Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Kupuju vervu, aditiva nepouzivam. Kdyz jsem koupil 406, mel jsem doma jeste par kanystru nafty co jsem lil do 405, nalil jsem to do 406 a rano po nastartovani to strasne rachotilo, strasny bouchani v motoru. Dotankoval jsem jeste 30 litru ty vervy (vic se tam neveslo) a prestalo to bouchat. Tak na ni od ty doby jezdim.
    • 29
  2. Benžík

    Poznate ich ? A

    Takže elysse je fukang po faceliftu?
    • 25
  3. Benžík

    Poznate ich ? A

    Světlo B vypadá to jako tohle http://www.google.cz/imgres?imgurl=http://citroens.citroen1.info/China/fukang.jpg&imgrefurl=http://citroens.citroen1.info/China/fukang.htm&usg=__92dS7-tSM0eLkU9iIlpx9D7hjlM=&h=349&w=488&sz=15&hl=cs&start=21&zoom=1&um=1&itbs=1&tbnid=wZonxwnaWiW0oM:&tbnh=93&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dcitroen%2Bfukang%26start%3D20%26um%3D1%26hl%3Dcs%26sa%3DN%26ndsp%3D20%26tbs%3Disch:1
    • 25
  4. Benžík

    Poznate ich ? A

    .... hlavne stale musim prizvukovat I DONT EAT DOGS, DOG IS PET. :-))))[/rquote] Nevíš po čem jsi vyrostl.
    • 25
  5. Benžík

    Poznate ich ? A

    Citroen fukang zx
    • 25
  6. Benžík

    Poznate ich ? A

    Kdyby si někdo o těchle autech chtěl něco přečíst, může tady: http://www.psa-peugeot-citroen.com.cn/ [upravil dne 9/9/10 od Benžík]
    • 25
  7. Benžík

    Poznate ich ? A

    Opel kadet, Ford mondeo je PSA?
    • 25
  8. Benžík

    Poznate ich ? A

    206, 405, c5 ?
    • 25
  9. Benžík

    jak na přepis

    Nezapomeň na stk na evidenční kontrolu.
    • 8
  10. Zrovna ted´mi to delají v servisu. Levej práh. Velká chyba byla, že jsem koupil ten práh, měl mi to vyměnovat někdo jinej, ale po třech měsících slibování že to udělá následující týden, jsem to vzdal a zavolal do servisu, kam jezdim, jestli by mi to vyměnili, i když práh mam už koupenej. Nakonec jsem je ukecal. Jinak samozřejmě svoje díly do servisu nevozim. Ted už to mají hotový, jen jim namíchali špatnej odstín laku, takže se to trochu protáhne, výztuha uvnitř byla hodně schnilá (řikali). Samotnej práh stál něco málo přes 1500Kč od jednoho člena PC . [upravil dne 9/9/10 od Benžík]
    • 18
  11. Ahoj, mřte někdo možnost porovnat original radio v 406 old model philips a radio pioneer deh 2800 (2820) nebo i jine pioneer s d4q tunerem? Zajima me hlavne citlivost tuneru. Mam toho pioneera a stve me, kazdy den po ceste do prace, jak na par mistech pod kopcem prestane hrat. Ostatnim lidem z prace to radia v jinych autech delaji taky, nekomu i vic nez me. Zajimalo by me, jestli ten philips je na tohle lepsi nebo ne. Diky za odpovedi. [upravil dne 9/9/10 od Benžík]
    • 13
  12. Myslel jsem si, ue to kvuli servu nemuze chcipnout i kdybys to mel opreny prednim kolem o obrubnik. Zkouzet to nebudu.
    • 7
  13. Benžík

    Krásný RETRO od popelnice

    Trosku min retro mam v praci, darovali mi ho ve sbernym dvore.
    • 30
  14. Benžík

    jazykovy koutek po nekolikate :)

    Sledujte nejen jak pise, ale i o cem pise. Nejak moc poruch, jak tady, tak jinde, rekl bych.
  15. Benžík

    svetelný senzor

    Něco podobnýho se dá i koupit http://hobbyelektro.webnode.cz/products/soumrakovy-spinac/
    • 9
  16. Benžík

    Najděte si zábavu na dnešní večer

    No to taky řikam třeba denně, že je středa :aut:aut
    • 49
  17. Benžík

    Najděte si zábavu na dnešní večer

    To je ok, zítra je středa = zástrčkovej den.
    • 49
  18. http://www.docmob.info/manuel_doc_mob_peugeot.php http://passionmob.e-monsite.com/rubrique,101-s-new,199584.html
    • 12
  19. Chtěl by trošku nablejskat, až na něm pojedeš na ten podzimní sraz. [upravil dne 7/9/10 Benžík]
    • 12
  20. Benžík

    jazykovy koutek po nekolikate :)

    Podle mě to nedělá schválně, ani za to nemůže, ale něco by s tim teda dělat měl.
  21. Jj, dik, zkusim to najit, mozna to koupim, zalezi na cene. Kazety ani transmiter mi nevyhovujou, pripojenej mobil nebo mptrojka k radiu taky neni zrovna to nej a pro philips 4035 neni xarlink, zato je jednoduchy dodelat aux, mel by jit pripojit i misto changeru, ten disk by se mi docela libil. Jeste by me zajimalo, ten disk zacne sam prehravat po pripojeni napajeni?
    • 50
  22. Jaky changer se da pripojit k radiu philips 4035? - to s displeyem, old model, zezadu na radiu je 3krat iso konektor. Staci, kdyz bude mit oznaceni DC a kabel s isokonektorem?
  23. Benžík

    svetelný senzor

    Je to běžný zapojení tl071 jako komparátor, ten kondík na bázi tranzistoru je trošku prasečina (teoreticky měl být na vstupu 3 na IO) ale takle to funguje líp, bez něj to v šeru hodně kmitalo. Tim trimrem (10k) si nastavíš intenzitu, při který to bude spínat. Tranzistor můžeš dát tenhle, nebo i jiný. Relé ani nevim jaký jsem tam dal, vim jenom, že má dvoje přepínací kontakty. Třeba v GESu nebo v GME ho najdeš. Funguje to na 12V. Sletoval jsem to na univerzální desce plošného spoje (to je třeba tohle: http://www.gme.cz/cz/cu-ta019-p661-088.html ) Neni na tom nic, co by nemělo fungovat, tohle zapojení se dá použít i pro jiný věci, třeba el. termostat, stačí vyměnit fotoodpor za termistor a přispůsobit odpory na vstupy IO. Možná se tu najde někdo šikovnější, kdo to nějak vylepší. [upravil dne 6/9/10 Benžík]
    • 9
  24. Benžík

    Ako zmerať tlak turba?

    Nejsnadnější bys měl podle toho snímače tlaku.Změřit odpor. Ale je potřeba vědět, jaký má mít odpor při těch 0,9baru. A nebo manometrem, ten bys možná mohl připojit místo toho snímače na tý tlustý hadici co vede od cooleru do motoru, je to snímač teploty, když ho na měření vyndáš, nic se nestane.
  25. Benžík

    Senzor tlaku turba na 2,1 TD

    http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?t=2330 Píšou 0,9. [upravil dne 6/9/10 Benžík]
    • 46
×
×
  • Vytvořit...