Přejít na obsah

P607Olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    16 247
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele P607Olda

  1. P607Olda

    Cd navigace do 607?

    Vypalovat co nejmenší rychlostí. Vyčistit laser v měniči CD. [upravil dne 10.12.2011 20:51 od P607Olda]
    • 58
  2. P607Olda

    chybí kód

    Zřejmě je rádio i auto s MUX, takže po instalaci bude potřeba napojit na diagnostiku a přihlásit (můj názor bez záruky).
    • 32
  3. P607Olda

    Bezdrátová vysílačka

    Zkus si je půjčit u známého, hodně firem nebo sportovců je má a nepoužívá. Bývají k dostání i levnější za pár. Anebo by byla možnost, mít nějaký tarif na mobil, kde si budete volat zadarmo. Výdrž bývá řešena tak, že běžně stojí vysílačka ve stojánku a trvale se nabíjí.
    • 14
  4. P607Olda

    Peugeot 2.1TD

    Množství (hladina) kapaliny v chladiči. Dolej, anebo je taky možné, že je čidlo vadné.
    • 7
  5. P607Olda

    P5008 geometrie

    Údaje nemám. Servisáci, kterým věřím a souhlasím, to nastavují u aut s předním náhonem: - předek 0,0 až 1,0 mm sbíhavost, nejlépe 0,5 mm (větší sbíhavost u starších aut s většími vůlemi) - vzadu je pevná náprava, takže jen zkontrolovat, jestli není naražená/ohnutá, asi 0,0 mm.
  6. P607Olda

    Dárek pro taťku?

    Záleží, kolik je ti let a jaké máš vztahy s taťkou. Ale kdybyste si našli hodinu nebo dvě na společné blbnutí s vrtulníkem, tak je to to nejhezčí - na co možná táta neměl čas, když mu bylo 30 - společné chvíle se synem.
    • 22
  7. P607Olda

    bakalářská práce :(

    Taky bych to viděl na samostatnou práci. Pokud ji to téma zajímá, na nějaké téma má svůj názor, tak ať ho tam rozvine a doloží argumenty. Pro mne je například zajímavé porovnávat druhy turistů - těch, kteří hledají pohodlí a stravu, na jakou jsou zvyklí (Fischer, hotelové komplexy, vaříme česká/německá jídla), takže ani nepoznáte, jestli jste na ve Španělsku, nebo jinde. A těch turistů, kteří jezdí poznat, jak ten národ žije, takže rozmlouvají s \"domorodci\", jedí v místních restauracích pro domácí. [upravil dne 6.12.2011 09:50 od P607Olda]
    • 15
  8. P607Olda

    vysoka spotreba 2,2 hdi

    Saze jsou čistý C (uhlík), dokonalým spálením vznikne CO2, což je plyn.
    • 39
  9. P607Olda

    Schema pug 206

    Schema se obvykle rozumí elektrické schema zapojení. Co vlastně chceš?
    • 7
  10. P607Olda

    Sádra

    Tak pokud nemůžeš brzdit, tak za volant nesedej. První dotaz vyzněl tak, že v podstatě fyzicky řídit můžeš, ale co na to říkají předpisy.
    • 26
  11. Tak ještě jednou: Vytáhnout rádio, rozdeklovat tapecy dveří, měřit celistvost kabelů k reproduktorům. Případně pustit rádio na jiné repra, vyzkoušet, zda to náhodou nedělají koncové stupně, anebo zkraty na kabeláži. Pro elektronika jasná věc, kromě tedy té rozborky. Proto nikdo nepsal návod. PS: pokud to dělá celá levá strana, bude to asi studeňák v rádiu. Proto radím zkusit rádio na jiné repráky - na to nemusíš odpojovat rádio od napájení, ale přineseš si malou reprobednu a připojuješ. Přitom klepeš po rádiu, jestli se projeví studeňák uvnitř rádia. Pokud ano, můžeš ho zkusit rozdeklovat v autě - pod napětím, ale to už bych neriskoval, raději bych ho odpojil a zanesl si ho do dílny. PIN kód pak asi budeš potřebovat - proto se tady ptali na rok výroby - od r.v. 2002 není kód. [upravil dne 1.12.2011 10:31 od P607Olda]
    • 17
  12. P607Olda

