200tkm je u Peugeota takovej nájezd, kdy je dobrý se toho zbavit
ono záleží, kde a jak se to auto provozuje, když se těch 200tkm najede po praze a okolí, cukačky, slouží to k práci, tak je to pak zralý skoro do šrotu
A asi mi nebudeš věřit, ale já když scháněl dvoulitrovou benzínovou 406, tak jsem jí scháněl půl roku.