Zdravím, můžu mít čerpadlo (asi z 605 nebo xm) Bosch mechanický za 1500Kč, ale zrovna ho nepotřebuju. Mam ho koupit do zásoby, nebo se na něj vykašlat? Je bez vstřiků a bez trubek, fungovalo by s mýma vstřikama? trubky by tam šli taky moje? Nebo kolik stojí trubky a vstřiky k tomuhle čerpadlu? Další problém je, že nevim jak vypadá (ne že bych nikdy neviděl čerpadlo), tak aby mi neprodali náký jiný, aby bylo opravdu z 2,1td. Je na něm náký označení? Nemáte někdo prosím fotku toho čerpadla? Díky.
[upravil dne 16/3/10 Benžík]
[upravil dne 16/3/10 Benžík]