Přejít na obsah

pagot

Uživatel
  • Počet příspěvků

    642
  • Registrace

Vše od uživatele pagot

  1. tezko rict ,pokud uz tam mam 4-5st je to s kuchanym fapem take tiche klid od fapu ale mit budes.. fap odinstalovat spolehlive ten pan umi aspon kouknu i ja jak jede 2.2hdi v 406ce
    • 46
  2. kdyz si ho nechas odinstalovat nic tim nepokazis , pro me to byla jasna volba prevence ,2.2i i 3.0i ma potom stejne nebo vetsi naklady na opravy ,kamarad te kupoval kat. na 2.2i a je mu jasne o cem jsem mluvil ,3.0i prirovnavat nemusim vubec ... a k te hlucnosti ,podivej se na jeho stranky jak to delaj , fap u 2.2hdi 98kw je docela velikej , misto nej tam pak prazdno a to dela podstatne sportovnejsi basovejsi zvuk , jedina nevyhoda na kterou te ale neupozornej........ , zkus se jich zeptat , pokud pojedes muzes se zastavit mas to poceste svezu te ,2.2hdi je ticha ,hodne ticha a proto to znat jde .... PS: ja si teda na tichoucko zrovna dost potrpim ,napis pak prosim svuj nazor na zmenu zvuku, FAP by jsme meli mit stejnej nemusi se rezat flexou u 2.2hdi to maj frantici pekne nasroubovane na katalyzator [upravil dne 16.11.09 pagot]
    • 46
  3. pagot

    Nefunkcne kurenie/klima

    neco podobne resil ROMANPU nekolik prispevku zpet , ale jeste nenapsal v cem byla zavada ....
    • 18
  4. delali to na pockani ? jak dlouho to delali? uz jsem si poznamenal adresu je to pekna cena , servisovat 607mu nemusi bejt drahe
    • 17
  5. pagot

    Tipy na zajímavé 407 - kupil bych

    Levný? Mě připadne spíše dražší než ostatní. Je to dovoz Francie a zde máš jeho stránky http://www.do-car.cz/stranka%20docar.html ja videl pouze tu 607 ,kdyz jsem shanel kamaradoj auto projel jsem vsechno z okoli a nekoupil bych ji ani s velikanskou slevou slevou .... ta 407ma se zrovna opravovala,byla cela rozdelana , nevim co ji ale bylo , do tehle veci se nepletu autari musej z neceho zit ale tu jsem byl a nemuzu si pomoct
  6. je teda ale fakt ze to umeji ,proste fap off ja ho mam na sve 607me 2.2hdi offnutej hlavne preventivne ,jezdim ted ale s 607 2.2hdi kde je jeste vse original a prvni vec ktera me padla do meho opravdu hlucheho ucha je ta ,ze jde take razantne znat ze je to znatelne! hlucnejsi , proste vykuchanej vyfuk................ coz neni take moc idealni
    • 46
  7. ja mam v planu se na to zeptat ve francii az tam pojedu , no ptat ze bude manzelka -ja toho fr moc nenamluvim ,moc nadeji k lepsimu si ale nedavam moje druha 607ma ktera je pripravena pro kamarada ma absolutne ty same vlastnosti , na beznych i mirne horsich cestach pohoda , ale na nasich okolnich hodne dokurvenych cestach to je teda nic moc , pricne nerovnosti ,zapalaty asfaltu atd. jdou znat vic nez by clovek u 607my cekal ,ale jinak 407ma SW je rumpal uplnej \"sedan jsem nikdy nezkousel\" ... ,nemuzu to tvrdit moc nahlas ,ale je to tak o) [upravil dne 11.11.09 pagot] [upravil dne 11.11.09 pagot]
    • 26
  8. asi nafasoval nejakej spatnej kousek ,ja mam k podvozku teda vyhrady to jo -pricne nerovnosti proste 607ma neumi vubec... ,ale interier atd. rozhodne nikde nevrze a to mam ted 2x 2.2hdi co se tyce tech 60tis a jeden ridic ,nemusi znamenat ze dobry ridic a hlavne muze bejt hodne spatny servis ! i ridic dohromady
    • 26
  9. pagot

    P607 Fap amatersky odstraněn

    sikula , ze by to bylo jen tak jednoduche ? ,ja za to teda daval jeste jenom 4tis. ,docela by me zajimalo jak tahne motor 2.2hdi 98KW po cipu ,protoze v zakladu a bez fapu nemam vubec potrebu davat plny plyn ,mam teda motor relativne malo jety 160tis/km
  10. pagot

    Stacionarne radary v cechach

    treba na svitavsku je znacka ze vjizdis do mereneho useku v kazdem mestecku a casto i vesnici ,proste vsude .....
    • 28
  11. pagot

