Přejít na obsah

Haryk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 711
  • Registrace

Vše od uživatele Haryk

  1. :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk
  2. Haryk

    Noční hlídání

    dobrou noc a sladké sny:)
  3. aj u nás se najdou tací co jezdí do hopody na pivo a mají to 150-200m a auto potřebují denně -je to na hlavu:bojim:bojim
    • 58
  4. ke šrámum přijdeš raz dva mám už taky nějaké, jinak ujde
  5. tu jsem musel připlatit
  6. plně souhlasím s ad.) 2 a 4 jako celek to podepsat nemůžu,souhlas s Vvitty a Ferry
    • 58
  7. loni v dubnu jsem koupil rv list.03 najeto 108tis. automat dovoz Belgie bazar Hlinsko za 195t a musím zaťukat jen olej a filtry, olej nežere, zatím sem nedolíval teď mám najeto 120t
  8. Haryk

    Morava - povodně 2010

    Tý vody je fakt už trochu moc. Na jednu stránku si to děláme sami,mám řeku těsně za barákem Tichou orlici v 97 moc tichá nebyla,k řekám se sype kdeco od trávy počínaje stále se zužuje koryto a pak se divíme,že řeka ja najednou venku s koryta a nadáváme na počasí
    • 29
  9. Haryk

    Spokojnosť s autami peugeot....

    mám prvého Pežotka a nedám na něj dopustit, kámoš má už druhého vždy starší prvního mu zrušil synáček viz foto
    • 44
  10. jako jindy-Kopečková pouť =hnusně, prší a je zima a to mám narozky [upravil dne 16/5/10 Haryk]
  11. Haryk

    Už víte koho budete volit?

    .:strana ČPv -Český Pežot vede
    • 46
  12. Haryk

    Kolik mate najeto?

    dnes rovných 120000 bez foto, snad stihnu 122222
  13. uf uf a je to:potlesk
  14. Haryk

    voda:-(

    zeťák měl problém s Bavorákem občas měl na podlaze za sebou pod kobercem louži a ne ané na to přijít až v soukr.servisu zjistili truchu křivé L.z.dveře srovnali je a pokoj a to seděl ve vnitř a dcera kropila dělala bouřku a nic [upravil dne 13/5/10 Haryk] [upravil dne 13/5/10 Haryk]
    • 9
  15. tak jak dopadnem???
  16. http://www.novinky.cz/krimi/200198-ridic-zranil-na-prechodu-holcicku-a-ujel.html
  17. Haryk

    Poutáte se i vzadu?

    ještě se to maj naučit tiráci,taky jich už dost proletělo oknem poutal jsem se vždy a teď co ty auta na upozrňují,některý přímo řvou, není co řešit
    • 44
  18. Haryk

    Poutáte se i vzadu?

    nechceš pás? tak vylez
    • 44
  19. jo vypadá pěkně a má stejnou barvu jak ten můj
  20. Haryk

    Noční hlídání

    něco na čtení a sebe vzdělávání http://www.novinky.cz/auto/196142-jezdete-bezpecne-prujezd-zatackou.html dobrou noc, nejde mi dát smajlík tak pápá
  21. http://www.verejnydluh.cz/
    • 8
  22. http://im.aukro.cz/listing.php/search?sg=0&p=1&string=peugeot+807&change_view=1 je to bazar otomoto za kouknutí nic nedáš
  23. http://im.aukro.cz/item1035044299_peugeot_807_original_alu_kola.html
  24. teď je něco podobného na ČT 1
  25. BV.: pro me je pojisteni naprosto nemoralne pozadovany naklad na obcana navic, at se definuje zakladni pece, kterou proste obcan dostat musi a priplatkova, kterou si ti bohatsi muzou zaplatit .. hotovo _________________________________________________________________________________________________________ bahatý si v pohodě zaplatí výměnu jakéhoko li kloubu a mnoho dalších zásahů které dnes jsou samozřejmostí a méně bohatý dostane berle a aspirin ze základní péče,. 30korunek snad nikoho nevytrhne ani důchodce, jsem proti placení poplatků jedině u narozených miminek Ps.:dnešní diskuzi číst politici tak se pěkně nasmějou jak se tady dohadujem a oni si to stejně rodělí podle sebe:papa
×
×
  • Vytvořit...