Jeste jsem si vzpomel, v servisu mi poradili, ze to chce vzdy pred zimou do prahu nastrikat olej. Sundat tu gumovou listu a do kazdy dirky striknout trochu oleje. Olej je pry lepsi nez vosk na dutiny, kvuli tomu ze vzlíná a dostane se vsude. Do prahu kterej delali to nastrikali, nejdriv olej, potom vosk a ja jsem udelal to samy u druhyho prahu.