Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Benžík

    nepříjemný zvuk

    Mě strašně drnčel plechovej rámeček radia. Ale jenom při určitých otáčkách. Může drnčet asi cokoliv co se uvolní.
  2. Nic z toho se nehodí na zkratku SOFE. software expert software engineering
  3. Benžík

    co tak nova hracka?

    Píšou to správně, je to velmi nebezpečná hračka.
  4. Benžík

    oprava klíčku

    Jestli je infra, snadno zjistíš jestli něco vysílá. Budeš mačkat tlačítko a dívat se přes digi foťák (stačí na mobilu) na infraledku klíčku jestli bliká.
  5. Nepřeskočil rozvoďák?
  6. Nemůže to být ložisko, čep, silentblok nebo poloosa?
  7. Benžík

    budík-aktuální spotřeby

    Je to připojený přes OBD2. Nevíte jestli má 406 2,1td epic 1998 to OBD2? To se najde v prostoru u pojistek pod volantem?
  8. Benžík

    budík-aktuální spotřeby

    Tady je: http://www.aukro.cz/item896007196_skoda_favorit_palubni_pocitac_apri_cd_1_rarita.html#gallery
  9. Benžík

    budík-aktuální spotřeby

    Takovej pp byl i na favorita, určitě by se dal taky použít.
  10. Benžík

    solenoid 2.1.TD 12 V

    To je moc dobrý že to jde takle opravit, jsi šikovný. Jak dlouho to máš opravený? Neteče to?
  11. Benžík

    Svislý čap

    To jsi s tim klíčem povolil na autě? Něco podobnýho (trubka s navařenýma výstupkama z tvrdý ocely) jsem zloušel na 405, ani jsem s tim nehnul, nakonec jsem to dal udělat do servisu a tam to vyndali i s tlumičem a ve svěráku ten čep z toho dostávali a nahřívali to autogenem.
  12. Benžík

    Renovace alu disků - Kde?

    Nevim. Někde v Plzni naproti Prazdroji. Dal jsem to u nás do servisu, aby z toho zuli gumy co na tom byli a ptal jsem se kam to mam odvézt nalakovat. Nabídli mi, že až tam pojedou tak to tam vezmou a pak zase přivezou, akorát že si na to budu muset trochu počkat. To nevadilo, jsou na léto.
  13. Benžík

    Renovace alu disků - Kde?

    Koupil jsem takový kola http://superkola.cz/produkt/762-4x108-15-6j-et-29-stred-65-1-peugeot-original-zrenovovana-sada-id16595 (405 mi16) na aukru za 1565Kč za 4, jedno bylo trošku křivý, vyrovnání a nalakování všech stálo 2000Kč. Budou se hodit (s podložkama) na 406 break stříbrnou sníženou? [upravil dne 17/2/10 Benžík]
  14. Benžík

    Kulisa radenia rychlosti P405

    Házení řadičky může způsobovat vadná poloosa. Je to házení závislý na rychlosti a na tom jak šlapeš na plyn?
  15. Benžík

    motory 1.9 d

    Byl v tom lucas.
  16. Benžík

    motory 1.9 d

    Měl jsem 405 1,9d 46kW, taky nevim jak je to mozny. V žádnym katalogu 46 kw nebylo. Byla pritazena z NL. Vykon byl upraveny kvuli emisim?
  17. Držíme, držíme, budeme držet dokud Pepito nebude ok. :papa Ať to tý rakovině nandá
  18. Pokud fakt nejde, tak to odmonuj i s držákem poloosy (ten kus hliníku). Jestli je to stejný jako u 405 tak to pujde i s tim silentblokem. drží to několik šroubků a čepů. Poloosu z držáku dostaneš až to bude celý venku.
  19. Benžík

    Tohle raději nezkoušejte

    Magnetem to nejde?
  20. Benžík

    jak povolit matku na bubnu na P 205

    To neni prasečina, to tam je normálně (skoro normálně, běžně to bývá jenom jednou zaklepávaný). V tom čepu se závitem je vybroušená drážka do který je naklepanej okraj matky jako zajištění proti povolení. jenom ty dva malý záseky nejsou originál. Chce to správně nabroušenej šroubovák nebo nákej nástroj a z tý drážky to vyklepnout ven. Pak to pujde povolit. [upravil dne 15/2/10 Benžík]
  21. Benžík

    Kde je čidlo otáčkoměru?

    Na převodovce na horní straně, trochu vzadu, snímá otáčky setrváku, je blízko dělicí roviny převodovka - motor.
  22. Benžík

    Dutiny na 405

    Nejsou díry do prahů ze předu a zezadu z podběhů? Nebo schovaný zevnitř pod kobercem?
  23. Benžík

    kde najlepsie taha podtlak

    Jestli to je kvuli historickýmu lpg, měl bys mít \"směšovač\". Ten se dává před škrticí klapku. To je dobrý tak do škodovky.
  24. Benžík

    sahara-vlastni vypínač

    K čemu to? Neni lepší to opravit aby to fungovalo jak má a nestarat se o to? Budeš tam mít spínač, zapomeneš ho zapnout a kvuli tomu to uvaříš. Je to zbytečná starost. Navíc se to nespíná jenom podle teploty chlazení, taky v závislosti na klimě a možná ještě na něčem dalšim. Udělat to nouzově můžeš, ale pak to chce dát do pořádku. [upravil dne 14/2/10 Benžík]
  25. Benžík

    Lidskej nevkus

    Spíš lehce tuknutý
×
×
  • Vytvořit...