Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. S tim někoho praštit po hlavě, tak je po něm. Je to jak kyj.
    • 12
  2. Benžík

    Muzu jezdit s prasklym vyfukem?

    Kamos jezdik s prasklym vyfukem (seat toledo) tak dlouho, az mu na zulovych kostkach spadnul na silnici a zapichnul se mezi kostky a zohejbal se a rozlamal se. A jeste mu to promacklo podlahu. Rekl jsem mu na to, ze mohl dopadnout i hur. Treba dira v nadrzi, rozbitej zadni naraznik....
    • 12
  3. Benžík

    Drziak autoradia do 406-ky

    Dej to do inzerce, mozna nekdo ma doma nepotrebnej.
    • 8
  4. Benžík

    diagnostika ABS

    :myslimTakze to vypada, jakoby ohmicky to zmerilo, ze snimace u kol jsou vsechny ok, ale nektery za jizdy nedava impulsy? Pak by to mohl byt napriklad snimac moc vzdaleny od krouzku abs.
  5. Jj, oprasime plechovy kola se zimnima gumama, najeleme do ostrikovacu tu smrdici modrou vodu a prohledame cely auto, kam jsme schovali skrabku na led.
  6. Uz vcera celej den prselo.
  7. Má to tempomat?
    • 21
  8. Benžík

    Zimní pneu 185/65/R15

    S těma 185/65/R15 to neprojde stk, při běžný kontrole policie na to nepřijdou, jen v případě náký bouračky, pokud by se v tom někdo rejpal, z toho budeš mít problém. Neni možný je nechat dopsat do tp?
    • 14
  9. Benžík

    Záhada :-) (olej)

    Stálo auto při kontrele oleje vždy na rovině? Nestrácí se voda?
    • 11
  10. Benžík

    remenica

    Napriklad ze se netoci rovne, nebo se na remen neustale posunuje do strany, obe jeji casti jsou navzajem posunuty, guma, ktera obe casti spojuje, je poskozena, remenice piska, nebo dokonce vnejsi cast upadne ... Komu ze vypadla za jizdy z auta? [upravil dne 24/9/10 od Benžík]
    • 67
  11. Benžík

    406 Chine bleu ST Edition -- new brzdy

    Pekny, hodilo by se i na stribrnou 406?
    • 74
  12. Benžík

    406 Chine bleu ST Edition -- new brzdy

    Máš fotku samotný zatmavený mlhovky? A jak to svítí?
    • 74
  13. Benžík

    Nehoda

    Nemá ani práci, za to má podmínku, čtyři děti a je opálenej. A ted po něm něco chtěj. Za tu bouračku mu hrozí kriminál a Ty od něj čekáš peníze? ps: to je katastrofická, i když reálná vize.
    • 25
  14. Benžík

    ohřívání motoru přes zimu

    To nevim, používá se to jako proklady do různých beden, bylo to černý, trochu ohebný, nepraskalo to a mělo to jenom jednu vrstvu dutinek. Ale trochu podobný to bylo. A na vrtule chladiče se to dostat nemohlo, tam jsou před chladičem. [upravil dne 24/9/10 od Benžík]
  15. Benžík

    ohřívání motoru přes zimu

    V 405 jsem to měl. Nebyl to přímo karton, byla to slabá plastová deska s dutinkama, vypadala jako karton a dost to pomáhalo. Ovšem tam k tomu byl hodně dobrej přístup. Aby se to nehejbalo a nemohlo vypadnout tak jsem to na pár místech propíchal a za ty dírky přibindroval. [upravil dne 24/9/10 od Benžík]
  16. Benžík

    jak vyndat relé

    Jestli nejde vyndat, může být zapečený do plastu.
  17. Benžík

    ohřívání motoru přes zimu

    Nebylo by jednodušší strčit karton mezi chladič a motor? Za chladičem nechat pár cm mezeru, pokud to jde.
  18. Tak to je o hodne lepsi. Antena je namontovana, vypada na 406 pekne blbe, jeste jsem na ni dal jinej prut, aby byla vic sklonena dozadu. S original prutem je to hraje stejne jako s tim, co jsem tam dal. [upravil dne 24/9/10 od Benžík]
    • 13
  19. Benžík

    Alu kola na 308sw

    ET mas napsany v TP.
    • 21
  20. Takze zaplatis 1500 a ani nevis, jak to dopadne.
    • 8
  21. Benžík

    Motor 2.5 TD z 605ky do 405ky

    Nestačila by 2,1td? To vypadá reálněji, aspon při pohledu na ty motory. Navíc 2,5 byli nějak mín povedený něž 2,1.
    • 9
  22. U 309 jsem je rozklepal skoro jak Koudelka rozklepal nýtek a stejně se utrh. Ještě by mohlo nasazení ořechu z goly na odvzdušnovák ještě před rozklepáváním. :myslim Ještě by nebyla špatná rada jak to udělat, aby při demontáži brzdiče, trubek a hadic nevytekla brzdovka a nezavzdušnilo se abs. Stačí utěsnit nádržku brzdovky? [upravil dne 22/9/10 od Benžík] [upravil dne 22/9/10 od Benžík]
  23. Díky Oddie za pěknej návod. Jak moc do toho odvzdušnováku klepat?
  24. Už dávno mam vin přelepený černou lepenkou aby se nedalo přečíst.
    • 34
  25. Takže podle vin v průhledu předního skla je možný objednat klíče?
    • 34
×
×
  • Vytvořit...