Přejít na obsah

winco

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 349
  • Registrace

Vše od uživatele winco

  1. winco

    originální box sání

    všetko čo napsal fakir je uplna pravda ...mezi filtrom a klapkou by mala byť čo najhladšia trubka z vnutra............a mezdi naraznikom a filtrom (ked to neni spojnene v jedno, ale služi len na privednie vzduchu k filtru) tak može byť tam aj harmonikova trubka ale aj tu by bolo lepšie keby to je trubka s čo najhladšími stenami, lenže tu ten airodinamicky odpor nehra taku velku ulohu ako v potruby medzi filtrom a klapkou
  2. winco

    Prosím o váš názor

    biele disky kol na čiernej 106 ma hodne lidi jeden ma aj fialove kola a ja som si na moju čiernu 206 nachystal na zimu červene plechače
  3. winco

    originální box sání

    tuto odpoved som nechcel počuť ale i samotna logika mi to dava ... diky za odpoveď....tak to neham tak, akurat čo by som mohol spraviť je vyleštiť klapku ale to sa mi moc nechce
  4. winco

    205 gti griffe

    kola tomu naramne slušiiii :super:super
  5. winco

    originální box sání

    fakire diky za info.....som si aj myslel že ta zo 16V ma eelktricke ovladanie....ja myslel že keb sa da zohnať klapka zo 1.4 8V jak mám ja za par drobnych tak by som ju skusil vyfrezovať aby bola krasne okruhla takže krokovy motorek by mal prisun vzduchu aj tak no to sa ešte uvidi čo s tým budem vymyšlať dalej .... ale asi to nehám tak ako to je
  6. winco

    206 by WINCO

    pôvodna myšlienka bola taka že to spravim tak ako si to mal ty pred tým, dalej ma inšpirovalo sanie čo má fakir aj ked som ho ešte nevidel ale z popisu som to trochu pochopil a tak ako to mám čul som to chcel mať hned akurat som to mal inak lebo som nemal vyriešene ešte uchytenie toho sania P09 -> ty to máš neako izolovane??? od tepleho vzduchu tie novodurove trubky?? Fakir -> nejde na ten filter potom bordel (voda, blato, prach)???
  7. winco

    originální box sání

    tak jak sme sa bavili že 1,4 8V maju debilne vyriešenu klapku nasavania??? tu je fotka........a rozmýšlam ako by sa to dalo vyriešiť.....vyfrezovať to??? zohnať neaku z 1,4 16V ale čo potom na to volnobeh???
  8. winco

    206 by WINCO

    trochu som sa pohral s tým mojim peknym sanim...snažil som sa ho odizlovať od tepla (tkanina zo sklenynch vlakien aspoň 5 vrstiev a jedna vrstva obič alobalu na grilovanie) neni to sice izolocaia od termo tec ale uvidime čo to spôsobi tak neake tie fotky: najskôr som sa asi milionty krat rozčuloval ako odbornici vyriešili škrtiacu klapku dalej : neni to nič moc a esteticky to stoji za hovno ale učel to zatim plni......uvidime čo sa bude robiť dalej
  9. taky te vitam, a prajem hodne km bez nehod....hlavne to s tymi upravamy neprehaňaj......kupe je nadherne auto same o sebe na tých 17 bude super vyzerať a ked ho pustiš k zemy bude dokonale
  10. winco

    407 cabriolet

    čo ty frantici ešte nevymysli aby z velkeho auta ako je 407 delali CC ale vyzera to zajimavo, len som to ešte nepotkal na ceste
  11. winco

    moje autíčko 309 1.4i

    krasne to tam vyzera :super:super:super:super
  12. winco

    Podsvícení budíků

    už to tu bolo viac krat hldaj:D
  13. winco

    206 by WINCO

    tak neni brigada tak sa doma nudim a vymyšlam kraviny ako prva mi napadla renovacia stareho uni koberčeka ktory už bol v aute ked som ho kupoval, a je mi luto ho vyhodiť pred..........za to divne zostrihanie ja nemožem to už bolo hotovo v reali to vyzera rovnako blbo ako na tej fotke, no vašak stale lepšie ako pred tým.....to červene je potom obyčajna koženka aku mám aj na fofrpake aj na volante ako mi momentálne vyzera riť na aute??? tak momentálne takto
  14. a to ešte dočkaj do trenčina, tam dostane dalši
  15. winco

    nove repro do 406 coupe

    tak ked cheš riešiť komplet hudbu, tak ti len zhrienim čo tu bolo napísane do predu daj kvalitne koaxiali dvoj alebo trojpasmove, do zadu by som dal asi neake basaky a prehnal to cez 4-kanalovy zosik alebo variata B) do predu aj do zadu daj 4 tie iste repraky cez 4-kanal zesi. a do kufra woofer so samostatným zosikom podla mňa celkom fajn riešenie ale počkaj až sa ozve odbornik
    • 19
  16. winco

    nove repro do 406 coupe

    ja by som dal trojpasmove ale P09 poradi asi lepšie.....ja cez autohifi moc niesom ale mylsim tie trojpasmove budu lepšie ako dvoj pretože stredne pasmo bude ma svoj vlastny reprak s \"vyhybkou\" [upravil dne 26/7/10 winco]
    • 19
  17. winco

