Přejít na obsah

Haryk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 711
  • Registrace

Vše od uživatele Haryk

  1. Haryk

    foťák-OLYMPUS

    při namáčknutí zaostří
  2. Haryk

    foťák-OLYMPUS

    tady http://www.vermerovice-vermerovice.cz/fotoalbum/sedmdesat/
  3. Mám foťák olympus SP-550UZ cca 5 let a nyní jsou fotky, ne všechny, poměrně rozmazané, ze 100 fotek asi 50-60 a je jedno kdo fotí. Mám ho dát do opravy, nebo zahodit? kolik může stát oprava
  4. a teď do nich picnout
  5. 4 zlodějky
  6. jsou tam 4 kousky a jsou fuč [upravil dne 4/1/14 17:03 od Haryk]
  7. Haryk

    výměna P 807 za ??? vyměněno

    ještě se vrátim k těm zadním sedačkám, sedm míst využiji tak 4-5x do roka, jinak jezdím v 5ti.
  8. Haryk

    výměna P 807 za ??? vyměněno

    no právě, v benzínu moc není, na ty moje nájezdy by benzín spíš vyhoval
  9. Haryk

    výměna P 807 za ??? vyměněno

    né za auto, jako dotaci od sociálky na ZTP
  10. Haryk

    výměna P 807 za ??? vyměněno

    mě se taky ta C 4 líbí, až na ten robot, menší auto klidně, najedu cca 8-9 t za rok bral bych spíš benzin, jezdím dost krátké cesty. Výměna mě napadla, jelikož můžu dostat 100 klacků a něco ktomu, ještě nevím nakonec si nechám pažouta
  11. Haryk

    výměna P 807 za ??? vyměněno

    pro děcka ty zadní sedačky budou stačit 7 a 8 let auto musím mít jen v automatu [upravil dne 2/1/14 21:23 od Haryk]
  12. rozhodl jsem se pro výměnu pažoutka za něco novějšího, 7 míst+automat do 250 tisíc r.v. 09-10 u citronu mě vadí ten ,,robot\" možná se mýlím, na výběr toho moc není Volkswagen Touran nebo Citroën C4 Picasso díky za každou radu PS. klubu ostanu věrný i kdybych měl koloběžku 7 místé už ne [upravil dne 11/5/14 15:48 od Haryk] [upravil dne 15/5/14 14:40 od Haryk]
  13. hnusně, mrholí +2,5
  14. taky vše nejlepší Všem, hodně zdravíčka a trošičku štestí v Novém 14tém, jinak popíjím pivko a čekám na půlnoc, manželku doufám probudím na půlnoc a připijem si šampáněm. A Vy co jste nemocný Vám přeju brzké uzdravení
  15. Haryk

    Ovládání nezávislého topení

    tažné+ couvací senzory tady [upravil dne 31/12/13 22:15 od Haryk]
  16. cajti vyfasujou kapesníčky a mikroskop a budou zjišťovat velikost a počet částic na 1mm3
    • 99
  17. :super
    • 27
  18. to je tak šeredný až je hezký
    • 27
  19. Haryk

    Ovládání nezávislého topení

    4-5hodin se mě zdá trochu moc, i se zvednutím auta 2 hoďky a nemáš co dělat
  20. Haryk

    Tak co jste kdo dostali

    klobouk, filcák a vercajk
    • 66
  21. Haryk

    Ovládání nezávislého topení

  22. Haryk

    Tak jsem si udělal radost

    pekné
  23. Haryk

    Ovládání nezávislého topení

    jo je to přes kostru, vidíš to na zapojení toho přepínače, je zapojen na kostru
  24. heuréka 729 vteřin
    • 27
×
×
  • Vytvořit...