Přejít na obsah

wojtěch

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 828
  • Registrace

Vše od uživatele wojtěch

  1. wojtěch

    zadne LED svetla - Peugeot 307

    aha u těch světel jsou led zvlášť pro obrysovky a zvlášť pro brzové že? pokud to aspoň někdy svítí zkusil bych to rozdělat.. možná tam bude jenom nějaká blbost..
    • 24
  2. wojtěch

    zadne LED svetla - Peugeot 307

    a je to 100% ve světlech?? a blinkry a mlhy fungujou normálně??
    • 24
  3. wojtěch

    zadne LED svetla - Peugeot 307

    http://www.tuningpo.sk/catalog/product_info.php?cPath=3001_3002_3294_3302&products_id=94946 tyto mám já a jsou bez problému
    • 24
  4. wojtěch

    zadne LED svetla - Peugeot 307

    jak často to dělá dělá to jen když auto jede? a dělají to obě světla?
    • 24
  5. wojtěch

    zadne LED svetla - Peugeot 307

    které led světla máš? ale opravdu nejspíš to bude na reklamaci..
    • 24
  6. wojtěch

    Chip tuning - power box

    hledej http://www.peugeot-club.com/index.php?/topic/65744-xmb/
  7. wojtěch

    Navigace s velkou obrazovkou a DVD

    toto 100% není origo
    • 24
  8. na aukru se někdy něco objeví..
  9. wojtěch

    HOD autožárovky - zkušenosti, rada

    co myslíš tím ty origo :-D myslím že všechno je čína..:-D
    • 40
  10. wojtěch

    HOD autožárovky - zkušenosti, rada

    crazybiker ty máš na krabičce ale Hid. a ty co vím nejsou moc kvalitní. jaky je tedy rozdíl mezi HID a HOD žárovkou. HID H1 na ebay je za cca 40kč.
    • 40
  11. wojtěch

    peugeot 307 a klepotanie

    napiš jaký máš motor... hučení může být buď ložisko nebo pneu ti můžou hučet.......
  12. wojtěch

    406 coupe 2.2HDi_prodáno...P207 nyní

    Ted jsem videl auto nazivo a ty mlhy vypadaji luxusne..
    • 79
  13. Ty angel sly na reklamaci nejak se tam vytocila cocka... snazil jsem se rozlepit tydle a zatmavit ale nejak mi to nesloo a nemnel jsem odvahu to pacit vic.... listy uz jsou doma v pondeli jedu pro barvu....
  14. tak fotka downgrade světel. černá byla lepší.. :-D
  15. ok tak snad to bude pasovat i mi.. ještě sežeň tu opěrku pod nohu. a bude to ještě lepší :D
    • 88
  16. paráda ty díry pasovaly přesně? už se těším až příjdou i mi..:-D
    • 88
  17. to ti to jako fakt došlo do týdne?????? tuto řadičku si sežeň [upravil dne 31/10/11 18:57 od wojtěch]
    • 88
  18. mám stejnou zkušenost s UPC jak tomm176 pokud je vše O.K nebo chcete nějakou službu navíc vše bez problému, ale jak chcete něco snížit nebo zrušit tak to je velký problém..
    • 21
  19. wojtěch

    Service Box

    kdo mi prosím zjistí cenu středové krytky na alu kola ale s tím novým logem a v černém myslím že by to mělo být dodle ale u ceny mi to píše ??? NEMETALICKÝ S PRŮHLEDNÝM LAKEM - A028 EXY - ČERNÁ ONYX - OŽIVENÍ ŘADY A KOLO LINCANCABUR 18 PALCŮ díky
    • 19
  20. wojtěch

    Service Box

    ->Elektrické zařízení ->Komfortní výbava a praktické příslušenství->Topení / klimatizace
    • 19
  21. wojtěch

    Výměna kol na zimní

    jako že jsi zalomil šroub co drží kolo?? šroub jeden ti prodají přímo v peugeotu
    • 16
  22. wojtěch

    chrom podložka SPZ

    kašli na podložky přidělej to šroubkama přímo do nárazniku..
    • 13
  23. http://www.levnealarmy.cz/eshop/led-svetla/denni-drl-svetla-e/ vzpera netusim z ceho je hledal jsem cca delku ktera by byla o.k.
  24. wojtěch

    záruka C3

    Díky... jsem zvědav co s tím výfukem udělají
  25. Máme doma Citroen C3 v prosinci to budou 2 roky tak půjde na garančku najeto má cca 16000, a teď vztahuje se záruka taky na kost? je už vybitá, a výfuk je celý rezavý jak by nebyl vůbec ošetřen barvou. uznají na tyto díly reklamaci nebo nás pošlou někam? Díky..
×
×
  • Vytvořit...