Mám foťák olympus SP-550UZ cca 5 let a nyní jsou fotky, ne všechny, poměrně rozmazané, ze 100 fotek asi 50-60 a je jedno kdo fotí.
Mám ho dát do opravy, nebo zahodit? kolik může stát oprava
mě se taky ta C 4 líbí, až na ten robot, menší auto klidně, najedu cca 8-9 t za rok bral bych spíš benzin, jezdím dost krátké cesty.
Výměna mě napadla, jelikož můžu dostat 100 klacků a něco ktomu, ještě nevím nakonec si nechám pažouta
rozhodl jsem se pro výměnu pažoutka za něco novějšího, 7 míst+automat do 250 tisíc r.v. 09-10
u citronu mě vadí ten ,,robot\" možná se mýlím,
na výběr toho moc není
Volkswagen Touran nebo Citroën C4 Picasso
díky za každou radu
PS. klubu ostanu věrný i kdybych měl koloběžku
7 místé už ne
[upravil dne 11/5/14 15:48 od Haryk]
[upravil dne 15/5/14 14:40 od Haryk]
taky vše nejlepší Všem, hodně zdravíčka a trošičku štestí v Novém 14tém,
jinak popíjím pivko a čekám na půlnoc, manželku doufám probudím na půlnoc a připijem si šampáněm.
A Vy co jste nemocný Vám přeju brzké uzdravení