nejdou mě seřídit zrcátka,ani jedno, v manuálu jsem číslo pojistky nenašel,ví někdo číslo poj.,než oddělám tapec ?,
díky
[upravil dne 12/11/10 12:39 Haryk]
nejlíp funguje PLNOTUČNÁ hořčice a to si nedělám p....l vyskoušeno na vlastním chladiči u Škodovky,tek jak dunaj na 5 km 2 l
,stačila na to jedna malá hořčice ,takhle jsem spravil i kotel ústředního topení dvě velký hoř.,a topil ještě 4sezony a pak plyn
Mountfield jsou šejdíři
jo, švagr u nich koupil vzduchový filtr,ten z molitanu cca 7x5x1,5 za 150 a málem ho šlehlo a v euforii si ho netroufl vrátit,
no nekupt za ty prachy
[upravil dne 4/11/10 20:16 Haryk]