Přejít na obsah

twoolf

Uživatel
  • Počet příspěvků

    700
  • Registrace

Vše od uživatele twoolf

  1. twoolf

    klepanie ventilov 307

    jeste 7tis do vymeny a zkusim nejaky cistic, dam vedet jak pomohlo, nebo nepomohlo. vidim to tak za dva mesice...
  2. twoolf

    klepanie ventilov 307

    Přidávám se, do cca 3000ot. studený i teplý - cosi se tam ozývá, nejspíš fakt ventily. používám 5W40 Castrol magnatec. Napadá mě zkusit třeba hustší 10W40 v syntetice. řídký pro turbo dost, fap nemam a ničemu dalšímu by nemělo vadit, což ?
  3. twoolf

    dodělání tempomatu

    nebo dopadnete jako ja... BSI nejnovější verze s podporou tempomatu, packa pod volantem, spinace na pedalech a chbejici součastka v RJ motoru... a jsem v riti, tu měnit nebudu.
  4. twoolf

    2.0 HDi netáhne

    vyčistit podtlaky ( ventily ) a vyřadit EGR. nelaborovat.
  5. twoolf

    Odstranenie FAP?

    www.fapoff.cz a jsem spokojený
  6. twoolf

    oprava klíčku

    koukal jsem na přítelkyně klíček od mazlíka ( p106 ) a je to infračervené ovládání. Napadá mě zkusit baterku ( vybytá, otočená ) a vyčistit. víc nevymyslíš. není to Hi tech, ale do integráče nevidíš p.s. je to natuty v klíčku?? nebo v jednotce v autě - tuším na stropě u zrcátka?
  7. jejda, nez astru v 1,7 nafta, to radši škoda120GLS měl jsem a hyperkrám. nejelo to, žralo to 6,5 litru uvnitř malé a v servise jsem si s příjmacím technikem tykal : 307 neni vrchol spolehlivosti, ale jde to ( proti opelu ) a 2,0HDI jezdí za stejno, ale aspoň frčí. Věřím, že ses rozhodl dobře.
  8. myslím že 307 po F/L o tři roky mladší ( pokud bez setrváku tak o víc ) bude asi jiná cenová kategotie sorry za
  9. Predané vo Francúzsku 28.11.2001 D.OPR PDV Opravár Číslo Zložky Kód príčiny Názov Kód priradenia Počet kilometrov Krajina 15/07/2005 202405V03 X3KY82001 00000532P9 DOUBLE VOLANT 3Q1 68451 FR 03/01/2003 202405V03 XRNW64001 00004014L8 TUYAU 608 24080 FR 18/11/2002 202405V03 XQZA60001 0000509488 PALIER DE BARRE DIAM 22 000 22153 FR 18/11/2002 202405V03 XQZA60002 00006426HH BALAIS PEUGEOT LONG 350 000 22153 FR 23/07/2002 202405V03 XPRV37501 0000000000000BT BOITIER SERVITUDE INTELLIGENT XXC 14321 FR 23/07/2002 202405V03 XPRV37502 0000508750 BIELLETTE 000 14321 FR 23/07/2002 202405V03 XPRV37503 00005206W0 AMORTISSAR 000 14321 FR 16/07/2002 202405V03 XPMH41101 0000000000000MY TRAIN AVANT BARRE ANTI-DEVERS AVANT 000 13909 FR PEkne:))))))))) 2005 malo 68451 -takze v 2010 moze byt 118000 vsak? DAkujem Vam chlapi idem do toho , dufam ze to vyjde ,ten volant ma mätie:)J pozoooor, podle servisu nebyl dělán FAP. takže je těsně před smrtí.. ale jesti hodláš odstranit, je to fuk
  10. twoolf

    Nová nemoc, *update* Boeing 747

    jojo, 309 grd... zlatý časy...
  11. prostě to auto prolez, nejlíp s diag. - mkneš na km, jestli tam nění něco co neodpovídá servisním záznamům, nějaké chyby, stav fapu a pod. taky to zahřej a nech ho někde táhnout na nízké otáčky, nejníž co snese. jak to začne odpředu pravidelně kvíkat, je v háji setrvák. Koukni jak je opotřebený interiér. Trřeba volant, sedačka řidiče, čalounění u řidiče a pod. . Vezmi to na jámu a koupkni na poloosy, jestli z toho extra neblije olej a jestli už není šmátráno na fap - neodborné odstranění = průser. tak držím palec
  12. twoolf

    nová spojka,omezení rychosti

    snímač na setrváku, podtlaky - turbo, egr , hadice a kabely k diferenciálnímu snímači FAPu, váha vzduchu, snímač polohy vačky může to být ledacos. Chce to diag, ta ti ukáže. z nouzáku stejně bez p2000 nevyskočíš
  13. twoolf

