Když jsem četl kattasovo téma, tak mě napadlo založit tuto téma. Co používáte za autokosmetiku? Já jsem o víkendu použil nějakej autošampon (tátovo:D) a na to jsem nanesl vosk od turtle wax na metalýzu. Lesk se trochu obnovil, ale škrábanečky zůstaly. Co použít proti nim?
tak povinný jsem teď dělal u generali (táta tam má taky pojistku) a dostal jsem díky tý tátovo pojistce 40% +10% jsem měl vlastní bonus. Takže na 1.4 platím 2080 ročně.
a nikdo ty převodový poměry v tý 206 nenapíše:D
Ty by mě totiž hodně zajímaly, protože, když se vezme v úvahu, že ve 106 i 206 jsou stejný motory + 106 má menší váhu. A že by se jinak zpřevodovávala 206 se mi moc nezdá.