Nevim. Někde v Plzni naproti Prazdroji. Dal jsem to u nás do servisu, aby z toho zuli gumy co na tom byli a ptal jsem se kam to mam odvézt nalakovat. Nabídli mi, že až tam pojedou tak to tam vezmou a pak zase přivezou, akorát že si na to budu muset trochu počkat. To nevadilo, jsou na léto.