Máme doma Citroen C3 v prosinci to budou 2 roky tak půjde na garančku najeto má cca 16000,
a teď vztahuje se záruka taky na kost? je už vybitá, a výfuk je celý rezavý jak by nebyl vůbec ošetřen barvou. uznají na tyto díly reklamaci nebo nás pošlou někam? Díky..