1. zkontroluj huštění pneumatik, přední pneumatiky musí být i stejně sjeté
2. Má se štelovat sbíhavost asi 0,5 mm až 1 mm dohromady přes obě kola (i když předpis tvrdí rozbíhavost, toto je osvědčené na mnoha autech s předním náhonem)
3. poloha volantu se dolaďuje tak, že se hýbe tyčkou na té správné straně a ve správném směru - je to víceméně estetická záležitost
4. a teď už to důležité - před seřizováním musí být odstraněny všechny vůle na přední nápravě a zkontrolovány i vůle na zadní nápravě
5 a další důležité - zda auto není po bouračce, a to nejen přední, ale hlavně zadní náprava, jestli není ohlé rameno.
Nesjíždí to gumy? Ani zadní?
Jedná se zřejmě o nějakou závadu na podvozku, protože samotné seřízení geometrie, byť na špatnou hodnotu sbíhavosti, by nezapříčinilo táhnutí auta do strany (když pustíš volant).
Může taky přibržďovat jedno kolo.
Pokud bys už byl v koncích, přijeď sem do Zábřeha.
[upravil dne 8.5.2012 21:20 od P607Olda]
[upravil dne 8.5.2012 21:21 od P607Olda]