já bych taky řekl, že to je výfuk, z filtru to jde přes turbo do chladíče a do sání. Ale co mě tam mate, je ještě ta jedna větev mezi chladičem a sacíma parohama.
Každopádně, dalo by se to najít na 106owners, ale jsem línej:D
jestli jsi tam zalomil vytahovák, tak to jdi rovnou na vrakáč.
Jinak jsem viděl na pár peugeotech, že se odvrtaly zalomený odvzdušňováky a daly se tam odvzdušňováky ze škodovky, který měly o něco větší průměr.