Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Vzhledem k tomu, že mi to stále hůř brzdilo, pedál šel sešlápnout ztuha, jsem manometrem změřit podtlak vývěvy. Na volnoběh to bylo -0,25, při přidání plynu se to zvyšovalo. Vývěvu jsem vymontoval a rozebral. Našel jsem v ní dva ventilky, jejich těsnost jsem zkusil WDčkem, dirky v kterých jsou ventilky, jsem naplnil Wdčkem, jedna byla prázdná cca za 30s, ze druhý to vyteklo skrz ventilek za zhruba dvojnásobnou dobu. Ventilky jsem zespoda lehce přihnul, aby byly víc přitlačený, smontoval jsem to a ted to dělá vakuum -0,9!!!. Brzdí to pěkně, jen by mě zajímalo, za jak dlouho to může vydržet takle \"opravený\" a jestli se ty ventilky do toho dají sehnat, nebo jestli stačí vyměnit něco pod něma (gumičky?). Ventilky jsou přinýtovaný, možná by šli vyndat i bez sundání nýtu, vypadá to že jsou pod nýtkem jen zasunutý a zajištěný ohnutýma pacičkama, ale když nemam jiný díl místo nich, tak je vyndavat nebudu. Novou celou vývěvu kupovat nechci, stojí docela dost. Edit: POZOR: tohle neni návod jak opravit vývěvu, nevim co se s tim stane dál, je to nestandartní zásah!!! [upravil dne 30/3/11 18:04 Benžík]
    • 12
  2. To Radek Hurvajz: Ty máš xcarlink v old modelu? Jak jsi to dokázal? Nebo to máš usb zezadu neorigo radia?
    • 62
  3. Benžík

    Motor z P205 do jiného vozu.

    Jeste pujde do citrona. Zx, bx, visa, xantia, mozna c15.
    • 19
  4. Mě to taky prosakuje, už jsem kvuli tomu i vymontoval nádržku servooleje, myslel jsem, že je prasklá. Nic jsem na ní nenašel, tak jsem dal zase zpátky.
    • 12
  5. No co, celý auta se taky prodávají v hroznym stavu, akorát to na nich neni vidět. A prodají se, i když jejich jejich oprava je několikanásobně dražší než stejný auto v dobrym stavu.
    • 9
  6. To jako něco cvaklo v tý vývěvě? Tam snad ani neni nic, co by mohlo cvaknout. Ten podtlak jsi zkoušel přímo na tý vývěvě?
    • 7
  7. Hledej netěsnost hadičky od vývěvy. Nejlíp u studenyho motoru.
    • 7
  8. Benžík

    Autobaterie do 406

    V 406 2,1td mam baterku 64Ah z roku 2007 a její kapacita stačí. Jen jednou jsem nenastartoval a to díky rozsvíceným světlům Takže myslim, že ta 74Ah je celkem zbytečná. Akorát mam vedle baterky v tom boxu místo, tak jsem tam dal kus polystyrenu. EDIT: v 309 1,9 benzin jsem měl 55Ah a taky to stačilo. [upravil dne 22/3/11 19:41 Benžík]
    • 22
  9. Bylo to vubec cesky? Nektere firmy chteji zivotopis v cizim jazyku...
  10. Mikroporama prece chodi na zachod, tak museji projit. Nebo maji v aquarku dvirka?
  11. Benžík

    2 DIN AUTORADIO DO P406

    Jeste me taky napadlo vyresit to tak, ze bych u vyndavaciho lcd panelu odletoval konektor panelu a dal ho na kabel. Ale to by mohlo zpusobovat problemy se signaly, ktere jdou pres konektor a pak uz by nebylo mozny radio reklamovat v pripade, ze by se s nim cokoliv stalo.
    • 15
  12. Benžík

    2 DIN AUTORADIO DO P406

    Taky jsem tam chtěl dát radio s velkym lcd, nejlíp dotykovym. Chtěl jsem koupit 1din radio s lcd na kabelu, kvůli tomu, jak je radio šikmo, ale žádný takový jsem nenašel. Ty 1din sice mají naklápěcí panel, ale žádný neni tak, aby byl panel rovně.
    • 15
  13. Na těch mikropórech fakt něco bude, dneska na dálnici jsem ostříkal přední sklo, hned to bylo cítit uvnitř auta a hned to prošlo těma mikropórama až na přední sklo auta, který jelo přilepený těsně za mnou, taky zapnul stěrače.
  14. Mas predni sklo? Pokud zavres klapku vnitrni cirkulace a je to citit porad, chybi ti predni sklo.
  15. Benžík

    palubní počítač v 605ce?

    Pokud se jedna o stejny motor jako u 406 1997, tak tam pp muze byt, nebo jde dodelat. Stejne tak citroen xm, ktery mel stejne motory jako 605, mohl mit pp. Taky by se mi libil tenhle pp, ale v 406 neni kam ho dat, kazil by vzhled interieru. [upravil dne 20/3/11 09:23 Benžík]
    • 7
  16. Benžík

    zablokované predné koleso

    Nejdřív jsem taky myslel, že to dělá brzdič, čistil jsem pístek, měnil těsnění a nic, dělalo to furt. \"Odbrzdilo\" se do povolenim odvzdušňováku.
  17. Benžík

    zablokované predné koleso

    To se mi stalo taky, u 405, brzdič byl ok, dělala to hadice brzdiče, to panceřování nebo jak se tomu řiká, se zkroutilo uvnitř v hadici a uzavřelo jí. Takže se brzdič šlapáním na brzdu natlakoval, brzdil, ale tlak už nešel zpátky a brzdilo to furt. Stalo se to na jednom brzdiči a týden na to i na druhym. Takže prostě ucpaná hadice, do brzdy to tlak pustilo, zpátky už ne. [upravil dne 18/3/11 22:26 Benžík]
  18. To jsi po vyměnění kol nezkontroloval tlak?
    • 52
  19. Benžík

    Pára z topení

    Nepíšeš, o jaký auto jde, ale vypadá to, jak kdyby ti chcalo do topení, výměník topení má teplotu jako motor, tak se to tam odpařuje a dělá páru.
    • 10
  20. To mi dělalo, tak jak píšeš, horní uložení bylo ještě \"lepší\" než měl Medvěd.
    • 52
  21. To dření předního kola v rejdu poznáš snadno, sundej kolo a prohlídni podběh. Určitě na první pohled uvidíš, co je ojetý. Taky se podívej na ET disku, správně má být 15 nebo 18.
    • 7
  22. Benžík

    Peugeot 405 1.9D "Bohuš"

    Pěkná, pruhy tam nech, pokud ti nevadí, že tě každej podle nich pozná, akorát na dveřích kufru to udělaj tak, aby ty pruhy navazovaly na sebe.
    • 54
  23. To Lord Back: kde jsi byl v peugeotu? V Horšáku?
  24. Benžík

    turbo 2,1td

    Jednoduse, vymenis lucase za bosche a pak uz jenom otocis sroubkem. Punkac mam myslim bosche, proto muze pridat na nafte, u lucase epic to nejde, jedine snad nakym chipovanim.
    • 38
  25. Benžík

    Klepe se čumák

    To dělaj poloosy, ne?
    • 8
×
×
  • Vytvořit...