kdyz si ho nechas odinstalovat nic tim nepokazis , pro me to byla jasna volba prevence ,2.2i i 3.0i ma potom stejne nebo vetsi naklady na opravy ,kamarad te kupoval kat. na 2.2i a je mu jasne o cem jsem mluvil ,3.0i prirovnavat nemusim vubec ...
a k te hlucnosti ,podivej se na jeho stranky jak to delaj , fap u 2.2hdi 98kw je docela velikej , misto nej tam pak prazdno a to dela podstatne sportovnejsi basovejsi zvuk , jedina nevyhoda na kterou te ale neupozornej........ , zkus se jich zeptat , pokud pojedes muzes se zastavit mas to poceste svezu te ,2.2hdi je ticha ,hodne ticha a proto to znat jde ....
PS: ja si teda na tichoucko zrovna dost potrpim ,napis pak prosim svuj nazor na zmenu zvuku, FAP by jsme meli mit stejnej nemusi se rezat flexou u 2.2hdi to maj frantici pekne nasroubovane na katalyzator
[upravil dne 16.11.09 pagot]