Přejít na obsah

Haryk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 711
  • Registrace

Vše od uživatele Haryk

  1. přečti tuhle sekci
    • 14
  2. nejdou mě seřídit zrcátka,ani jedno, v manuálu jsem číslo pojistky nenašel,ví někdo číslo poj.,než oddělám tapec ?, díky [upravil dne 12/11/10 12:39 Haryk]
  3. Haryk

    samá čína

    http://ekonomika.ihned.cz/c1-48041550-veci-z-ciny-jsou-vsude-i-tam-kde-je-necekate doufám ,že aspoň v lese rostou české stromečky
    • 7
  4. Haryk

    PHM-ČOI zveřejnila čerpací stanice

    TV Prima dělala test: http://www.novinky.cz/ekonomika/216413-nezavisly-test-cerpacich-stanic-v-cesku.html
    • 25
  5. Haryk

    Další člen clubu :-)

    zdraví, zdraví,mamince a malému a velká gratulace pro všechny :papa:papa:papa;):)
    • 21
  6. Haryk

    Narodenie syna

    určitě celá maminka ,ještě jednou hodně zdraví :)
    • 38
  7. rychlé cvakání blinkrů také může znamenat vadnou žárovkunebo jen špatný dotek
    • 11
  8. Haryk

    Výměna stěračů

    ostřikovač jsem přilepil na nové stěrače silokonem a drží a jinak si pročti celé vlákno a něco určitě najdeš
    • 72
  9. http://www.novinky.cz/koktejl/215891-nadsenec-do-letani-si-postavil-simulator-boeingu-737-primo-v-loznici.html docela bych to bral
  10. nejlíp funguje PLNOTUČNÁ hořčice a to si nedělám p....l vyskoušeno na vlastním chladiči u Škodovky,tek jak dunaj na 5 km 2 l ,stačila na to jedna malá hořčice ,takhle jsem spravil i kotel ústředního topení dvě velký hoř.,a topil ještě 4sezony a pak plyn
    • 17
  11. Haryk

    seřízení ručky

    tak kuci, Plaz měl pravdu, zamrzlé lanovody,znova jsem to promazal a ručka funguje jak má, Plazi
    • 39
  12. Haryk

    Dát znak či nedát znak

    dát a je fakt moc pěkný, šikula
    • 24
  13. Haryk

    Sháním píst-má někdo TIP?

    Mountfield jsou šejdíři jo, švagr u nich koupil vzduchový filtr,ten z molitanu cca 7x5x1,5 za 150 a málem ho šlehlo a v euforii si ho netroufl vrátit, no nekupt za ty prachy [upravil dne 4/11/10 20:16 Haryk]
    • 14
  14. Haryk

    smazat prosim

    a je to tady zas, taky jsem dal hlas už včera ,ale bez komentáře až teď, nejsem proti hlasování,hlasovat budu akorát nebudu komentovat
    • 8
  15. Haryk

    Narodenie syna

    velká gratulace ;):papa:papa:):)
    • 38
  16. jsem rád,že jsem se netrefil :gratulace
    • 94
  17. Haryk

    kolik vám to papá ??

    mě to taky nehulí, to bude asi tím, že nemám FAP
  18. pěknej za tuhle cenu jsem ho koupil loni v dubnu r.v. 03
  19. mám dotaz truchu mimo mísu,čím utírat obrazovku LCD ,televizor i PC, díky
  20. Haryk

    ve Smrku jsou blázni

    kliky se mě loupou taky,zatím nejvíc na lévé straně
    • 34
  21. http://www.novinky.cz/auto/215644-renault-omladil-rodinne-mpv-espace.html kdysi jsem ho chtěl ,ale šoupačky jsou soupačky
    • 9
  22. Haryk

    kolik vám to papá ??

    teď 2x Praha během týdne a celková průměrná spotřeba 8,4l,na 2000km jinak couračky
  23. Haryk

    utahovaci moment kol 306

    momenťák mám v ruce, někdy i přetáhnu a pak nejdou povolit
    • 30
  24. a pak se ukáže,že je to sklo s certifikátem lepší je zlato,ale ne kočičí [upravil dne 31/10/10 21:42 Haryk]
    • 16
  25. ono se to časem srovná,kámoš měl ten samej problém a stále se mu to prodlužovalo až se ustálil na +- 2až3x denně :papa:papa:super:super
×
×
  • Vytvořit...