Vzhledem k tomu, že mi to stále hůř brzdilo, pedál šel sešlápnout ztuha, jsem manometrem změřit podtlak vývěvy. Na volnoběh to bylo -0,25, při přidání plynu se to zvyšovalo. Vývěvu jsem vymontoval a rozebral. Našel jsem v ní dva ventilky, jejich těsnost jsem zkusil WDčkem, dirky v kterých jsou ventilky, jsem naplnil Wdčkem, jedna byla prázdná cca za 30s, ze druhý to vyteklo skrz ventilek za zhruba dvojnásobnou dobu. Ventilky jsem zespoda lehce přihnul, aby byly víc přitlačený, smontoval jsem to a ted to dělá vakuum -0,9!!!. Brzdí to pěkně, jen by mě zajímalo, za jak dlouho to může vydržet takle \"opravený\" a jestli se ty ventilky do toho dají sehnat, nebo jestli stačí vyměnit něco pod něma (gumičky?). Ventilky jsou přinýtovaný, možná by šli vyndat i bez sundání nýtu, vypadá to že jsou pod nýtkem jen zasunutý a zajištěný ohnutýma pacičkama, ale když nemam jiný díl místo nich, tak je vyndavat nebudu.
Novou celou vývěvu kupovat nechci, stojí docela dost.
Edit:
POZOR: tohle neni návod jak opravit vývěvu, nevim co se s tim stane dál, je to nestandartní zásah!!!
[upravil dne 30/3/11 18:04 Benžík]