Přejít na obsah

Haryk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 711
  • Registrace

Vše od uživatele Haryk

  1. Haryk

    Tažné zařízení

    Tak tažné přihlášené, ale až doma jsem si všiml, že mám 5ti místné auto, takže musím na registr ještě jednou [upravil dne 6/6/13 13:04 od Haryk]
    • 55
  2. Haryk

    Povodně 2013

    je to hrůza, naše vesnice to zažila v roce 97 a doufám, už NIKDY více, CHUDÁCI LIDI, :(
  3. Haryk

    Povodně 2013

    čumilů je vždy dost, hlavně když je někde neštěstí
  4. Haryk

    Kolik a jak velké dětí máte?

    gratulace hodně zdravíčka
  5. Haryk

    Tažné zařízení

    namontováno tažné: http://www.amsa.cz/PEUGEOT-54978/1714-Ta%C5%BEn%C3%A9-za%C5%99%C3%ADzen%C3%AD-PEUGEOT-807-02 perfektně sedí, díry souhlasí, ve středu jedu na STK
    • 55
  6. Haryk

    Povodně 2013

    souhlasím s MilanF1, kouknu na čt 24 Praha a de fakto jen Praha, vím je to hlavní město ale jsou určitě jiná místa a jsou na tom daleko hůř, např Krkonoše.velká voda je na dvě věci :(
  7. Haryk

    Povodně 2013

    nechápu velkou vodu v Praze, na co jsou přehrady???? to se nikdo nepoučil od roku 2002 mám Tichou Orlici hned za barákem, zatím jen 20 cm nad normál, takže pohoda, ale lituji všechny kterým hrozí vyplavení, v roce 97 jsem měl 10 čísel v baráku
  8. no a má zařízený důchod
  9. Haryk

    Anomálie 807 a spol.

    bude to asi tím, že nádrž byla moc plná, vejde se do ní 80L, PHM mají v tancích tak 7°, záleží kolik vyteklo :např. voda Součinitel teplotní objemové roztažnosti vody (Beta) je 0,00018/K; tzn.,že při ohřátí vody o 55K (°C) vzroste její objem o 1%. Z toho plyne že 1000 ml vody ohřáté o ( delta t!)80oC zvýší svůj objem o 14.4 ml t. j o 1,44 %
  10. jak v rusku, krb hoří a hoří, škoda že nemám velký komín na kus flákoty
  11. Haryk

    Kolik a jak velké dětí máte?

    veverko ať Vám čáp nebo vrána nadělí andílka
  12. Haryk

    Kolik a jak velké dětí máte?

    a pak kdo je kanec
  13. Haryk

    Kolik a jak velké dětí máte?

    Káťa 32, Lucie 25, Roman 19, Anita 14, Maruška 8, Valerie 6, a 3 vnoučata 6 a 2x3
  14. krb krásně hoří
  15. Haryk

    klima

    na zetoru občas vypadne hadice
    • 7
  16. Haryk

    Nový JJEENNDDAA junior

    gratulace a hodně zdravíčka a ať malej dělá jen samou radost
    • 34
  17. Haryk

    Oprava/odstranění FAP

    vono nejde ani tak o značkový servis, já měl problém FAP regenerovat, 7desátkou 20minut problém, jelikož kloudnou silnici mám trochu z ruky a na dálnici taktéž, tak musel ven
  18. zkus na to nano houbičku http://www.vybaveniprouklid.cz/zazracna-cistici-houba-melaminova-nano-houbicka-bila/d-71740/ čistí skvěle, osobně vyskoušeno
  19. Haryk

    Oprava/odstranění FAP

    http://www.fapoff.cz/ už to tady někde je
  20. Haryk

    oprava ruční brzda

    ty kleště musí být delší, segerovka je utopená ve válečku, pístek se vytočí, jde to celkem dobře
  21. Haryk

    oprava ruční brzda

    tenhle postup mě poslal: zvonik.jirka a ještě jednou mu tímto děkuji, ,,Ahoj, ne není to pracné vcelku je to jednoduché. Sundat to z nápravy jde vcelku lehce. Pak je potřeba vyndat brzdovej válec. Jedinej zádrhel je v pojistném kroužku, který je schovám na dně pouzdra brzdového válce. Ten drží celý brzdič pro ruční brzdu. (Musel jsem si koupit nato kleště) Pokud nejsou problémy, tak si myslím, že to člověk v pohodě dá dohromady za hodinu. Pokud budeš chtít vědět něco konkrétního tak se ptej. Pokud si vzpomenu, tak poradím. Jirka,, [upravil dne 25/5/13 13:37 od Haryk]
  22. Haryk

    Nový přírustek do naší rodinky

    velká gratulace a hodně moc zdravíčka pro oba, spíš tři
    • 53
  23. Krásných 25° skoro jasno
  24. Haryk

    odpojeny konektor z coho?

    nemáš tam šťourat
    • 30
  25. Haryk

    Jeden splněný sen

    paráda :super:super nejni nad splněný sen!!!
    • 30
×
×
  • Vytvořit...