BV.: pro me je pojisteni naprosto nemoralne pozadovany naklad na obcana navic, at se definuje zakladni pece, kterou proste obcan dostat musi a priplatkova, kterou si ti bohatsi muzou zaplatit .. hotovo
_________________________________________________________________________________________________________
bahatý si v pohodě zaplatí výměnu jakéhoko li kloubu a mnoho dalších zásahů které dnes jsou samozřejmostí a méně bohatý dostane berle a aspirin ze základní péče,. 30korunek snad nikoho nevytrhne ani důchodce, jsem proti placení poplatků jedině u narozených miminek
Ps.:dnešní diskuzi číst politici tak se pěkně nasmějou jak se tady dohadujem a oni si to stejně rodělí podle sebe:papa