    C3 ve fullu

    pekna C3.....a ta vybavička nemá chybu......mať taku v 206
    • 9
  18. winco

    nove repro do 406 coupe

    sice p09 zbuzeruje si čo napíšem ale predsa ten set vyzerá dobre, aj ked su tam komponenty a nedaju sa dokonale odladiť do každeho auta, tak su to dobra vec pre ludi čo nie su tak naročny ako P09 (je totiž naročna až moc:) ), inka ked to je dobra vec, a dobry zvuk maju, sedel som v par autach čo maly komponenty a bol to celkom fajn zvuk, ako nemohol som si ťažovať .... takže ked máš v tom sete komponenty, zosik, a woofer tak je to za 200€slušna kupa a podla mňa nebudeš banovať.
    • 19
  19. winco

    nove repro do 406 coupe

    bude mi čest nom to viš to je tak, že kdyš ty tovšechno ovladaš a snažiš sa to vysvetliť laicky tak to je furt odborne take problemy mám aj ja, zo školy.....nikdy som to nevedel laicky vysvetliť a jelikož mám elektrotechnickou školu tak tomu tvojemu som celkom porozumel a zjednodušil
    • 19
  20. winco

    nove repro do 406 coupe

    peugeot09-> tak ja sice možna tomu rozumim trochu viac ako Samc0 ale aj tak to bolo torchu zložito napísane pre uplneho laika totalne nepochopitelne Samc0 -> jednoducho zhrnute čo napísal p09 je, že komponenty su sice pekna vec ale s napevno urobneou vyhybkou od vyrobcu sa blbo odladia v danom aute, koaxiali maju tiež sovje chybyčky ale tým že su umiestnene pri podlahe tak sa tie chybičky trošku eliminuju => dobre koaxiali su niekedy ovela lepšie ako kvalitne komponenty dalej ked to napojiš dostatočne hrubymi kablami na kvalitny zosik tak budeš mať uplne paradny zvuk že z neho budeš slintať ešte 4 zimy potom ako to zapojiš
    • 19
  21. kludne do toho možeš isť....ja to delal na mich starich budikoch a šlo to paradne tu oranžovu foliu som dal dole jemným šmirglom len treba davať pozor aby si dal spravne ručičky spatky inak ti to bude ukazovať kraviny
  22. winco

    Lidskej vkus

    tak to neni moc ako myslim na take auto a to je ešte aj upravene čiže nie seriove tak to je ozaj celkom dobra cena ale aj tak moj sen je stale mustang shelby GT 500 modelova rada 2010 ale to nikdy nebudem mať a aj keby tak to neuživym [upravil dne 24/7/10 winco]
  23. winco

    Lidskej vkus

    to camaro je BOŽÍÍÍÍÍÍ.......nema chybu..uplne paradne, matny lak užasny, kola taktiež, tie limce by som možno dal menšie ale inak by som ho bral všemi 10 aj keby mám v ňom bývať a zadlžíť sa
  24. winco

    repro do 306

    ten nazor chapem poznám to halvne ked som chodil do školy do Piešťan kde vladne Rytmus :) v každom aute tam j*bali tie jeho pesničky a im podobne, teda vynimočne auta boli tie v ktorých sedeli dôchodci a postarši ludia ktory take veci nepočuvaju.....ta dnešna maldeš ide dolu vodou ...... inak najviac sa viem zasmiať, jak dnes rano stojim na balkone a okolo prejde hrdzava favoritka v plate som videl asi 4 ovaly naukladane, otvore okna dokora, 4 srači v nutri a hip hop na celu ulicu hučal obohateny zvukom z deraveho vyfuku no ale to už je OT tak se ospravedlňujem
    • 31
  25. winco

    Peugeot 207 by James

    manžeta je paradni....jenom ta hlavica sa mi neako nelubi to obšitie mi tam neako nesedi ...... ale ako celkom je to hezky
×
×
  • Vytvořit...