Přejít na obsah

Haryk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 711
  • Registrace

Vše od uživatele Haryk

  1. Haryk

    Ženy a parkování

    co kdyby, náhoda je blbec
    • 28
  2. Haryk

    Ženy a parkování

    taky se mě podařilo trefit značku, dej přednost a jednou lampu, při couvání
    • 28
  3. Haryk

    Anomalie

    při jízdě něco začalo jakoby bouchat ze předu, při ujetí více km víc a víc, hlavně při zatočení vpravo, doma jsem sundal poklici levého kola a světe div se -volné šrouby - a to jsem je utahoval křížákem a je po anomálii
  4. jak dlouho vám vydrží Cartomizér ? když ušetřím jen půlku tak to bude paráda
  5. tak jsem si koupil konečně EGO-CE4 a funguje perfekt, mám ji dva dny a ušetřil jsem 1 krabičku [upravil dne 31/10/12 20:03 od Haryk]
  6. Haryk

    Lidskej nevkus

    kurňa, žena má na vánoce skoro pokaždé jinou barvu stromečku, asi ti koupím celé a postavím do obýváku
  7. Haryk

    Nejde na startovat:

    a co filtr,může být zalepený voskem
    • 23
  8. Haryk

    Nejde na startovat:

    mě taky při asi + 3-6 jen problikne
    • 23
  9. Haryk

    Hurikan Sandy

    Vvitty tak vlastně za to můžeš jinak je to dost děs :(
    • 23
  10. Haryk

    Nejde na startovat:

    proč to máš dvakrát
    • 23
  11. Haryk

    žhavenie

    třeba něco tady http://www.peugeot-club.com/forum/search.php?token=&srchtxt=%9Ehavi%E8e&srchfield=body&srchuname=&f%5B%5D=29&srchfrom=0&filter_distinct=yes&searchsubmit=Hled%E1n%ED
  12. :super
  13. ráno a dopoledne pršelo a ted hustě chumelí a mete ranní teplota +2 ateď +0,6 a jde to dolů
  14. Haryk

    T-Mobile rádce

    dříve jsem byl u eurotelu dnes O2, signál stál za prd, přešel jsem k T-mobil a signál dnes taky na dvě věci, T-mobil zrušil vysílač a nic snima nehne, žena má volání na 5 čísel zdarma paušál 300 a vyhovuje
    • 15
  15. Haryk

    DVD mechanika-vybruje-vibruje

    díky
    • 10
  16. Haryk

    DVD mechanika-vybruje-vibruje

    ložisko! to je vono, něco takového říkal přítel dcery, že tam jakási kulička a vono je to ložisko, koblížku zeptám se u nás a když to tady nepůjde tak Ti to pošlu díky moc
    • 10
  17. Haryk

    DVD mechanika-vybruje-vibruje

    točí se lehce a na kroužku nic
    • 10
  18. Haryk

    dnes jsem přezul

    taky přezuto, již od soboty, zas tady bude ta roz-solená srajda
    • 56
  19. Haryk

    DVD mechanika-vybruje-vibruje

    Kurt: ale když vybruje-vibruje tak se vypne a za chvilku naběhne znova a stále dokola ne ne na CD nic není, skoušel jsem jich víc, klepe se jak když toho CD je jen 3/4, nebo jako když upadne závaží na kole
    • 10
  20. u naťasu, při zapnutí jakéhokoliv CD nebo DVD se rozklepe celý noťas jako když je to nevyvážený, mám ASUS, nechá se to opravit, nebo je lepší koupit externí mechaniku? díky [upravil dne 24/10/12 20:38 od Haryk]
    • 10
  21. Haryk

    Večeře pro radost

    já se snad půjdu napapat, takhle večer
    • 95
  22. Haryk

    BAZOŠ- NÁKUP -PRODEJ

    předehřívač http://auto.aukro.cz/motor-topeni-predehrivac-motoru-engine-heater-i2704616586.html
  23. Haryk

    Jak na plíseň stěn v bytě?

    jen destilku, pára tu plíseň krásně umyla a žádná se zatím nedělá
    • 65
  24. Haryk

    Jak na plíseň stěn v bytě?

    http://cs.wikipedia.org/wiki/Rosn%C3%BD_bod nám to dělalo v prvním patře za skříní a taky jen v zimě rosný bod je sviňa, jediná pomoc snad vysoušeč a udržovat vlhkost tak 50%, při menší vlhkosti je větší pocit zimy nám pomohlo plíseň zlikvidovat kachnou-parní čistič, lepší jak savo
    • 65
×
×
  • Vytvořit...