    Sádra

    Kdysi to bylo tak, že kdo má neschopenku (byť na chřipku), tak nesmí řídit - byl to takový administrativní \"trest\" za marodování. Jinak, co se týká samotné sádry, když budeš řídit přiměřeně opatrně, tak by policajti neměli mít námitku. Ale bereš na sebe zodpovědnost, že se nic nestane - kdyby se něco stalo, tak by ti přitížilo, že se sádra šprajcla, anebo že jsi mohl/nemohl řádně brzdit. [upravil dne 1.12.2011 10:12 od P607Olda]
    • 26
  13. Na Peugeotech je, bohužel, uděláno tak, že údaj venkovní teploty v rozmezí -3 až +3 stupně bliká. To musel vymyslet pěkný blb. Taková teplota je tady půl roku, nemusí mě na to upozorňovat. Horší je, že na kopcích, v zatáčkách, se teplota dosti mění, tak je dost nutné co kilometr mrknout, jak to venku vypadá. Krátký pohled nestačí, protože číslo je právě zhasnuté - na displej musíte koukat aspoň sekundu, což je v zatáčkách zatraceně dlouho. Lze to blikání vypnout, aby údaj svítil stále? [upravil dne 1.12.2011 10:07 od P607Olda]
    • 11
  14. P607Olda

    Jakou dodavku koupit?

    Od toho kamoše by to mělo výhodu, že bys znal historii. Jinak je to většinou snůška lží, hlavně stav tachometru atd.
    • 48
  15. P607Olda

    Jakou dodavku koupit?

    Ford Transit jsem měl, nedoporučuji. Lehký zadek klouže, auto rezne a v kabině je na šířku míň místa asi o 12 cm, než v Boxeru (tři silní chlapi se tam tíž vejdou). Máme Jumper a Ducato (=Boxer), nějaké závady jsou, ale v zásadě spokojenost.
    • 48
  16. P607Olda

    Jaké ET jde na 406?

    Máš to ve svém technickém průkazu
    • 17
  17. P607Olda

    Střešní nosič?

    Právěže jsem ten úzký, \"elegantní\" už měl. Dát tam 4 kola šlo velice těžko. Anebo povezeš kus nábytku - v tom případě je lepší mít ty tyče přímé, než zaoblené.
  18. P607Olda

    Střešní nosič?

    Vypadá... Až budeš potřebovat 2 rakve, anebo montovat kola, tak je praktičtější takový širší, který přesahuje až k okraji auta. Ten úzký jsem měl na 607:bojim:bojim
  19. Jsem to měl bez zvuku, ale Poláky jsem poznal \"podle stylu úderu\"
    • 11
  20. Když tady napíšu, že pak mohu dojezdit zimní v létě a kombinovat to, tak mi místní dokonalí členové (vlastnící zlatý důl) napíšou, že je to životu nebezpečné a že se zimní gumy musí zahodit po dosažení 4 mm (v létě vůbec nesedí na silnici). Takže jsem raději nepsal zdůvodnění, proč jsem zainvestoval a koupil ERIS. Mmch, jsem je před koupí sháněl ojeté, ale nic jsem nesehnal.
    • 22
  21. Koupil jsem ERIS.
    • 22
  22. No, jo, když tím autem jezdíš a zjistíš to včas. Já na to, na firemních, i na 206 přijdu, až je pozdě. Vymontovává se to sundáním tapece? Mám na starosti asi 14 Peugeotů (a další Škodovky), to bych je musel mazat co 2 měsíce. [upravil dne 19.11.2011 18:58 od P607Olda]
  23. Napětí na zadním okně můžeš zřejmě změřit na okně. Změř i zemní konec, jestli má 0V, tedy jestli není urvaná zem. Pravděpodobně musí být nastartováno. Pojistku jsi kontroloval?
  24. Na 406 jsem to dosud řešil výměnou za nové - u firemních aut je to přirozené. Teď mi začly vrzat omezovače na soukromé 206. Máte nějaké zkušenosti s mazáním - rozebráním - repasí? Dělá se to se sundáním tapacíru dveří? Soustruh mám. Děkuji předem za odpovědi. Vysvětlení: prostříkání mazadlem obvykle nepomůže. 206 tady mám jednou za tři týdny na pár hodin. Musím na to být teoreticky připraven. Nejspíš si seženu jiný omezovač, ten zrepasuji a pak jenom vyměním. Všechny 4 nové by stály asi 3000 Kč. [upravil dne 4.6.2012 12:58 od P607Olda] [upravil dne 4.6.2012 12:59 od P607Olda]
  25. www.locaboat.fr Existují i jiné půjčovny, ale nejsou tak vkusné - příliš moderní lodě.
    • 17
×
×
  • Vytvořit...