Přejít na obsah

Jeny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 253
  • Registrace

Vše od uživatele Jeny

  1. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    tak potom poreferuj jaká je změna mezi sérií a shortshiftem:) tu řadící tyč budeš dávat do toho plastovýho domečku?
  2. Jeny

    Lidskej vkus

  3. Jeny

    Kolik vám je let? / Věk?

    21:) marko306:
  4. další luxus
  5. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    tak hlavně on je předepsanej nějakej úhel na tuty vícebodý pásy
  6. vítek1: ano stará je tdi, alespoň že nová už ne:)
  7. Jeny

    Dvojita vymena vozu.

    jo jo, diagnostika a nestočený kilometry jsou jistota nepoškozených dílů
  8. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    Grim: dík:super Chtěj za to celkem dost:D
  9. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    díl je to 1420 G0 a cesta k němu: * Mechanický * Motor * NAPÁJENÍ * Díly * Filtr a vstřikování TU2J2
  10. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    umíte tady někdo zjistit cenu dílu přes servisebox?
  11. takže tam je nějakej tlakovej ventil a při velkým tlaku to pouští do tý druhý větve?
  12. já bych taky řekl, že to je výfuk, z filtru to jde přes turbo do chladíče a do sání. Ale co mě tam mate, je ještě ta jedna větev mezi chladičem a sacíma parohama. Každopádně, dalo by se to najít na 106owners, ale jsem línej:D
  13. ta je super:) a P-106! se vrátil;)
  14. Jeny

    Peugeot 306 S16 sezona 2019 :-)

    maximální výkon ale bude zhruba tak okolo 6000 min-1 a potom padá, tak nemá smysl to o tolik přetáčet
  15. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    paja: 106sťákovo a Petiho jsou mrtvý a teď je otázka kolik je pojízdných z tich 9 jedinej kdo jí má a občas se tady mihne je Grim
  16. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    rallye s2 bude hodně (tedy když do toho započítáme i 1.4) zato S1 bude poskromnu
  17. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    možná, že už tu jsou http://aukro.cz/item1389917529_peugeot_106_svetlomety_svetla_zadni.html
  18. Jeny

    Tlumič nebo sání ?

    Taky děkuju, jak za peníze, tak za snahu;)
  19. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    do čeho nakonec půjde ten motor?
  20. palivový filtr je na řidičově straně před zadním kolem konečně jsem to stihl napsat dřív než kujon:D
    • 42
  21. slušná závist to video:myslim
  22. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    http://aukro.cz/item1385907690_desticky_ferodo_peugeot_106_205_306_405_393s.html brzdový destičky pro nechlazený kotouče, systém bendix
  23. Jeny

    servo

    třeba muj garros to měl, byl normálně hnanej altík a čerpadlo drážkovým řemenem:) xsi ze stejnýho roku už ale má elektrický čerpadlo
    • 24
  24. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    Tak se taky přidam, šťastné a veselé Vánoce přeji:) a na novej rok vám popřeju až dýl:D
  25. Jeny

    brzdy

    jestli jsi tam zalomil vytahovák, tak to jdi rovnou na vrakáč. Jinak jsem viděl na pár peugeotech, že se odvrtaly zalomený odvzdušňováky a daly se tam odvzdušňováky ze škodovky, který měly o něco větší průměr.
    • 25
×
×
  • Vytvořit...