Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. 99 je old model? Nejsem si moc jistej... Sorry za Všude mam chromový lišty, jenom na pátých dveřích ne. Mam skládačku? Hrana plechu na který je těsnění pátých dveří je na jednom místě pokroucená dovnitř...asi mam skládačku, ale jenom málo...
    • 35
  2. Pokud by se to tlakovalo kvuli vadný hlavě nebo těsnění pod hlavou, měli by z nádržky chlazení při běžícím motoru jít bubliny.
  3. Benžík

    Budiky

    Napiš do inzerce. A nebo se podívej, kdo prodává díly z 406 a napiš mu.
    • 60
  4. Benžík

    Plyn do 206tky

    :myslimTo ji mas uplne pod autem, nebo pod nije jsete nakej dekl? Ma to jakou povrchovou upravu? Aby to pod tim autem neprorezlo.
    • 14
  5. Benžík

    Plyn do 206tky

    Kde mas nadrz? V kufru, nebo pod kufrem misto rezervy?
    • 14
  6. Benžík

    bliká airbag

    Ale byl. A i kdyby nebyl, jsou tam kably od pyropasu.
    • 30
  7. Benžík

    vypustit nadrž

    Stačí zaparkovat na ulici a nechat nádrž otevřenou. A do rána je prázdná. Bud cucat, nebo použít najaký čerpadlo. [upravil dne 16/9/10 od Benžík]
  8. Páčku si sežen ze starýho modelu a vyměn v ní odpory a bude fungovat s pionýrem.
    • 13
  9. Super. Máte od nich někdo něco?
    • 11
  10. Benžík

    Přeskakuje mi řízení

    Když jsem měl špatný to horní uložení, tak po projetí zatáčky řízení pořád táhlo do strany, do stejný strany, jako byla zatáčka. Pokud to nebude horní uložení (to je nejpravděpodobnější), tak to může být kloubek - kříž na tyči řízení. Ten jsem měl špatnej u 405 a dělalo to, co píšeš.
    • 7
  11. Jeste jsem si vzpomel, v servisu mi poradili, ze to chce vzdy pred zimou do prahu nastrikat olej. Sundat tu gumovou listu a do kazdy dirky striknout trochu oleje. Olej je pry lepsi nez vosk na dutiny, kvuli tomu ze vzlíná a dostane se vsude. Do prahu kterej delali to nastrikali, nejdriv olej, potom vosk a ja jsem udelal to samy u druhyho prahu.
    • 18
  12. Jak mate velkou? Ten nas ma asi 3kg. Ma mit 8 az 10kg a ma byt vetsi nez je a vubec nam to nevadi, jinak ma vsechny znaky kocky sibirsky.
    • 18
  13. Benžík

    transmiter

    http://www.elsapprinc.cz/dv.php?IDzb=28454 ) Tady to máš levnější.
    • 25
  14. Kocour sibirsky. 2 roky. Bez papiru, kastrovanej, museli jsme, chudak, vsechno ochcaval. Co je MCO? Spis me zajimaji polepy prahu, jsou original?
    • 18
  15. Jsou firmy, ktery ti to vytahnou, ze tam nic nenajdes a nikdo nic nepozna, nedavno jak padali kroupy, toho tady bylo o takovy opravach dost. Pokud to budes delat sam, bys mozna mel lepsi sundat tapec a vymackavat to zvnitrku.
    • 96
  16. Tohle mi jednou taky delalo, mel jsem povoleny srouby u levyho predniho kola.
    • 9
  17. Na to, že jel kilo to dopadlo hodně dobře. Tu rýhu nad lištou u kola asi jen tak snadno nevytahneš...
    • 96
  18. Mě u 405 taky poloosa necvakala a stejně byla KO. Vibrovalo to nejvíc tak při 80km/h na čtyřku, to má na ty vibrace nejvhodnější otáčky poloosy + zátah motoru. Bylo to 1,9 hladký diesel.
    • 7
  19. Ta cena byla bez ceny samotnyho prahu, takze o 1500 vic.
    • 18
  20. Benžík

    Evasion vs Sharan

    U ojetejch aut uz takovej rozdil v cene neni. Jeste je temer stejny jako sharan a alhambra dalsi auto - ford galaxi.
    • 43
  21. Jj, taky to může být altík. Zapoj ten měřák k baterce a odpoj altík a uvidíš hned jestli je špatnej nebo ne.
    • 32
  22. Ta fotka je jenom ilustrační, to je pravej práh, jde o ten polep na prahu. Vyměnovanej je levej práh.
    • 18
  23. Benžík

    Asi blázen nebo sebevrah

    Nene, to jsem viděl ve skutečnosti. A ten praporek na laně měl červenej jako trenýrky.
    • 20
  24. Benžík

    Výběr ALU - pár dotazů

    Podívej se do inzerce, jsou tam jedny hodně pěkný a mají správný et.
    • 9
  25. Něco brát musí, jinak by se nevybíjela. Když to zapojil přes ten ampermetr tak to taky zajiskřilo? Pokud ne, má špatnej měřák - pojistka v měřáku.
    • 32
×
×
  • Vytvořit...