    nová spojka,omezení rychosti

    asi se ti pobedlo při montáži někde něco rozpojit, nebo tak něco.. Některé chyby vyskočí až po několika km. Z vlastní zkušenosti - do nouzáku hodí i vadné čidlo teploty před katem. na diag je chyba v něm, ale po pár km vyhodí i nouzák.
  14. twoolf

    netahne nad 3000ot a v kopci

    jojo, to znam. Pres tyden taktez soutezim o titul furt v Pr-eli a co nestihnu o vykendu, je prusvih a resi to servis za brutalni penize. klep klep, naposled jsem musel do VETO pisek a za litr a dvě hodiny času mi řekli, že je to rozbity, ovšem už ne kde a co...
  15. vydrž Martinsk je spolehlivy aj mě testoval a je fakt, že mě potěšil
  16. twoolf

    netahne nad 3000ot a v kopci

    chlapi, vy máte ale blbej humor... Stát se to mě, tak si nadávám do zvířátek... sorry za
  17. co se týče diagostiky - pokud servisák s p2000, nebo Lexií umí a má zkušenosti, příjde na všecho. Určitě už nevlezu do originálu ( i když možná se najdou dobrý ) -TÍMTO VŠEM NEDOPORUČUJI FIRMU VETO Písek!!!! -- hledali, platil jsem, nejel jsem... Teď jezdím daleko, ale k profíkovy, který vychytal na dvě návštěvy blechy, zbavil mě FAPu a finačně super a spokojenost. Vykuchal FAP, napích v ceně, zjistil vadu, opravil a jezdím nevím odkud jsi, ale nech si třeba tady na foru doporučit něco v okolí
  18. Aditiva jsou u dva druhy. Jedno pro FAP - má vlastní nádrž vedle palivové a pokud máš FAP, musíš ho doplňovat ( tuším se jmenuje Eloys ) a pak někdo leje do nafty aditivum ( VIF, Castrol ) a samozřejmě tankujem na pořádných pumpách. Tohle aditivum je tam hlavně aby se lépa mazalo vysokotlaké čerpadlo CommonRailu. Je totiž docela náchylný a to u všech značek, ne jen Peugeot. Když ho přidřeš ( třeba mizernou naftou ) jsi v pasti. Osobně leju VIF, spíš pro sichr a taky ne vždycky ( jen když nezapomenu ) - držím se hesla, když už nepomůže tak neuškodí. Co se týče startování, osobně nepozoruju rozdíl s adityvy a bez. v -20 se motor párkrát otočí a chytne. Tankuju OMV a zatím nebyl problém. Aditiva do nafty jsou na zvážení každého majitele. pixla VIFu stojí asi 250,- a vystačí snad na 1000 litrů, takže na finačně zanedbatelné a pokud to trochu pomáhá, proč ne Hlavně, než koupíš - VIN do sekce, kde ti ověří servis a pohlídej najetý km. Můžeš trefit na pěknej kousek a taky na stočenej krám. Pak za to ovšem nemůže auto, ale prodávající Jasně 307 je trochu zlobivý auto, ale co se týče prostoru pro posádku, výkonu, spotřeby a designu, jsem spokojenej a nelituju ( i když mi neorigo alarm zabil BSI a investoval jsem měsíc po koupi 10tis. ) U vyskoýho počtu km počítej s FAPem, dvohmotovým setrvákem a nejlíp před koupí origo diag. Zkouknout chyby a live data, korekce vstřikovačů ( čím vyšší čísla tím hůř ), tlaky turba ( cca 1bar ), stav FAPu ( ať ho nemusíš kuchat hned ) Projdi forum, 307 s 2,0 HDI má své bolesti ( přece jen jeden z prvních týhle třídy ) ale já jsem spokojenej a dokud se bude točit, nedám
  19. FAP mám venku a spokojenost, nehulí, jede trochu líp, trochu míň papká. A hlavně, žádná svítící kontrolka a komplikace s regenerací.
  20. mam stejně žabičkovou káru ze stejné země. měla nalítáno 109tis. r.v.2002, po ženské. Zachovalé, km seděly. Vypekl mě pouze neorigo alarm a FAP. Ten tě čeká a nemine. jinak Ťuk Ťuk... mám od koupě 40tis a v klidu, ještě tak 15tis. a setrvák...
  21. mrkněte se na moje rajče, základní průběhy jsou tam
  22. presne tak, 307SW je poctivejch 15q zeleza
  23. EGR, vaha, ventily podtlaku... veci spousta, pouzij hledání, nebo si procti forum
    • 9
  24. podle mě má rozlomený výfuk vliv určitě, otáčky seštelovat jen tak lehce nepůjde, myslím, že je řídí RJ motoru. Zajel bych na diag a zkouknul třeba i live data, možno napoví co a jak. 7l u 306 mi příjde dost... sám jezdím teď v zimně lehce přes šest a to brzda rozhodně nejsem a 307ma má o pár kilo víc...
  25. twoolf

    klapání v kole

    taky máme doma 106 1,5D a klepe a klepe. Celý předek už nový. Připadám si jak debil...
×
×
  • Vytvořit...