radiť bez spojky??? to si musel riadne spočitať zuby
inak sorry ,že sa serem do vlakna ale chcem sa spýtať ohladom mojho problemu.
Za posledny rok mi to spravilo asi 3 krat ktaže to neni take strašne. Počas jazdy alebo aj ked stojim či s naštartovanym motorom alebo s vypnutym mi nejde radiť prevodove stupne. Vlastne nejde ani pohnuť šalt pakou jedine to silou \"rozbehať\". Ale nepočujem žiadne zvuky pri tom, že by to šuchalo alebo škripalo alebo by som ratal zuby
Nevite čim by to mohlo byť???