Přejít na obsah

Ajdamek

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 678
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele Ajdamek

  1. Mě se v autě zatim rozlilo jen červený víno, pár dní taky pěknej náčich
    • 36
  2. Ajdamek

    Co dělat s nalezenou RZ (spz)?????

    Nechat jí ležet na zemi, to je asi nejjednoduší
    • 50
  3. Ajdamek

    Zboží na internetu

    Ale pokud poškodil originální obal, tak to vrtátit nemůže, ne?
    • 11
  4. Ajdamek

    První STK

    Taky tam musim, končí mi za dva dny a to to auto ještě 4 roky ani nemá
    • 10
  5. Ajdamek

    \"Trhova\" hodnota 406 coupe

    To je ještě dobrá výkupka, mě nabízeli v zimě v Auto Esa za 406ku (2003, najeto 106tkm) 85t Kč, tak jsem se docela zasmál.
    • 56
  6. Ajdamek

    308 rcz

    No mladý by slušel
    • 21
  7. Ajdamek

    zdravíte se 407ičkáři????

    Občas mě cestou z Prahy předjížděla stříbrná 406 nový model. I jsem občas i ,,zrychlil\":D, ale vždy odbočovala na výjezdu směr Řitka. Tak jsem si v duchu říkal, zda-li to nebude někdo z P-C. To vypadá, že jsem to byl já občas jsem měl na kufru nalepenou reklamu. No tak ted tě občas předjede černá 407ma
    • 14
  8. Ajdamek

    zdravíte se 407ičkáři????

    Já myslel konkrétně 407my, je ted vídám v praze na každym rohu, jsem včera parkoval v podzemních na smíchově a za 30m cestu k autu jsem tam viděl parkovat 3.
    • 14
  9. Ajdamek

    zdravíte se 407ičkáři????

    Nezdravim, bych se umával, jich teď jezdí 6 půlek
    • 14
  10. Jezdim tam skoro obden, a nezaznamenal jsem, že by to tam klouzalo víc než na podobných parkovištích.
    • 12
  11. Ajdamek

    Vyjíždění z baráku

    Jak už pár lidí napsalo, byla by to tvoje chyba, když jsem měl bouračku, taky se viník dohadoval, že jsem jel rychle, taky ho s tim policajt poslal někam. A stejně pak soudní znalec určil mojí rychlost o 20km/h nižší než jsem jel, tak pak je těžký se dohadovat. Aby se to dalo uhrát na rychlost, tak by musel jet přes kilo a stejně by z toho byla max. spoluvina.
    • 65
  12. Tak tak, fešný lvíče Koukám, že ta chromovaná koncovka z Hypernovy ještě neurezla, to už tam drží třetí rok edit: já bych to nesnižoval, je to sice hezký ale každou chvíli škrtat čumákem neni moc praktický [upravil dne 10/7/09 Ajdamek]
    • 31
  13. Ajdamek

    Prodej části zahrady

    tak zas tak drahý to neni, mě stálo asi 7t a půl roku čekání
    • 6
  14. Ajdamek

    3.0HDi

    Já? proč?
    • 32
  15. Ajdamek

    3.0HDi

    No jelikož novýho benzínovýho šestiválce se asi nedočkáme, tak pokud bude příští auto Peugeot, tak asi V6 diesel. Taky záleží, jak se mi změní nájezd, ale šestiválcovej diesel je docela snesitelná věc, chvílema to má i docela hezkej zvuk
    • 32
  16. Ajdamek

    3.0HDi

    Na dehta to je slušný, ještě k tomu dvojspojkovej automat a bude to paráda. Tuhle kombinaci bych si časem klidně pořídil
    • 32
  17. Ajdamek

    co je lepsie 1.9TD alebo 2.0HDI

    200tkm je u Peugeota takovej nájezd, kdy je dobrý se toho zbavit ono záleží, kde a jak se to auto provozuje, když se těch 200tkm najede po praze a okolí, cukačky, slouží to k práci, tak je to pak zralý skoro do šrotu A asi mi nebudeš věřit, ale já když scháněl dvoulitrovou benzínovou 406, tak jsem jí scháněl půl roku.
    • 22
  18. Ajdamek

    co je lepsie 1.9TD alebo 2.0HDI

    Takže je lepší si koupit benzína a mít klid btw jinak nám se na TD nebo HDI za 200tkm nepokazilo nic zásadního [upravil dne 3/7/09 Ajdamek]
    • 22
  19. Ať si je blbec nastěhuje domu
  20. Ajdamek

    osoba mě blízká

    Tak když zakážou osobu blízkou, tak moje auto řídil Vasil Zacjev s Kyjeva, tak mu mu můžou poslat obsílku
    • 11
  21. V praze se tak nebojim, spíš abych mimo prahu nejel jen na gprs
  22. To je docela trágoš, mě lítá T-mobile kolem 450kbit/s Ten usb stick stejně cdma neumí, jen HDSPA a edge, mělo by to lítat až 3,4mbit/s, čemuž moc nevěřim
  23. Máte někdo? Jak to lítá v praze a mimo prahu? Kde se připojíte na HDSPA. Pokud používátě přenosnej net, co používáte a jak to lítá. Mě právě doběhla smlouva u T-mobile a jelikož se tam dá na normální rychlost připojit jen s pcmca kartou, kterou už skoro nikam nestrčim, tak půjdu asi o dům dál.
  24. Ajdamek

    Repro P 407

    divné mě origo repro hrály basy příšerně
  25. Ajdamek

    Telefon v RT3

    nanux: http://www.vodafone.cz/firemni/sluzby_nastaveni/sim_sluzby/dvojsimka.htm
    • 45
×
×
  • Vytvořit...