„Tuto novelu vyhlášky navrhlo ministerstvo dopravy. Chtěli jsme tak vyjít vstříc obcím, aby si mohly podle svého rozhodnout, zda kruhový objezd osadí dodatečnými příkazovými značkami, nebo značky neumístí a vystačí si s pravidlem pravé ruky........."
Jde jen o ,,peníze" pro obce 1 značka za 10-15 tisíc je asi moc, ani se obcim nedivím, ať to zaplatí MD