při jízdě něco začalo jakoby bouchat ze předu, při ujetí více km víc a víc, hlavně při zatočení vpravo, doma jsem sundal poklici levého kola a světe div se -volné šrouby - a to jsem je utahoval křížákem a je po anomálii
třeba něco tady http://www.peugeot-club.com/forum/search.php?token=&srchtxt=%9Ehavi%E8e&srchfield=body&srchuname=&f%5B%5D=29&srchfrom=0&filter_distinct=yes&searchsubmit=Hled%E1n%ED
dříve jsem byl u eurotelu dnes O2, signál stál za prd, přešel jsem k T-mobil a signál dnes taky na dvě věci, T-mobil zrušil vysílač a nic snima nehne, žena má volání na 5 čísel zdarma paušál 300 a vyhovuje
ložisko! to je vono, něco takového říkal přítel dcery, že tam jakási kulička a vono je to ložisko,
koblížku zeptám se u nás a když to tady nepůjde tak Ti to pošlu díky moc
Kurt: ale když vybruje-vibruje tak se vypne a za chvilku naběhne znova a stále dokola
ne ne na CD nic není, skoušel jsem jich víc, klepe se jak když toho CD je jen 3/4, nebo jako když upadne závaží na kole
u naťasu, při zapnutí jakéhokoliv CD nebo DVD se rozklepe celý noťas jako když je to nevyvážený, mám ASUS, nechá se to opravit, nebo je lepší koupit externí mechaniku? díky
[upravil dne 24/10/12 20:38 od Haryk]
http://cs.wikipedia.org/wiki/Rosn%C3%BD_bod
nám to dělalo v prvním patře za skříní a taky jen v zimě
rosný bod je sviňa, jediná pomoc snad vysoušeč a udržovat
vlhkost tak 50%, při menší vlhkosti je větší pocit zimy
nám pomohlo plíseň zlikvidovat kachnou-parní čistič, lepší jak savo