sice p09 zbuzeruje si čo napíšem ale predsa
ten set vyzerá dobre, aj ked su tam komponenty a nedaju sa dokonale odladiť do každeho auta, tak su to dobra vec pre ludi čo nie su tak naročny ako P09 (je totiž naročna až moc:) ), inka ked to je dobra vec, a dobry zvuk maju, sedel som v par autach čo maly komponenty a bol to celkom fajn zvuk, ako nemohol som si ťažovať .... takže ked máš v tom sete komponenty, zosik, a woofer tak je to za 200€slušna kupa a podla mňa nebudeš banovať.