Celé je to o tom, kolik máš peněz a jaký je Tvůj postoj k autu (modla nebo spotřební zboží).
Takže z tohoto pohledu:
Pojistka - slouží těm, koho by ztráta zruinovala. Pojistka je vypočtena tak, aby pojišťovna vydělala a Ty prodělal. Zvaž krádež (garáž), své řidičské umění, atd. I sklo se odvíjí od ročního nájezdu - bude ho mít rozbité ten, kdo najezdí 60 t. ročně, ale sotva ten, kdo najede 7,5 t. ročně - bavíme se o statistice, ne o náhodě. Takže pokud jsi při penězích, tak bez pojistky.
Výměny oleje - jak psali přede mnou, tedy předpis je po 1 roce (osobně si myslím, že rok a půl až dva by se svět nezbořil)
Když to dáš do značkového servisu, tak provedou celkovou kontrolu a naúčtují vše, i např. dolití ostřikovače. Budeš platit 6500 Kč.
Pokud bys o nechal udělat v neznačkovém, budeš platit asi 2000 Kč. Je potřeba zkontrolovat brzdové destičky a vůle v podvozku.
FAP neodstraňuj - považuji to za nevhodný zásah do originality vozidla. (nechtěj po mně, abych se vyjádřil konkretněji, nechci být terčem útoku)
Prodávat auto rozhodně ne, leda že máš moc peněz. Hodnota auta je teď někde na 1/2 původní ceny - ztratil bys hodně.
K prodeji bývá důvod - že auto je nespolehlivé - takže si koupí nového kupuješ jistotu, že Tě nenechá stát. Anebo ten, že máš peníze a chceš moderní typ.
Vzhledem, že sis minule koupil funglovku, tipuju, že máš peníze.
[upravil dne 3.3.2013 17:33 od P607Olda]
[upravil dne 3.3.2013 17:35 od P607Olda]
[upravil dne 3.3.2013 18:14 od P607Olda]