uz mam ok.
  9. Benžík

    Doplnky z nehrdzavejucej ocele

    Lišty na prahy na 406 by udělal? Bez tý hlavy lva? A cena? Díky.
  10. Benžík

    Hups okno je fuč

    Mě vyměnovali sklo 405 v Autosklo Rada v Plzni, stálo to 5500Kč, blbý bylo, že jsem to měl pojištěný jen do 4000Kč.
    • 9
  11. Zkontroluj prahy, at to nemas prorezly zevnitr jako ja. Zvenku je ok, zevnitr rezne, kvuli ucpanym odtokum se v tom drzela voda.
  12. Nevim jak moc dobrý řešení to je, nejsnažší řešení by bylo vyměnit swamotnou ojnici.
  13. Jak je to se spotřebou, když to tam moc hulí? Kolik to ted žere?
  14. Turbo ne, to by to nešlo nepravidelně na volnoběh.
  15. Na telepatii moc nevěřím, ale díky za tip na kom se můžu \"hojit\" - zřejmě to využiju :bacha:bacha abych jsem nenapsal neco jeste horsiho, turbo zas az takovej pruser neni. Ps: sorry, musim se branit.
  16. Doufam, ze jsem Ti auto nepokazil ja. Posledni vetou v prispevku ve vlakne o smrdicim snekovi. Edit: pokud by to bylo tim, aspon na volnobeh by nebezel nepravidelne. [upravil dne 19/8/10 Benžík]
  17. Benžík

    tlaky vstriku 2.1TD Lucas Epic

    2138 (ne 2188) - hladky - se do 406 asi nedaval, ne? Jen 605 a XM.
  18. Ten motor Ti tam pujde nejspis i ze stary Xm, nektery dily budes muset nechat svoje. Navic Ti zbyde mechanickej bosch (cerpadlo), po kterym urcite par lidi touzi. Psal jsi, ze mas ko asi ojnici a pist, to bys dal do kupy i s motorem ze stary xm. Jo a s 605 a xantii je to stejny jako s xm, starej model ma motor trosku jinej - blok stejnej.
  19. Ten vypoustak - pokud ma naky tesneni, treba o krouzek, tak to vymenit, pokud ne, tak teflonova paska. Ze se chladic neohreje, tak bud se neotevrel termostat, mozna je prilepenej, nebo je ucpanej, zarostlej chladic. Taky muze byt spatna vodni pumpa, to se stava malokdy.
    • 9
  20. Benžík

    Šnek mi chcípl v autě

    U manzelky rodicu jsem jednou slozil pod kocarem psa, nalozil do auta a jeli jsme domu a nevedeli o nem. Mel asi dost dobre skripnutou hlavu a krk pod tim kocarem. Po cca 10ti minutach cesty byl v aute hroznej smrad a za chvilku to prestalo, po dalsich 10ti minutach znova. Doma jsem otevrel kufr auta a koukal na me pes skripnutej pod kocarem, kolem nej nablito a on to zral. :blicismajlik:blicismajlik Mel jsem co delat abych mu tam jeste nepridal svoje Jeste ze jsem mel v kufru gumovou podlahu, slo to utrit a stejne to smrdelo. Snek proti tomu nic neni. Jo a podle nadpisu jsem myslel, ze Ti zdechlo turbo.
  21. Benžík

    Co mi to leze po zdi?

    Cetl jsem o tom, ze ruzna havet (brouci, larvi, mouchy, pavouci) byva semleta v chlebu a ze se casto da najit v jidle v restaracich nebo i doma, jen o tom clovek nevi. A roztoce ma doma nejspis kazdy a v obrovskem mnozstvi. Hlavne v posteli a v kobercich.
  22. Benžík

    Co mi to leze po zdi?

    To víš, nám nic po zdi neleze, tak si to musíme nějak vynahradit.
  23. Benžík

    Co mi to leze po zdi?

    Dobrou chuť.
  24. Benžík

    Co mi to leze po zdi?

    V chorvastku jsem ochutnal i chobotnici na pizze, ale byla náká gumová, tak jsem jí nechal bejt. A pavouk asi 4cm velkej mi jednou lezl po uchu a po hlavě, když jsem řídil auto a furt jsem nevěděl, co mě to lechtá, tak jsem se poškrabal a skoro jsem ho zabil.
  25. Nejsnaz sezenes z ty xm, podivej se na aukro, urcite nekdo rozebira tohle auto a neco najde.
×
×
  • Vytvořit...