Přejít na obsah

Jeny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 253
  • Registrace

Vše od uživatele Jeny

  1. myslím, že to bude spíš na škodu než k užitku. Tutim si porušil proudění
  2. Jeny

    Pro podnikatele,ale bohužel ne u nás.

    tak ten plast na blatníkách chápu. Je to dělaný jako pracovní auto a ne nějaká voňavka. Přeci jenom lepší odřít blbej plast než lak...
    • 7
  3. to jo, já když jsem poprvý přesednul z garrose na xsi. Tak jsem jel se slzama radosti v očích a plynem na podlaze:P
  4. Jeny

    brzdy na 106

    takže je to velkej rozdíl, jo? Ale na druhou stranu si zase říkám, že 106 je celkem lehká, takže by měly ty 247 stačit. A hlavně ty 247 narvu pod 14 kola. Což s tima 266 bych neměl jistotu
  5. Jeny

    brzdy na 106

    Takže jsem před výměnou brzdových desek a nejspíš i kotoučů. A přemýšlím, jestli nechat na xsičku (247 chlazený) \"sériový\" kotouče, nebo nasadit 266ky. Mám možnost koupě třmenů bosch z 306, bohužel nevim motorizaci ani rok. A teď dotaz, nasadím ty třmeny bosch bez větších úprav a bude to mít smysl? Přeci jenom brzdy jsou nějak dimenzovaný a s výkonem zatím nehodlám nic dělat.
  6. kub@: škoda, že ty boční lišty nejdou až k předním blatníkům
  7. Jeny

    Ramena zadní nápravy P 106 II

    zato někoho, koho absolutně neznám, nazvat volem je v pořádku:potlesk
  8. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    http://www.annonce.cz/detail/Peugeot-106-1-6HF-turbo-9853615-W5VBF1.html docela mazec:myslim:D
  9. Jeny

    Lidskej nevkus

    ty kola jsou náhodou super;) a ty 206ky:D
  10. Jeny

    capyho 405 mi16x4

    Capy: jakejpa je ten volant na omak? Taky o něm přemýšlím
  11. ta poslední je hezká a ty dvě předtím:blicismajlik ale ty morette bych bral:D
  12. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    ale Meky určitě myslí na chlazený kotouče a ty mají skotečně tu cenovku co psal:papa
  13. Jeny

    Stavba motoru

    to z Plzně má vyměněný sedačky za nějaký sociální, ale určitě to je lepší kup než ta s prasklým rozvoďákem...
  14. Jeny

    Stavba motoru

    v anglii dávají xsi hlavy na quicksilvery (KFX?), takže to nějak musí jít ale jestli chceš sehnat KFZ, tak to přeju hodně štěstí, sháněl jsem ho skoro 2 měsíce
  15. Jeny

    Vzduchový filtr K&N

    líbí se mi, že se tady vždycky řeší filtr u atmosféry a vždycky se najde někdo, kdo do toho začne motat turbíny:D
  16. Jeny

    Vzduchový filtr K&N

    MatrixChose to myslel ironicky;) Jinak na délce sání taky záleží spolu s počtem záhybů (kolen), ale o tom by tu měl napsat někdo zasvěcenější [upravil dne 23/2/10 Jeny]
  17. Jeny

    Vzduchový filtr K&N

    jenomže když se ten kužel pořádně neodstíní od tepla, tak je většinou na škodu...
  18. luxus:super ještě by to chtělo fotku společně s téčkem:)
  19. Jeny

    alu kola

    mihul: rozdíl v profilu je skoro 4 mm, takže 8 mm na průměr mi přijde docela rozdíl:aut
  20. Jeny

    alu kola

    to je ještě vyšší profil pneu než má 195/50. Takže s tutím rozměrem už vůbec nepočítej
  21. Medvěd: Ne vždy znamenají větší kola vyšší váhu. Ale jinak se zbytkem naprosto souhlasím:potlesk
  22. schmidt th jsou nejvíc:super a potom ještě ronal turbo a bbs rm:)
  23. Jeny

    Zajimave nahradni dily

    sání je z 1.3 rallye, jde dát na 8v (asi by byla třeba jednotka) a že by se dala dát na 16v se mi nezdá, nejspíš by to nešlo a ani by to nic nepřineslo
  24. Jeny

    206 RC vzít nebo nevzít?

    ne, takhle to vypadá, když se sejdou lidi, co je nezajímá vůbec téma topicu a melou si to svoje... edit pro šaldu: ale zase jsem sem nepsal x příspěvků o věcech, co s 206 nemají nic společnýho a k tématu už se nemá cenu vyjadřovat, protože z příspěvků čakoma je vidět, že už se rozhodl [upravil dne 18/2/10 Jeny] [upravil dne 18/2/10 Jeny]
  25. Jeny

    Lidskej nevkus

    tuto je největší nářez:D
×
×
  • Vytvořit...