tenhle postup mě poslal: zvonik.jirka
a ještě jednou mu tímto děkuji,
,,Ahoj,
ne není to pracné vcelku je to jednoduché.
Sundat to z nápravy jde vcelku lehce.
Pak je potřeba vyndat brzdovej válec.
Jedinej zádrhel je v pojistném kroužku, který je schovám na dně pouzdra brzdového válce.
Ten drží celý brzdič pro ruční brzdu. (Musel jsem si koupit nato kleště)
Pokud nejsou problémy, tak si myslím, že to člověk v pohodě dá dohromady za hodinu.
Pokud budeš chtít vědět něco konkrétního tak se ptej. Pokud si vzpomenu, tak poradím.
Jirka,,
[upravil dne 25/5/13 13:37 od Haryk]