    Stacionarne radary v cechach

    http://www.martinhavlicek.eu/Radary_Foto.htm todle si prostuduj a pak mozna prestanes blaznive brzdit u kazde pojebane cedule a opotrebovavat brzdove oblozeni
    • 28
  12. jj u benzinka je stale stejna spotreba v toleranci +- 1.5l
    • 26
  13. takze uz jsem na savach eskimo S3 225/55/16 najel 860km auto je mirne mekci ale ty cesty v okoli proste 55ky dobre nepoberou a 17nactky uz vubec neee po prezuti z michelin alpin na dunlopwinterport M3 me stoupla spotreba z 6.4 na 7.2l ,hodil jsem savy a spotreba je dole na 6.4 a to jsem jel razantneji stejnou trasu nez na tech dunlopech .... a to jsem tedy necekal
    • 26
  14. hlavne ze se nic vazneho nestalo , vem si kurva kdyby tam jel nejakej sulda a drzel plnej korek v nejakem silnem aute a tvoje zena by ho takhle vyprovodila ze silnice a on treba potkal stromek , do zrcatka se ma koukat poradne a kdyz prehlidne kamion je to uz sila ...... , ale kazdej muze prehlidnout
  15. geometrii jsem nechal udelat na tvoje doporuceni abych mel jistotu ,od tlumicu jsem dostal protokol kde bylo jasne videt jak na tom jsou o te geometrii tam bylo taky neco napsano ale jestli odvedli dobrou praci jsem nepoznal ,z jara jedu do francie tak toho vyuziju necham to udelat tam ,uz ted mam zjisteno ze to nebude drazsi nez u nas ,zena me obedna v jednom overenym fr autorizaku na doporuceni kolegu\"frantiku\" z prace , kazdopadne je ale 607ma krasne tichonka a jestli ty savy tu citlivost zaplatovane cesty atd. zlepsej , budu s autem velice spokojen ,rozhodne nedam prednost 407me i kdybych v ni nemel tu 1.6ku
    • 26
  16. 2500,- za kontrolu tlumicu a kontrola geometrie cas nevim presne ,pro auto jsem si sel za 3hodinky podarilo se me , ale ziskal jsem info ze na tom temer nic nestelovali ,nebyl uctovanej cas ale kontrola a serizeni tlumicu a geometrie na voze s ESP mozna to bylo 3500,- uz nevim presne , mel jsem radost ze nemusim davat nove tlumice PS: omlouvam se za pravopis uz se me pletou prsty na klavesach [upravil dne 31.10.09 pagot]
    • 26
  17. me se po okrskach a hrbolatejch cestach jezdi v 607me hodne spatne je to mozna tim ze jsem nejaky cas jezdil na vzduchu \"airmatic\" , v 607me v mam tlumice plne ok ,geometrie dle orig servisu cajk mam ted doma jeste jednu velice zachovalou 607mu ten samej r.v atd. take na 16kach a je to to same jinak je i nafta 2.2hdi perfektne odhlucnena a tichounka a reci ze je to klapak na 607 rozhodne nesedej v tom je 607ma absolutne super a o poznani lepsi nez VW a OII tdi , ten 3.0i V6 je jeste lepsi pokud je cajk ... o tom zebrinaku jsem psal ja ze 17tek me bylo zle , jestli jsi nekde z okoli tak te muzu povozit treba budes mit jinej nazor nez ja , v pondeli budu nazouvat fungl nove sava eskimo S3 225/55/16 dle mojeho sondovani opravdu nejmekci pneu tak jsem sam zvedavej
    • 26
  18. pagot

    Barum Polaris 2

    premejslel jsem o barumkach potom o tech klebrech a ted jsem temer rozhodnutej pro sava eskimo S3 jsou to prej opravdu mekoucke gumy
    • 70
  19. pagot

    Barum Polaris 2

    ja prave na tech horsich ted jezdim stale a dunlop M3 je na ne totalni krize ,jinak jsou ale tiche a sedej jako letni ... je to ale slozite kamarad me veze v novej koze \"VW\" na 18kach a je plne spokojen ,ja jsem z toho byl uplne v prdely ,zlatej peugeotek takze se ted radeji vicekrat ptam a pak budu kupovat ...
    • 70
  20. pagot

    Barum Polaris 2

    ktere gumy s tech uvedenej jsou dle tvojich zkusenosti nejkomfortnejsi ? byl poznat nejakej rozdil na horsi ceste ? privezl jsem domu dalsi 607mu a budu kamradoj kupovat zimni obuti ,tak mam moznost to pak porovnat ,ty dunlopy mam obute a zdaji se me hodne tvrde a nekomfortni ..... , dekuji
    • 70
  21. pagot

    Kolisani vykonu?

    saviero ty mas stale zaslepeny egr ? fap ti delal na vysocine ? to by jsi mel stejnou mapu jednotky jako ja ...
    • 18
  22. pagot

    aktualní fotečky ukaž-607

    ono toho tam nebude fungovat asi vice... ,ale neni to kupovane nove a drahe tak to je jedno
    • 83
  23. ja mam taky 2002 2.2hdi
    • 6
  24. mel by jsi mit 98kw , co jinak jak se ti v tom jezdi me se zda furt nejaka tvrdsi na tech nasich mistnich cestickach ))) ,mas to na 17kach ?
    • 6
  25. dekuji , problem by zadnej nebyl ale abych ti pravdu rekl zatim nevim presne jak to funguje a co to obnasi , slo me o to abych o nekom vedel az bude potreba ... , ochotnejch lidi moc neni , kamarad je profi programator a bude zkoumat tajemstvi ... ,ktere je ukryto v mojem aute o) , ale prisel na to ze default lze ziskat primo ve fr tak se uvidi ,ja tomu moc nerozumim
    • 6
×
×
  • Vytvořit...