Přejít na obsah

Jeny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 253
  • Registrace

Vše od uživatele Jeny

  1. Mariusz23: ano v ideálním prostředí bez odporů jo potom opravdu v = poloměr kola x úhlová rychlost kola
    • 61
  2. nebude, na převodu sice taky závisí, ale vmax je tehdy, když výkon na kolech se rovná výkonu odporů
    • 61
  3. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    já musim nechat přes zimu stát xsi venku:grr a garros půjde pod lis:nevim jiri: už jsi prodal lagunu? [upravil dne 18/11/10 18:03 Jeny]
  4. když se porovnají specifikace nejsilnějších verzí, tak jednoznačně vychází lepší 306 gti6
    • 61
  5. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    Alpinka: tady máš 37 stránek krasavců
  6. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    kujone, to jsem přesně čekal:) Vždycky když koukam na tuty starý topgeary, tak mě dostane jakej je tam Jeremy mladík:D
  7. super fotka
  8. Jeny

    Škodovka chystá omlazení loga

    takhle mi úplně nejhorší nepřijde, ale na stříbrným autě si ho fakt nedovedu představit:D
    • 80
  9. Když jsem četl kattasovo téma, tak mě napadlo založit tuto téma. Co používáte za autokosmetiku? Já jsem o víkendu použil nějakej autošampon (tátovo:D) a na to jsem nanesl vosk od turtle wax na metalýzu. Lesk se trochu obnovil, ale škrábanečky zůstaly. Co použít proti nim?
    • 6
  10. četl jsem, že 1,4 12V měly problém už od výroby s mazáním vačky
  11. Jeny

    Lidskej vkus

    Jak má pořešený poloosy a řízení na tom ventu?
  12. tak povinný jsem teď dělal u generali (táta tam má taky pojistku) a dostal jsem díky tý tátovo pojistce 40% +10% jsem měl vlastní bonus. Takže na 1.4 platím 2080 ročně.
  13. Jeny

    Tlumič nebo sání ?

    mně to spíš přijde, že to ani neposlali. Kdyžtak Biffe vyžádej od nich číslo zásilky, aby jsme to mohli sledovat.
  14. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    a nikdo ty převodový poměry v tý 206 nenapíše:D Ty by mě totiž hodně zajímaly, protože, když se vezme v úvahu, že ve 106 i 206 jsou stejný motory + 106 má menší váhu. A že by se jinak zpřevodovávala 206 se mi moc nezdá.
  15. Jeny

    Nárazník

    neutral: Na co to auto chceš?
    • 62
  16. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    peugeot09: 206 je jinak zpřevodovaná než 106? Chci vidět důkaz:D
  17. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    máme doma felicii, taky 1.6 (v kombíku:D) a na rovině pojela garrose, takže se mi to taky moc nechce zdát.
  18. Jeny

    Neznámý konektor a čidla

    pokud se nepletu, tak to blíž k termostatu je teplota chlad. kapaliny pro řj a to druhý je taky na teplotu kapaliny akorát jde do budíků
    • 7
  19. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    paja: pleteš se, 1.6 xsi (NFY) se dávala do s1;)
  20. Jeny

    Nárazník

    nech to jak to vypadá tady na tý poslední fotce. Jinak, co to je za verzi, případně motorizaci?
    • 62
  21. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    jiri?
  22. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    http://auta.yauto.cz/peugeot-106-1-4-i-kuze-857355.html
  23. tady je rozdíl mezi xsi a rallye sáním rallye klapka je napravo
  24. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    nevíte někdo komu jakub106 prodal 106ku?
  25. Jeny

    capyho 405 mi16x4

    slouží to k nastavení odklonů, ne?
×
×
  • Vytvořit...