Přejít na obsah

winco

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 349
  • Registrace

Vše od uživatele winco

  1. winco

    207 by MCabman

    na 100% je lepšie vkladať fotky ako link a hodiť ho do skriptu aby sa zobrazili ako obrazok vtedy sa tolko nezasiera server a nemože sa stať to čo sa stalo:)
  2. winco

    207 by MCabman

    fotky zmizli kôi tomu, lebo ste ich pridavali ako prilohu....a zaplňali kapacitu servera.tak sa to pomazalo
  3. winco

    Lidskej nevkus

    ešte tam vidim kusok volneho miesta.....by sa mu tam neka ta nalepka mestila....a uplne zabudol na chromove pasiky, bez nich tuning nie je tiningom
  4. winco

    tuba magnat

    tak nieco ineho je napriklad za 1500 kč subwoofer čo ponuka peugeot09 e to tiež pasivny subwofer pasivny SW = reprak+bedňa+kabliky+konektory na pripojenie kablov aktivny SW = reprak+pedňa+kabliky+zosilovač+konektory na pripojenie signalových kablov z radia+konektory na napajanie+\"kolečka\" na ovladanie zosilovača..........zosilvoač je väčšinou umeisteneny v rovnakej bedni ako reprak trochu stručne napísane
    • 6
  5. woody -> z fb to v pohode zobrazi.ja tak mám cele vlakno spravene s fotkami a tie čo boli ako priloha tak sa vymazali
  6. a davaš sem fotky ako link alebo ich vložiš ako prilohu??? ked ich vložiš ako prilohu to znamena že ich ukladaš na server P-C a preto ich pomazali pretože zaberaju miesto.....ked ich vložiš ako link a daš ich do skriptu aby sa ti zobrazili ako obrazok tak ti tu ostanu a budu mať velkosť ako na FB
  7. mne zmizli taky.......asi čistili disk na servery a pomazali fotky...takže všetko treba asi uploadnuť na neaky server a potom hodiť link rob jak ja, uploadujem fotky na facebook.....dve muchy jenou ranou
  8. winco

    Zajímavé koupě 106

    206 stredny tlmič nemá ale mám tam katalizator ale mám tušaka že je v haji
  9. winco

    Zajímavé koupě 106

    tak jako zvuk je v pohode..ja ho mám sice trochu iny ale ked to zošlapneš tak to tiež sem tak odpluje ale nevim či idu plamene
  10. winco

    tuba magnat

    cez zesik ta tuba musi isť lebo je to len pasivny subwoofer tak to určite musi isť cez zosilovač....stači k tomu monoblok, samozrejme ked necheš s nim pohaňať aj ine reproduktory a ten set vyzera celkom slušne tak by sa vyplatil
    • 6
  11. horuci volant sa davydržať ale ne byť zavrty pol dňa v černem aute bez klimy a venku je 31°C ...som sa skoro uvaril
  12. no len ked je funkčna tak v takovom teple je ovela lepšia ako len vetrak ale taky suhlasim že kupiť ojazdene auto s klimou je zatrest
  13. no konečne mi to dava zmyslel ked ste to objasnili že su to piropasy
  14. ahaaaaa......diky za vyjasnenie.......Ďalej mi je trochu nejasne prečo budeš mať buť bag alebo 3 bodovy pas...Určite to musi isť tak aby si mal oboje...ale inak 3 bodovy pas je určite bezpečnejši ako predny bag
  15. ja bych si tam jel taky zajazdiť to musela byť paradna jazda
  16. tak bočny airback ti 3bodove pasi nenahradia ale aj tka by som rači mal 3bodove pasi ako back v sedačke a mysliš že hente sedačky maju niečo v sebe??? aalebo som zle pochopil kôli akým airbackom idu kable do sedačky
  17. winco

    3.stupen drhne

    radiť bez spojky??? to si musel riadne spočitať zuby inak sorry ,že sa serem do vlakna ale chcem sa spýtať ohladom mojho problemu. Za posledny rok mi to spravilo asi 3 krat ktaže to neni take strašne. Počas jazdy alebo aj ked stojim či s naštartovanym motorom alebo s vypnutym mi nejde radiť prevodove stupne. Vlastne nejde ani pohnuť šalt pakou jedine to silou \"rozbehať\". Ale nepočujem žiadne zvuky pri tom, že by to šuchalo alebo škripalo alebo by som ratal zuby Nevite čim by to mohlo byť???
  18. winco

    Sportovní výfukové svody

    s tým saníim máš pravdu...ja som to asi zle napsal ale myslel ta priechodnosť u sania som myslel akurat to že po celom potruby by nemali byť žiadne prekažky a trubky čo najhlačie z vnutra z duvodu airodynamickeho odporu......a taki vim že u vyfuku sa taky nemá moc prehaňať s tou peirpusnosťou, že musi mať vyfuk určity priemer aby mali vyfukove plyny určity tlak a podobne kraviny.......ja to len tak trochu zjednodušil
  19. winco

    Kde zohnat tieto ventilatory??

    ono to nepotrebuje žiadnu upravu??? len proste namontuje kompresor a je ??? netreba nič ine meniť a upravovať :D len tak infotmativne ma to zajima
    • 8
  20. prekvapuje ma debilita alebo neznalosť niektorých ludi a to ako to krasne odvažne dokažu davať najavo \"interkhuler\" som sa na tom odbornom vyjadrovani naramne pobavil [upravil dne 19/8/10 winco]
  21. winco

    Stropní světla

    Svetlo je len na cvaklejak v každem peugeote....normálne len to priesvitne s vypinačom vylupni nožom alebo šrobovakom a uvidiš žiarovku
  22. winco

    MHS a jeho 307 Hdi- PRODÁNO

    zajimave je to že nektory maju kryt a nektory nemaju plastovy kryt motoru
  23. sorry za ja chci te sedačky takyyyyy a moooooc za kolik si je sehnal a kde?? inak nevim jestle se tam vejdou. predne nebude určite problem len spraviť neaky medzi kus na kolajničky. a zadne bude asi vačši problem
  24. winco

    MHS a jeho 307 Hdi- PRODÁNO

    jj ta deka tam je na to aby znižila hluk a teplo udržala pod kapotou....a to tam maju všetci, teda nektore benziňaky to tam zo serie nemaju a to že to tam máš ty tak to vyvracia celu moju teoriu
  25. winco

    MHS a jeho 307 Hdi- PRODÁNO

    proc to tam davali me se to vubec nelibi chci plastovy kryt:D máš so spodu kapoty taku tu deku, či ne??? možno sa snažili ušetriť ked máš neaku menšiu výbavu tak na kapote nemáš deku a miesto krytu motoru ti dali ten plech tou dekou obaleny plni to rovnaku funkciu a ušetrilo sa na materiali
×
×
  • Vytvořit...