Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Benžík

    podsviceni PP, stary model

    Jeste me napada, na palubce je nakej snimac na svetlo (veprostred hned u skla), asi od klimy. Nedalo by se to rozveceni pp pripojit k necemu, co uz tam je? [upravil dne 18/3/10 Benžík]
    • 30
  2. Benžík

    podsviceni PP, stary model

    Az to zbastlim a vyzkousim, tak sem dam zapojeni.
    • 30
  3. Benžík

    Flek na LCD televizi

    Mam sencora dvd/settopbox. Nektery dvd v tom strasne rachoti, ale jenom nekdy. Je 2,5 roku starej. Taky se rozbije uplne?
    • 32
  4. V 80ti pojedu na petku asi 1650 ot/min, v 50ti na trojku asi 2100ot /min. Co bude vic hluku? S tema emisema je to stejny. Jasne ze hluk neni zavislej jenom na otackach motoru, ale treba na pneu, ale to se ani v 80ti myslim neprojevuje.
    • 36
  5. Benžík

    Auta našich snů

    Peugeot Oxia
    • 67
  6. Benžík

    Čerpadlo Bosch do 2,1td

    Ok, podivej se po nich az ji navstivis. Dik.
    • 70
  7. Benžík

    Čerpadlo Bosch do 2,1td

    Tak ty roury koupim. Kolik za ne chces? Pokud by se nedali predelat ty moje vstriky tak bych je koupil taky pokud naky mas. V nedeli jedu pro to cerpadlo. Prej je vyndany z auta a potopeny v nafte.
    • 70
  8. Benžík

    Čerpadlo Bosch do 2,1td

    Urcite pomuze, diky.
    • 70
  9. Benžík

    Čerpadlo Bosch do 2,1td

    To je dobrej napad Oddie jeste by zajmalo jak je to se spotrebou a jak moc bude znat ubytek vykonu u toho bosche.
    • 70
  10. Benžík

    Čerpadlo Bosch do 2,1td

    Jak je to se spotřebou? O kolik se tak zvýší výměnou toho čerpadla? A výkon? Jede to hůř nebo to neni znát? Jezdim většinou do 2100ot/min, při rozjíždění tak 2500 a víc než 3000 asi jenom na dálnici.
    • 70
  11. Benžík

    Čerpadlo Bosch do 2,1td

    A co myslite, mam to koupit za tech 1500Kc?
    • 70
  12. Tou kapalinou to asi nebylo. Ta jenom tak nezamrzne. A i kdyby jsi tam fakt mel tolik vlhkosti - vody, ze by to zamrzlo tak po minute, jak pises, by to nestihlo rozmrznout.
    • 6
  13. Benžík

    Čerpadlo Bosch do 2,1td

    Tech 1500kc myslite ze je dobbra cena nebo ne? To cerpadlo ted nepotrebuju, chci si ho schovat, abych mel nahradu lucase, az se podela. Jak je u toho bosche reseny \"sytic\"? Stejne jako u starsich dieselu? Ten termostaticky valecek s lankem zasroubovany do pouzdra termostatu? U toho motoru je termostat na jinym miste....
    • 70
  14. Benžík

    Čerpadlo Bosch do 2,1td

    Diky Punkaci. Nedalo by se v tech vstrikach vymenit to co v nich je (myslim ze by se menilo to perko a mozna jehla) aby se zachoval ten vstrik s tema dratkama? Chci totiz zprovoznit pp a bez toho ridiciho vstriku by to neslo. S nim by to mohlo jit i s mechanickym cerpadlem.
    • 70
  15. Benžík

    jakého máte psa? (rasu)

    Psa nemam. Doma steka manzelka. jeste ze to tady necte.
  16. Benžík

    moje prve auto

    205ka, cervena, tridverova, 1.8D z roku 1986. Mel jsem ji asi rok a pul a kupoval jsem ji 19.3. 2000 za 50000kc. Predtim jsem jezdil tatovo skodovkou, ale to nebylo moje auto.
    • 42
  17. Benžík

    něco klepe vpředu P 406

    Jj taky se mi to urvalo a pak to klepalo. Nekde tu je peknej navod jak ten silentblok vymenit. Ale jde to dobre i bez navodu.
    • 14
  18. V tatovo š120 jsme pri likvidovani (rozebirani rozrezavani) nasli stovku a dokonce okolkovanou. Byla taky zapadla v mrizce pod prednim sklem. [upravil dne 16/3/10 Benžík]
    • 15
  19. Benžík

    Rachocení volnoběhu

    Sundej remen a zkus jestli to prestane.
    • 9
  20. Benžík

    Nastavenie sytica

    U studenyho motoru ma byt lanko napnute, u teplyho se lehce uvolni.
  21. Benžík

    Čerpadlo Bosch do 2,1td

    Poradte prosim.
    • 70
  22. Benžík

    podsviceni PP, stary model

    Tohle taky resim, uz na to mam doma soucastky - fotorezistor a komparator a rele a par odporu a kondiku a tranzistor. To osvetleni klimy se bude spinat samo podle svetla venku.
    • 30
  23. Poradíte mi někdo prosím?
    • 14
  24. Benžík

    jakého máte psa? (rasu)

    Naše zvíře
  25. Zdravím, můžu mít čerpadlo (asi z 605 nebo xm) Bosch mechanický za 1500Kč, ale zrovna ho nepotřebuju. Mam ho koupit do zásoby, nebo se na něj vykašlat? Je bez vstřiků a bez trubek, fungovalo by s mýma vstřikama? trubky by tam šli taky moje? Nebo kolik stojí trubky a vstřiky k tomuhle čerpadlu? Další problém je, že nevim jak vypadá (ne že bych nikdy neviděl čerpadlo), tak aby mi neprodali náký jiný, aby bylo opravdu z 2,1td. Je na něm náký označení? Nemáte někdo prosím fotku toho čerpadla? Díky. [upravil dne 16/3/10 Benžík] [upravil dne 16/3/10 Benžík]
    • 70
×
×
  • Vytvořit...