Taky bych to viděl na samostatnou práci.
Pokud ji to téma zajímá, na nějaké téma má svůj názor, tak ať ho tam rozvine a doloží argumenty.
Pro mne je například zajímavé porovnávat druhy turistů - těch, kteří hledají pohodlí a stravu, na jakou jsou zvyklí (Fischer, hotelové komplexy, vaříme česká/německá jídla), takže ani nepoznáte, jestli jste na ve Španělsku, nebo jinde.
A těch turistů, kteří jezdí poznat, jak ten národ žije, takže rozmlouvají s \"domorodci\", jedí v místních restauracích pro domácí.
[upravil dne 6.12.2011 09:50 od P607Olda]