ne, takhle to vypadá, když se sejdou lidi, co je nezajímá vůbec téma topicu a melou si to svoje...
edit pro šaldu: ale zase jsem sem nepsal x příspěvků o věcech, co s 206 nemají nic společnýho
a k tématu už se nemá cenu vyjadřovat, protože z příspěvků čakoma je vidět, že už se rozhodl
[upravil dne 18/2/10 Jeny]
[upravil dne 18/2/10 Jeny]