Zadná náprava mieri doľava a na predku nastavili pravé koleso viac von.
Tak to vyzerá, ale ťažko povedať, či je to tá pravá príčina.
Čo by sa ešte mohlo urobiť: zafixovať volant rovno (to mali urobiť) a nastaviť predné kolesá rovnako, takže -1,4 na oboch stranách a nie -1,2 vľavo a -1,6 vpravo (mínus znamená, že kolesá sa rozbiehajú). Tieto hodnoty sú zrejme predpísané, ale ja by som po skúsenostiach nastavil na predku 0,0 na každej strane, alebo +0,5 mm na každej strane (teda zbiehavosť).
Na zadnej náprave sa nedá robiť nič, iba ak ju vymeniť za inú.
Možno bude príčina v nerovnako zjazdených kolesách - na predku dokážu nerovnako zjazdené kolesá zapríčiniť značné ťahanie do boku.
Ťahalo to vždy, alebo predtým nie?
Bolo auto búrané?
[upravil dne 28.10.2012 21:49 od P607Olda]